Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Hava Durumu, Tahminler ve Sohbet Odası
« önceki   123 ... 2324252627   sonraki »

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 24
Misafir 81e

1 yıl önce - Prş 03 Ağu 2017, 16:44

Nasil yok tabiki de var gunduz disari bile cikamiyor insan cok sicak erciyeste kar dahi kalmadi

ezgi7

1 yıl önce - Prş 03 Ağu 2017, 18:22

Resmen yer gök inliyor. neredeyse 2 aydır yağmuru bekliyorduk. İnsanlar bu mutluluğu dışarı çıkarak kutluyor ne çok özlemişiz yağmurlu havayı.

Mustafa Oğuz38

1 yıl önce - Cum 04 Ağu 2017, 11:27

Atılır da bu kadar atılmaz yahu. Tamam İzmir sıcak kabul ediyoruz da, Kayseri'yle öyle abartı derecede bir fark yok. İzmir'de sadede nem faktörü etkili. Geçen hafta İzmir'deydim, sıcaklık 46-47 derece gösteriyordu güneşin altında. Aynı gün Kayseri'de güneşin altında 48-49 dereceydi. Ayrıca gece saat 02:00'de Konak Alsancak sahili tarafındaydım, buz gibi esiyordu hava. Fotoğrafın çekildiği yer Kayseri Fuzuli caddesi.

(+)

Ahmet Bby

1 yıl önce - Cum 04 Ağu 2017, 12:55

Edit ... Silinebilir yorum

Nazmi

1 yıl önce - Cum 04 Ağu 2017, 21:58

Ben de, acemi birliğini Ağustos'un sıcağında Antalya'da yapmıştım Ahmet kardeşim. Odalarda koca koca klimalar olmasına rağmen, uyurken üzerimizden ter boşalırdı. Klimayı da bedelli askerler için taktırmışlar, Isparta'da yer olmadığı için Antalya çıkmıştı şansıma. Dışarısını anlatmama kelimeler kifayetsiz kalır Sıcak bir taraftan, nem bir taraftan mahvolmuştuk. Askere gitmeden önce kola içmeyi bırakmıştım, 2 aydır içmiyordum. Antalya'da, Uludağ'ın 2. sınıf sarı ve siyah kolalarına mum olmuştuk. Derin dondurucuda satarlardı, o sıcakta harika gidiyordu. Kendi kendime yemin etmiştim, Antalya'ya tatile bile gitmeyecem diye

Velhasıl kelam, Antalya'nın o sıcağını unutamıyorum. İzmir'in sıcağıda üç aşağı beş yukarı aynıdır, hele ki bu ayda. ALLAH, senin ve tüm askerlimizin yardımcısı olsun. Hayırlı tezkereler

sayfa 24
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 2324252627   sonraki »
ANA SAYFA -> KAYSERİ