Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 422
nevrans Hakan

3 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 20:30

Nevrans Hakan çoktan götürmüş mideye onları bence. Telefonun saatine dikkat  
Alıntı:
Evden çıkmadan önce babam telefonumu kurcalamıştı yemekten sonra saati faekettim öyle acıkmıştımki saate dikkat etmedim

muhammet3
3 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 21:25

Alıntı:
Evden çıkmadan önce babam telefonumu kurcalamıştı yemekten sonra saati faekettim öyle acıkmıştımki saate dikkat etmedim

Sırf saatte değil.
Gördüğüm kadarıyla 15 gündür yemektesiniz hocam.

nevrans Hakan

3 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 21:43

Saat tarih rehber hepsi karışmıştı babamın ahını aldım galiba çöp şiş yemeğe gidiyorum demeseydim

mert amg
3 gün önce - Pzr 13 Oca 2019, 02:13

Akşam 8 den sonra yemek yerseniz şişman ve reflü olursunuz.

Jinekomasti de olabilir. uzun vadede yani.

Emre Çelik

2 gün önce - Pzr 13 Oca 2019, 11:24

(+)

feyyazturu
2 gün önce - Pzr 13 Oca 2019, 18:03

Şu an suşi yiyorum ve aklı olan yemesin. Ağzıma atıp soda ile yuvarlama çalışıyorum . Rezil olmadan şu ortamda kalksam bi hemen ciğerci Sinan'a gideceğim

Beğenmedigim yemek olunca sos ile gömüyorum ama bunların sosu yemekten beter

(+)

En son feyyazturu tarafından Pzr 13 Oca 2019, 18:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Cenk Gültekin
site denetçisi

2 gün önce - Pzr 13 Oca 2019, 18:07

Ben de iğrenirim Suşiden..
Bir kere denedim birdaha asla..!!

cCcenk38
2 gün önce - Pzr 13 Oca 2019, 18:12

Kafama siksan Turk yemegi yerine baska bir sey yemem. Cin, Tayland yemekleri yedim bir kac kere ve midem agizima geldi. Acayip karin agrisi yasatiyor bende. Kokusu da pis. Sushiyi de para versen yemem.

Harbiden en guzel yemekler bizim. Cin yemekleri falan nasil oyle. Yemek demem ben ona.

En son cCcenk38 tarafından Pzr 13 Oca 2019, 18:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

FuatUler
2 gün önce - Pzr 13 Oca 2019, 18:14

Hangi sushiyi yediginiz de onemli. Herkes hepsini sevemez. Mesela unagi denen yilan baligi ile yapilan bence muhtesem bir lezzet. Ve balik ta cig degil unagide.

Tabi sushi yeyip pirincle dolduracaginiza midenizi direk sashimi yemek daha bi cazip.

(+)

serkan33

2 gün önce - Pzr 13 Oca 2019, 18:17

Alıntı:
Harbiden en guzel yemekler bizim. Cin yemekleri falan nasil oyle. Yemek demem ben ona.

Bir Çinli olarak doğsaydın ayılıp bayılarak yiyecektin. Hiç bir ülkenin beslenme kültürünü eleştirmeyin, doğduğumuz yeri bizler seçmiyoruz sonuçta.

sayfa 422
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET