Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir Porsuk Çayı Tekneleri ve Gondolları
123 ... 454647   sonraki »

ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR
cevap yaz
sayfa 1
atyilmaz

17 yıl önce - Pzr 15 May 2005, 19:34
Eskişehir Porsuk Çayı Tekneleri ve Gondolları

Porsuk Nehri'nde ve nehir üzerindeki köprülerde yapılan çalışmalar yavaş yavaş sona ermek üzere... Bundan dolayı iki sene önce alınan Nehir gemileri Midas ve Yunus Emre, tekrardan suya indirildi. Havanında güzel olması ile, bu gemileri fotoğraflama şansım oldu. Ve işte gemiler...

(+)

(+)

En son atyilmaz tarafından Prş 28 Tem 2005, 08:00 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

atyilmaz

17 yıl önce - Pts 16 May 2005, 13:51

Bu gemilere binerek Porsuk Nehri'nde dolaşmak isterseniz 50 kuruş gibi cüzi bir ücret ödemeniz gerekiyor.

(+)

(+)

Kemal
17 yıl önce - Pts 16 May 2005, 17:03

Teşekkürler bunları uzun zamandır görmek istiyordum...Porsuk'ta hoş bir gezi olur bu gerçekten.

*selim*

17 yıl önce - Pts 16 May 2005, 19:07

Porsukta gezmek fikir olarak güzel ama porsuğun kendine has kokusu hala devam etmiyor mu?
(Geçen hafta eskişehirdeydim ve ben o şekilde kokan bir nehirde binmem diye düşünüyorum)
Ama bunu faaliyete geçirenleri tebrik etmek lazım şehir için hoş bir uygulama olmuş...

atyilmaz

17 yıl önce - Sal 17 May 2005, 00:46

Selim ben altı senedir burdayım. Tamam Porsuk pis bir nehir olabilir ama ben hiç koktuğunu hatırlamıyorum. Ayrıca inanmayacaksın belki ama ben 2000 yılında içinde balık bile görmüştüm . Nehir dediğin kadar koksa sanmıyorumki insanlar kenarına gelip otursun ya da o koku içerisinde gemilere binerek gezintiye çıksın.

(+)

(+)

sayfa 1
123 ... 454647   sonraki »
ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR