Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Barış23

3 yıl önce - Cum 12 Arl 2014, 10:24
Elazığın En Yaşanabilir İlçesi Hangisidir?

Bana Göre Sivrice.. Göl Kıyısında olması, Hazarbaba Kayak Tesislerine yakın olması,Elazığ-Diyarbakır Karayolu üzerinde olması ve Elazığ Merkeze yakın olması.

OoAlpoO
3 yıl önce - Cum 12 Arl 2014, 10:46

SİVRİCE

gipek
3 yıl önce - Cum 12 Arl 2014, 10:49

Barış bey, Sivriceli olduğum için demiyorum kesinlikle ve kesinlikle size katılıyorum

Kurtuluş21

3 yıl önce - Cum 12 Arl 2014, 10:51

Sivrice konumu nedeniyle ideal ama misal Sivrice'de çalışsam Elazığ merkezde yaşarım, Baskil ve Keban'da öyle...

Karakoçan ve Kovancılar diğer ilçelere nazaran daha canlı.

Barış23

3 yıl önce - Cum 12 Arl 2014, 11:13

Kurtuluş Paluyu karakoçan a tercih ederim. En azından doğal güzelliği var.

Emrah23
3 yıl önce - Cum 12 Arl 2014, 11:14

Bence Kovancılar çünkü diğer ilçelere nazaran daha büyük

Kurtuluş21

3 yıl önce - Cum 12 Arl 2014, 11:20

Barış Abi, Bingöl'e yerleştikten sonra Elazığın Kuzeydoğusunu daha iyi gezme fırsatım oldu Kovancılar ve Palu zaten birleşik gibi...

Kara koçan doğası, özellikle Bingöl'e yakın kesimi oldukça güzel...

Sanırım görmediğim tek ilçe Ağın en kısa zamanda Ağın'a da gitmeliyim...

Tolga Dt
3 yıl önce - Cum 12 Arl 2014, 11:21

Ülkemizin belkide en güzel ilçelerinden biridir sivrice hem kayak Tesisleri hem Hazar Gölü yaz kış turizmine göz kırpıyor. Malesef memletimizin bürokrasi ve işbilmezliğinin bir aynasıdır sivrice. El alemin il özel idareleri canavar gibi çalışırken kayak tesisimize yap işlet devretle bir yatırımcı getiremediler. Çok ciddi sorunları var ilçemizin 6 adet pompa İstasyonu ile kanalizasyonu ovaya götürdüler belediye bu elektrik bedelini en fazla 7 ay karşılayabilir. Ondan sonra yine göle vereceklerini duydum. Halbuki onca pompa İstasyonu yerine mini bir arıtma tesisi yapılarak sivrice atık suyu arıtılabilirdi ve belediye burayı rahatlıkla çevirecekti. Yorum sizin.

Kurtuluş21

3 yıl önce - Cum 12 Arl 2014, 13:23

Silinebilir ...

Tolga Dt
3 yıl önce - Cum 12 Arl 2014, 13:30

Ben şahsen Pertek ilçesini de çok severim. Tuncelinin ilçesi ama Elazığın kendi ilçeleride dahil en yakın olan ilçe. Feribotları, Termal Oteli, Plajıyla harika bir yer burada yaşamayı çok isterdim.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET