Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
bahattinsevim

3 yıl önce - Pts 12 Oca 2015, 15:22

Barınma evi yapan belediye niye kalksın böyle bişe yapsın. Hadi yaptı neden adana yani herşeyi yapan belediye küçükse o barınma evinide büyütür yani

Misafir 9aa

3 yıl önce - Pts 12 Oca 2015, 15:53

Alıntı:
"Sokak" köpeği denilen tüm köpeklerin aslında atılmış ev köpeği olduğunu kabul etmek lazım. Bakamayan dışarı atıyor, "sokak" köpeği oluyor. Küçükken "ne şirin" diye alıyorlar, bakamayınca yallah.

Yani aslında "hayvan sevgisi" yüzünden sokak köpekleri sorunu var.

New York şehrinde 1 tane bile başıboş köpek göremezsin.
İnsan hakları ve insan sağlığı, hayvan haklarından önce gelir.
Çok da zor birşey değil.

Katiliyorum...

Bu konuda Amerikanin uygulamasi bence avrupa uygulamasindan cok daha insancil, en azindan bizim toplumumuz icin. AB uyumu diye birsey cikardilar, sokak kopeklerini kisirlastirip sokaga geri birakiyorlar; millette aldigi kopegi sokaga salinca al sana kesmekes... Barinaklarda ya da sokaklarda sefil yasamalarindansa toplanan kopeklerin uygun bir yontemle itlaf edilmesi bence daha uygun

42 ÖNDER FAHRİ

3 yıl önce - Pts 12 Oca 2015, 16:06

Tam da Amerikanvari bir uygulama. "Seni senin iyiliğin için öldürüyorum, bu iyiliğimi sakın unutma. Bu atom bombasını sana senin iyiliğin için atıyorum, gibi bir mantık yani. İnsanları elektrikli sandalyede bağırta bağırta öldürdükleri gibi yani. Eee, Amerika'dan da farklı bir şey beklenmez zaten.

Misafir 148

3 yıl önce - Pts 12 Oca 2015, 16:13

kayseride belediyenin,sokak hayvanları için örnek alınacak barınma evi mevcut.pek inandırıcı değil haber.ama o barınma evi dolduysa o zaman uyanıklık yapıpı adanaya göndermiş olmalılar.kayseri soğuk,adana sıcak memleket,pek etik olmasada doğru bir şey yapmış kayserililer

Misafir 9aa

3 yıl önce - Pts 12 Oca 2015, 16:22

Alıntı:
Tam da Amerikanvari bir uygulama. "Seni senin iyiliğin için öldürüyorum, bu iyiliğimi sakın unutma. Bu atom bombasını sana senin iyiliğin için atıyorum, gibi bir mantık yani. İnsanları elektrikli sandalyede bağırta bağırta öldürdükleri gibi yani. Eee, Amerika'dan da farklı bir şey beklenmez zaten.

Su anki uygulama sorunu cozmeyen sadece oteleyen bir uygulama. Teorik olarak simdiye kadar sokakta kopek kalmamasi gerekiyordu ama gelinen yer ortada daha ne olacakti ? Gidin bir hayvan barinaginda bir gun gecirin'eger icinizde biraz insanlik varsa hayvanlarin orada o sekilde yasamasina musade etmezsiniz.

Onlari sokaga birakanlari bulup cezalandiramadiginiz surece olenler hayvanlar olacaktir, ister sokakta uzun ve aci bir sekilde, ister igneyle bir kac saniyede.

42 ÖNDER FAHRİ

3 yıl önce - Pts 12 Oca 2015, 16:38

Tabii ötelemeye ne gerek var ki ? Zaten öldürmek de en kolay sorun çözme yöntemi. Mafya da zaten bu yüzden temizlemek tabirini kullanıyor öldürmek için. Kendi mantığına ters düşen bir şeyi öldürerek temizleyebilirsin yani, böylece sana göre sorun olanı ortadan kaldırmış yoketmiş, dolayısıyla sorunu da yok etmiş, temizlik yapmış olursun. Ne güzel mantık değil mi. Aslında temelde asıl sorun köpek ırkının mevcudiyeti, köpek diye bir hayvan türü tabiat için evren için gereksiz bir şey zaten. Köpek ırkını yok ederek bu büyük sorundan kurtulabiliriz, niye yapmıyoruz acaba akılsız olduğumuz için mi ?

Misafir 9aa

3 yıl önce - Pts 12 Oca 2015, 16:59

E sorunu cozmuyorsunuz, otelemiyorsunuz, ne yapiyorsunuz konusmaktan baska ?

Misafir 8d2

6 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 17:08

Ben gözümle şahit oldum kaç kere Tufanbeylideki yayla evimize giderken yolda kayseri büyükşehir belediyesi kamyonetleri vardı içinde köpeklerle. Ormanlara bırakıyorlar Kayseride şehirden toplayıp. Hayvanlar aç geliyor bizden yemek istiyorlar. Veriyoruz ama sorun çıkıyor. Allah rızası için yardımcı olun.

ads 1940
6 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 21:56

Halbuki yakınlarında Nevşehir var köpekleri oraya bırakabilirlerdi.!

Misafir 64c

6 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 22:00

Çin yada Güney Koreye satılabilirdi.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET