Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya AntRay 3. Etap: Varsak-Otogar ve Otogar-Üniversite-Işıklar
« önceki   123 ... 343536   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 35
ali alimi012
2 ay önce - Çrş 01 Ksm 2017, 10:50

Alıntı:
Niye adama yükleniyorsunuz doğru söylüyor ali bey aylardır sitede dalga geçen saçma sapan konuşan belediye başkanını çalışmaları antalyaya yapılan herşeyi provake eden kişiler şimdi ne oldu normale mi döndünüz Helal olsun ali gardaşım biz milletiz milliyiz ve hakkıyla hakkımızda iyi olan herşeyi sonuna kadar savunuruz millet oyalanadursun

teşekkür ederim koca Antalya'da beni anlayan birinin olması çok güzel. ya adamlar dalga geçerken sesini çıkarmayanlar ben doğru söyleyince rahatsız oldular.Neden zoruna gidiyorsa adamın doğrular, demek ki;yarası var gocunuyor.alay geçen fetöcüler pis değil. biz söyleyince pis oldu. fetöcü olmak için fetö'den onay icazet almak gerekmez. ülkeye düşmanlık yapan her yanlış fetöcü olmak için yeterlidir. fetöcü olmayabilirsin pkk lı olabilirsin.veya başka bir muhalif. sonuçta hepsi fetönün bayrağı altında toplanıyor hizmet olarak.

M. Ali Özdoğan
2 ay önce - Cum 03 Ksm 2017, 21:03

proje bir taraftan da varsaktan gelip Yenigün mahallesi içinden geçerek meydana bağlanması yerinde olurdu. ya da konuksever etiler mah. üzerinden şarampole bağlansa da güzel olurdu. böylelikle varsaktan hareket eden birisi hava alanına gitmek için Antalyanın batısını turlamak zorunda kalmazdı...

turan toksoy
2 ay önce - Cmt 04 Ksm 2017, 13:12

(+)

Hsngnn
2 ay önce - Cmt 04 Ksm 2017, 22:01

Ne odu hani konuksevere tren geliyordu. İşleri güçleri yalan.

ediz001

2 ay önce - Cmt 04 Ksm 2017, 23:54

İptal edildi köprülü kavşak çalışması yetişmediği için iptal edildi. Eğer 2019 seçimleri kazanırsa referandumda dinledim konuksever etabı yapılacak.

Bu arada 2019 yerel seçimlerden önce melteme yapılmayacak, kesin 2019 yerel seçimlerden sonra yapılacaktır. O sırada nostaljik tramvay ile Antray 3. etap arasında 3 araç ücretsiz bir şekilde ring yapacaktır.

Bu arada tramvay 2019 mart yerel seçimlerinden önce bitmesi Aralık ayında ilk kazma vurulması beklenmektedir. 2019 Mart yerel seçimlerinden önce bittiği anda hatların tamamı ya iptal ve ya değişiklik olacaktır. Bizzat Menderes Türel açıkladı. Tramvay aktarma otobüsleri ücretsiz çalışacaktır.

ali alimi012
2 ay önce - Pzr 05 Ksm 2017, 15:46

Alıntı:
Ne odu hani konuksevere tren geliyordu. İşleri güçleri yalan.

antalyaya tren mi geldi de konuksevere gelsin. tramvay desen neyse

ediz001

2 ay önce - Pzr 05 Ksm 2017, 19:53

Alıntı:
3. Raylı Sistem Hattı Halk Oylaması Sonucu

% 97.63 EVET 🗳👍

“Yaptığımız tüm hizmetlerin altında Antalyalıların imzası var” sözümüzü teyit eden hemşehrilerimiz bizi yanıltmadı.

Teşekkürler 🙏🏼

https://www.facebook.com/Menderes.Turel/?hc_ref=A ...mp;fref=nf

Hayırlı olsun yapılmaya başlıyor.

Misafir e34

2 ay önce - Pzr 05 Ksm 2017, 20:07

Tüm ulaşım olan yerlere hayırlı olsun Antalya'nın geleceği dünya geleceği kadar önemli vatana millete hayırlı olsun

Hsngnn
2 ay önce - Pts 06 Ksm 2017, 01:49

Alıntı:
antalyaya tren mi geldi de konuksevere gelsin. tramvay desen neyse

Ben değil Menderes kendisi dedi müjde konuksevere tren geliyor diye.

https://www.antalya.bel.tr/haberler/konuksevere-r ...em-mujdesi

ali alimi012
2 ay önce - Pts 06 Ksm 2017, 16:14

menderes türel raylı sistem demiş. tren geliyor dememiş bu haberde. her denilen yapılmaz yapılamaz. sorunlar çıkar maliyet vs.
o yüzden hemen karalamaya gitmeyin.
evet çıkmış hayırlı olsun. ne güzel yapılacak.
ama bizim amacımız üzüm yemek olmadığı için
şurayada gelecekti buraya da gelecekti diyerek karalamak yapılan hizmeti.
yapılsın orayada sıra gelir. yeter ki köstek olmayın.
aslında biliyorum amacınızda söylemeye gerek yok.

sayfa 35
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 343536   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM