Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul ve Marmara'da balıkçılık, olta balıkçılığı ve fotoğrafları
« önceki   123 ... 828384   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
broker
13 yıl önce - Çrş 01 Hzr 2005, 21:38

SEVGİLİ SAFFETUM,
35 cm den büyük olanlarada ''SIRTIKARA''DENİR.Bizim kara sularımızda yakalanan bildiğim kadarı ile
ve kayda geçen enbüyük lüfer(sırtıkara) ''5.5'' kgdır ki boyunu sen tahminet AMMAVELAKİN bir fotoğraf vardırki BREZİLYADA zıpkın ile vurulmuş ve tam olarak ''11'' kg dır.Balık ve balıkçılık hakkındaki değerli forumlarınızı bekliyorum..[/b]

OsMaN UyGuN

13 yıl önce - Çrş 01 Hzr 2005, 22:33

desenize ağalar, bir daha ki İstanbul buluşmasında oltalarımızıda getireceğiz
yada ne dersiniz, K.Söylemez yada Sina Bey bi balık tutma partisi ayarlayın bakalım..
karadan da, denizde de, havadan da olur hemde çok güzel olur

MURAT ERMAN
13 yıl önce - Cum 03 Hzr 2005, 17:23

Sn. Sina Bey,

Öncelikle böyle bir site açtığınız için sizi tebrik ederim. Hem verdiğiniz bilgiler hem de balıkların renkli çizimleri de gerçekten nefis.

Ancak; 18 Mayıs tarihli yazınız konusu palamut ailesinin küçükten büyüğe doğru adlandırılmalarında yanlışlık olduğu inancındayım. Zira; sıralama VONOS - KESTANE PALAMUTU - ÇİNGENE PALAMUTU - PALAMUT - ALTIPARMAK - TORİK - SİVRİ - ZİNDANDELEN ve PİÇUTA (PEÇUTA) şeklinde olmalıdır.

Bir de balık avlama yasağı halihazırda her yıl 1 Mayıs - 1 Eylül tarihleri arasında geçerlidir.

Güzel yazılarınıza devam etmeniz dileği ile saygılar sunarım.

Sina

13 yıl önce - Sal 14 Hzr 2005, 04:44

Murat'ın belirttiği gibi düzenledim, umarım Kaynak olarak Murat doğru bir referanstır Öyle mi Murat?

Tarih 13 Haziran 2005 ve iki yeni fotoğraf, Maltepe Sahil...

(+)

(+)

Sina

13 yıl önce - Cmt 06 Ağu 2005, 07:09

İstanbul'da gün batımı ve balıkçılar

(+)

(+)

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 828384   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL