Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir Porsuk Çayı Tekneleri ve Gondolları
« önceki   1234 ... 454647   sonraki »

ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR
cevap yaz
sayfa 3
atyilmaz

17 yıl önce - Pts 23 May 2005, 19:00

Engin söylediklerine birebir katılıyorum; ancak şunuda unutmamak gerekiyorki; yapılan bu tür büyük ölçekli çalışmalarda bazı şeyleri ister istemez feda etmek zorunda kalıyorsun. Sandallar ve Ağaçlar sanırım bunun için ödenmesi gerek birer bedeldi.

(+)

Fotoğrafı çekerken, güneşi önüme almak zorunda kaldım. Bu sebepten ötürü güneş biraz parlamış. Bundan dolayı özür dilerim, gemiyi arkadan çekmek istediğim için başka şansım yoktu.

(+)

(+)

(+)

Ebru K.Türk
17 yıl önce - Pts 23 May 2005, 22:59
Nehir çok abartılı değilmi?

slmlar Arkadaşlar,

Fikrimi açıklamak istediğim bi nokta var onu belirtmek istedim. Eskişehiri görmüş ve orada birkaç ay kalmış biri olarak Porsuk için "Nehir" denmesini biraz fazla abartılı bir sıfat olduğunu düşünüyorum. Yani Porsuk da nehir ise Kızılırmak ne oluyor ki? Bence basbayağı dere yada çay denir oraya.(eskişhirin içinden geçen kısmı) Ayrıca gördüğüm kadarıyla orası hala oldukça pis akıyor. Fotoğrafların çekildiği kısmı bilmem ama genelde pis bir kokusu vardı. Hala o koku devam ediyormu?

Saygılar..

güler

17 yıl önce - Pts 23 May 2005, 23:12

Engin söylediklerine birebir katılıyorum; ancak şunuda unutmamak gerekiyorki; yapılan bu tür büyük ölçekli çalışmalarda bazı şeyleri ister istemez feda etmek zorunda kalıyorsun. Sandallar ve Ağaçlar sanırım bunun için ödenmesi gerek birer bedeldi. ARKADAŞLAR AĞAÇLARIN KESİLMESİNİN NEDENİ İÇLERİNİN TAMAMEN ÇÜRÜMÜŞ OLMASINDAN DOLAYI TEHLİKE ARZEDİYORDU O YÜZDEN KESİLMİŞLER. KAYIKLARA GELİNCE PORSUK TAMAMEN BİTTİĞİNDE KAYIKLARDA BİLDİĞİM KADARIYLE DEVAM EDECEK. AYRICA PORSUK DÜZENLEME ÇALIŞMASI KÖPRÜBAŞINDAN ESKİ MEZBAHAYA KADAR OLAN KISIM İLE ATATÜRK KÖPRÜSÜNDEN ESKİYE KADAR OLAN 12 KMLİK ALANDA YAPILACAK.

Ramazan_2632
17 yıl önce - Cmt 04 Hzr 2005, 22:18

HER BİR GEMİ ÇOOK YORULMUŞ KÖŞELERİNE ÇEKİLMİŞ BUGÜN FOTOĞRAF ÇEKMEYE GİTTİĞİMDE ÇALIŞMIYORDU.İNŞALLAH ÇALIŞIR .BİNMEK DAHA NASİP OLMADI

(+)

(+)

Eksi puan veren abi veya abla her neyse iyi oldumu.

En son Ramazan_2632 tarafından Çrş 27 Tem 2005, 03:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

tuncaytezgöçen

17 yıl önce - Pzr 05 Hzr 2005, 02:57
porsuk

ebru kardeş biz orayı porsuk çayı diyoruz, yani nehir sözü sadece dil sürçmesi, burası sakarya nehrinin bir koludur, ama halk arasında porsuk nehri deniyor çünki telafusu kolay olduğundan her hal, burda kaldığınıza göre sanırım anlamalıydınız, birde siz başka kokular duymuş olmayın porsuk artık kukmuyor ve temiz akıyor, tekrar geldiğinizde iyi koklayın saygılar, sizde takdir edersinizki burası benim vatanım, sinek küçük ama mide bulandırır, burası anadolunun göz bebeği avrupadaki bazı yerlerden de daha modern bir kent ,

sayfa 3
« önceki   1234 ... 454647   sonraki »
ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR