Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir Porsuk Çayı Tekneleri ve Gondolları
« önceki   123 ... 454647   sonraki »

ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR
cevap yaz
sayfa 2
atyilmaz

17 yıl önce - Sal 17 May 2005, 19:49

Beğendiyseniz devamınıda yüklüyorum...

(+)

(+)

Kemal
17 yıl önce - Çrş 18 May 2005, 11:28

Köprü inşaatı bittiğine göre bu tekneler Yalman adası yakınlarından sefere başlayıp Tülomsaş önündeki (2004 te inşaat halindeydi) rezervuara kadar gidiyorlar olsa gerektir .Yanılıyormuyum? Ayrıca Porsuk eskiden kapkara ve kokulu akardı belediye çayı temizledi şimdi artık hiç koku olmadığı gibi gayet de temiz bir görünüm aldı.

atyilmaz

17 yıl önce - Çrş 18 May 2005, 21:46

Kemal Bey ben bu fotoğrafların hepsini geçtiğimiz pazar günü çektim. Pazartesi günü, muhtemelen Tepebaşı Belediye Binası'nın arkasında bulunan köprünün yeniden yapım çalışmalarından ötürü nehrin suyu kesildi. Sanırım bu gemilere ben ve benim gibi binmek isteyenler biraz daha sabredecek. Yanlış hatırlamıyorsam bu gemiler Tülomsaş'tan biraz daha ileriye gidecekler diye biliyorum. Ancak bu konuda çok emin değilim .

(+)

(+)

(+)

*selim*

17 yıl önce - Prş 19 May 2005, 14:42

Atyılmaz haklısın ama geçen senelerde çok pis koktuğu bir anda porsuk yanından geçmiştim ve bende önyargı oldu galiba...
Nisan ortalarında yine o kokuyu almıştım çok az da olsa beni rahatsız etmeye yetti.

engin26
17 yıl önce - Prş 19 May 2005, 17:45

Şahsi fikrimi sorarsanız Porsuk Bulvarı'nın eski hali daha iyiydi.Yapılan düzenlemeler açısından söylemiyorum,kesilen ağaçlardan sözediyorum.Temizleme çalışmaları başlamadan önce yemyeşildi,caddeden baktığınız zaman suyu göremiyordunuz.Ağaçların altında su kenarında otururduk.Tabi bir de sandallar vardı.Sandalla gezmek de başkasının kullandığı araçla gezmekten daha zevkliydi.Bu söylediklerim 2001 yılına kadar devam etti.Sadece ağaçlar kesilmeden Porsuk temizlenebilseydi ve sandallar yerinde kalsaydı daha hoş olurdu.

sayfa 2
« önceki   123 ... 454647   sonraki »
ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR