Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Hava Durumu, Tahminler ve Sohbet Odası
« önceki   123 ... 2223242526   sonraki »

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 23
Suzi Dilara

1 yıl önce - Pts 24 Tem 2017, 19:01

Misafir a5e
Bi Zahmet üye olsan da fotoları kendin yüklesen kendi adınla yorum yazsan artık!

Ediz miydi senin adın sanki Bi Antalya başlığından Deppoo mevzusu vardı
Hatta bi ara 38.cadde lokasyonu da sormuştun ildem parkta sinema

Hava nasıl oralarda onu yaz mesela

Misafir a5e

1 yıl önce - Sal 25 Tem 2017, 15:39

ben üye oldum hakszılık yapıp sildiler yine oldum ve resimde yükledim ama artık bıktım üye olmaktan ve resim yüklemekten kimsenin umurunda değil kayseri varsa yoksa eleştirelim.şimdi bi zahmet kahramanmaraşın sayfasını açın bakın adamlar 10 başlığa bugün cevap yazmışlar peki kayserililer bugün şimdiye kadar kaç başlığa yazmış sadece 2 . bu ne demek maraşın nüfusu 5 milyon kayseri de 1 milyon falan ana sayfada yer alan bir il ve numaralandırmada bile değil . ama numaralandırmada bile olmayan maraşlılar herşeyi bir bir yazıyorlar güncel gelişmeleri

Suzi Dilara

1 yıl önce - Sal 25 Tem 2017, 16:46

Ordakilere de bir sor bakalım Kaçıncı üyelikleri ile yapmışlar o okunma ve paylaşımları

Demek ki bi yerlerde hata yapıyorsun bi daha dene

bu başarıya kolay gelmedi Kayseri! Bunun yanında Ana sayfada gösteriliyor olmak herşey değil demek ki

Misafir c6b

1 yıl önce - Prş 27 Tem 2017, 22:37

Valla buradaki sicaklik oyle bi boyuta geldiki evden cikamiyoruz sicaklik 40 derece daha agustostan ekime kadar devam eder heralde
Tek temennim yagmur yagmasidir ozledik yagmuru

Ahmet Bby

1 yıl önce - Prş 03 Ağu 2017, 16:05

Ben şuan izmir'de askerlik yapıyorum. Kayseri de sıcak falan yokmuş, burada hem sıcak ve nem bizi çok zorluyor..

sayfa 23
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 2223242526   sonraki »
ANA SAYFA -> KAYSERİ