Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 273
Koray C.

3 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 12:46

Mide bozması mı ? Aksine çok iyi geliyor

Misafir 5cf

3 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 12:50

Mide bozması mı ? Aksine çok iyi geliyor

----

(Alıntı)

Sen sanırım sürekli böyle gıdalar tüketiyorsun, ondan miden alışık gibi gözüküyor. Seni bilmem ama ben haftada 1 kez yemeye çalışıyorum böyle kebap vs... Çünkü çok yağ yapıyor arkadaşım. Bel bölgesinde simit ile dolaşıyorum gibi hissediyorum... Gerçi şimdi biraz zayıfladım ama hala daha biraz topluluk var Koray arkadaşım.

cCcenk38
3 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 20:44

Az once yedigim balik.

(+)

(+)

(+)

UğurÖz

3 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 20:47

Alman Balığı mı o

Afiyet olsun..

FuatUler

3 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 20:48

Kendi yaptigim firinda tarcinli sutlu rulo

(+)

Suzi Dilara

3 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 21:53

Wuuu çok güzel bi çalışma Fuat Abi Bokeh olmuş geri plan

Tatlı çörek gibi bi şey sanırım

FuatUler

3 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 22:10

Alıntı:
Wuuu çok güzel bi çalışma Fuat Abi Bokeh olmuş geri plan

Tesekkur ederim. Begendiginize sevindim.

Alıntı:
Tatlı çörek gibi bi şey sanırım

Yok corek degil. Normalde ekmekle yapilan bir tatli var. Bread Pudding deniyor. Ekmegin uzerine sekerli yumurtali sut konuyor ve firinda pisiriliyor. Islak tatli guzel birsey cikiyor ortaya.

Onu ekmek yerine tarcinli cevizli rulo ile yaptim. Guzel de oldu. Ama deneme amacli oldugu icin marketten aldigim cok uyduruk bir tarcinli rulo kullandim. Biraz kimyasal bogazi yakan bir tadi oldu. Ruloyu iyi bir firindan alip yada kendim yapip tekrar deneyecim.

mehmeterden198

3 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 22:13

Şu an eve yeni geldim. Dünden kalan makarnayı ısıtıyorum. Yanında da Bim den aldığım hazır domates çorbası var.

alperenfatih
3 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 22:48

Mehmet bey sizi cok iyi anlıyorum. İstanbul'da bekar hayatı. Yorucu bir gün, eve geç gelinmis , aç durumdasin yemek yapmaya ne sabrın ne gücün var. Hızlı bir şekilde pratik ve hesaplı olarak karnını doyurmak amacın.
Bunları ben de yaşadım. Umarım en kısa zamanda güzel bir yuva kurarsiniz.

Ahmet Sepetçi
3 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 00:37
Tavsiye

Hindi eti çok pahalı değil, besin değeri yüksek. Biraz mantar, ince doğranmış soğan, bir diş sarımsak, çarliston biber ve baharatla( tuz karabiber pul biber kekik) 20 dakikada lezzetli bir yahni çıkar.

sayfa 273
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET