Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Erzurum - Atatürk Üniversitesi
« önceki   1234 ... 454647   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Murat Tolga Karahanoğlu

12 yıl önce - Çrş 18 May 2005, 02:25

Anıtlar ve Rektörlük

Güzel Sanatlar Fakültesi

Murat Tolga Karahanoğlu

12 yıl önce - Prş 19 May 2005, 01:26

19 Mayıs Perşembe / Coca Cola Soundwave Üniversite Festivali
- Kargo
- Özlem Tekin
- Pamela
- Cem Köksal
Erzurum Atatürk Üniversitesi'nde

Konser verecek bacı sanatçıların konser öncesi yorumları :

KARGO (KORAY CANDEMİR)
"Bizi gideceğimiz için en çok mutlu eden iki şehir Erzurum ve Trabzon. Bazı yeni parçalarımızı bu üniversite konserlerinde test edeceğiz. İyi bir program hazırladık. Ekip de çok iyi. Önümüze gelen herkesi koparabiliriz. "
CEM KÖKSAL
" Erzurum Atatürk Üniversitesi'ndeki konserin çok kalabalık geçeceğini düşünüyorum.
Albüm dışında hazırladığım cover'ı ilk defa bu konserde çalacağım. Alanı en fazla harekete geçirecek şarkının cover'ını yaptım. Sahneye ilk ben çıkacağım. Alanı en fazla harekete geçirecek parçaları seçtim. Yani festival alanına gelen insanların en enerjik olduğu zamana ben denk geleceğim."

Gün boyunca DJ MikaDo eşliğinde müzik yayını da yapılacak. Konserden önce gerçekleştirilecek gündüz aktiviteleri sırasında ise Türkiye’de ilk kez düzenlenecek “kasa tırmanma” ve “Japon kale” gibi oyunlar, animatör Aslan Arım ve ekibinin gösterileri ve kareoke etkinlikleri üniversitelileri eğlendirecek.

Murat Tolga Karahanoğlu

12 yıl önce - Cum 20 May 2005, 18:08

Yağmura ve çok soğuk bir havaya rağmen Soundwave Konseri kampüsümüzde çok muhteşem ve coşkulu bir katılımla gece yarısı saat 01:00' e kadar sürdü. Cem Köksal Koray Candemir, Özlem Tekin ve Pamela coşkulu kalabalık karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler ve üniversite öğrencilerimize övgüler yağdırdılar.

Mustafa Taşlı
site denetçisi

12 yıl önce - Pzr 12 Hzr 2005, 16:46

Üniversitenin resimleri çok güzel.ben 1997 de mezun olduktan sonra ne kadar değişse de yine de hemen her yer tanıdık geliyor bana.mühendislik fakültesi önündeki o F-104 1989 Aralık ayında getirilip konmuştu oraya.henüz yerdeyken önünde pek çok resim çekmiştim.Yoncalık ta eğitim fakültesi vardı.oranın resimlerini de çekebilir misin.

gökhan tohumcu
11 yıl önce - Cmt 05 Ağu 2006, 23:04
my universty

evetttt.... işte benim üniversitem arkadaslar bu kampüse gelmelisiniz inanın güzel düşüncelerle buradan ayrılacaksız. hadi  biz erzurumlular olarak önce sizi dadaslar diyarına ardından üniversitemize bekliyoz Gökhan  TOHUMCU

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 454647   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler