Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
selimkk
11 ay önce - Cum 30 Hzr 2017, 21:35

Askerligimi tuncelide yaptim elaziga ktm ye katilmak icin gittim sadece upnuzun cok guzel bir caddesi vardi adi neydi onun elazigli arkadaslar baya hareketli bir caddeydi

KRAL456
11 ay önce - Cum 30 Hzr 2017, 21:37

Elazigin en önemli sorunu kentsel donüşümdür.

gipek
11 ay önce - Cum 30 Hzr 2017, 21:43

Şahsım adına en büyük sorun piknik yerlerinde çocuk parklarında kaldırım taşlarında ki Suriyeliler.
İster kızın ister sövün ama ben bunları hiç sevmedim, sevemedim, sevmeyeceğim de
Alıntı:

Askerligimi tuncelide yaptim elaziga ktm ye katilmak icin gittim sadece upnuzun cok guzel bir caddesi vardi adi neydi onun elazigli arkadaslar baya hareketli bir caddeydi

Gazi caddesi namıdiğer mecburiyet caddesi

Misafir 181

11 ay önce - Cum 30 Hzr 2017, 21:55

Elazığ'ın en önemli sorunu sahipsizliği misyon ve vizyon yoksunu vekilleri

Misafir 14b

11 ay önce - Cmt 01 Tem 2017, 04:16

belediye devletin verdigi ödenekle paso elazigsporun borcunu ödüyor sehire hizmet yok

Ercan2332
11 ay önce - Cmt 01 Tem 2017, 08:54

Misafir 14b Elazığ da yaşamadığını ne kadar da belli ediyorsun

Alperen2 323
11 ay önce - Cmt 01 Tem 2017, 11:30

Elazıgın sorunu her zaman millet vekilleri olmuştur

Misafir 3a3

11 ay önce - Cmt 01 Tem 2017, 16:03

belediye 75 tirilyon elazigsporun borcunu kapatti devlet hükümet hizmet icin ödenek yolluyor belediyede takimin borcunu kapatiyor yazik

Misafir 3a3

11 ay önce - Cmt 01 Tem 2017, 16:12

buradan sayin icisleri bakanimiza sesleniyorum bizim belediye hükümetin verdigi paralarla takimin borcunu kapatiyor

muratt2323
11 ay önce - Cmt 01 Tem 2017, 17:17

elazığın bence 2 sorunu var. en önemlisi elazığda sosyal yaşamı geliştirecek olaylar yaşanmıyor. belediye nerede boş yer görse park yapıyor.aynı kaldırımı yıkıp yapıyor. şehirde düzgün bir avm bile yok hiç etkinlik yapılmıyor. elazığ yaşanabilirlik şehirler sıralamasında 60larda ve zaten geçtiği şehirleirn çoğunda terör var bu belediyenin düzgün çalışmadığını gösterir. örneğin boş gününüzde elazığda ne yapabilirsiniz. ya evde oturursun ya gazi caddesi yada park 23 tarafı başka birşey olmadığı gibi olan yerlerde etkinlikte yok sosyal hayat yaşantısı yok. gelelim elazığın sahip olduğu yerlere; düz ova olmasına rağmen göç alan büyük şehir olan öğrencilerin tercih ettiği şehirler var.örneğin konya eskişehir. eskişegire düz ova dedim ama adamlar şehir merkezine yapay deniz bile yaptı belediyesi çalışıyor göç çekiyor.elazığda ise göl var keban var kayak merkezi var harput var ama buna rağmen sosyal hayat denen şey elazığda yok saydığım yerler her gün aynı kalıyor değişen birşey yok bu yüzden insan çekmiyor üstüne özel aracın olmazsa gitmekte zorluk çekiyor halk.

2. sorun ise bence zihniyet. son yıllarda zihniyetin fazlasıyla düzelmesine rağmen daha çok yaşı büyük inananların zihniyetinde biraz kısıtlama var. yani şehir dışından gelen öğrenci örneğin küpe takıyorsa çocuğa yolda küfür bile eden bir kesim var. veya tarzı kendilerine farklı gelen hirine hemen farklı gözle bakan bir kesim var. zihniyet konusu son 5 10 yılda rahatladı ama hala sıkıntı oluyor.

bunun gibi nedenlerden dolayı elazığa göç gelmiyor aksine göç veriyor.üniversite tercihi yapan öğrenci elazığı yazmıyor çünkü marka değeri yok denecek kadar az elazığ hem üstüne katmıyor hemde reklamını yapamıyor.

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET