Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya AntRay 3. Etap: Varsak-Otogar ve Otogar-Üniversite-Işıklar
« önceki   123 ... 121122123124   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 122
brktkli
2 hafta önce - Prş 21 Ksm 2019, 23:45

burada isimleri ve partileri neden tartıştığınızı anlamıyorum. bu iş sizin benim kısacası hepimizin paralarıyla yapılmakta. geçen yaz bu işin zamanında bitmeyeceğini yazmıştım yine tekrarlıyorum. bu iş bitmez. yarın bi gün yağmurlu havalar başladığında beton dökme vs işler de olağandan daha fazla aksayacak. zaten ortada tramvay yok ihale detayına da bakabilirsiniz hemen teslim değil parti parti geleceği söyleniyor. garip yani siyasi çekişmelerinizi bir tarafa bırakıp bu projeyi konuşmaktansa vakti başka işlere harcamayı tercih ediyorsunuz. hepimize hayırlı olsun önümüzdeki yaza anca falez kavşağı için ne yapabiliriz diye düşünmeye başlar bu kadro:)

BeyDaglari
2 hafta önce - Cum 22 Ksm 2019, 00:21

Alıntı:
Cevap verdiğiniz için teşekkürler... Buradaki üyelerin hepsi yapı mühendisi veyahutta başka ilgili birimden olmadığı için tavrınız biraz sertti.Daha uygun bir dille dalgaya alırsanız sevinirim 😄

Rica ederim hocam benim tepkim bilgi almaya çalışıp forum kültürüne uygun davranmaya çalışanlara değil troll'lük yapmaya çalışanlara. Aklı sıra suyu bulandırıyor bazıları neyse ALLAHIN izni ile Menderes Türel projeyi nasıl çizdirip başladıysa öyle devam ediyor çalışmalar inşallah birilerinin de zoruna gidiyor.

yalçın1881
2 hafta önce - Cum 22 Ksm 2019, 10:24

Alıntı:
otogar kavşağı veya diğer yoğun kavşaklar için. alt geçit olupta fly over olacak.direkt flyover olmayacak. veya duruma göre hangisi uygunsa
şimdi sorular havada uçuşuyor zira çok tutarsızsınız
1-menderes türelin projesi nerde kaynak gösterin
2-eğer ki menderes türelin projesi ise
ne zamandan beri chp ak parti projesine sahip çıkıyor
3-çallıya kavşak yapılırken karşı çıkmıştınız
burda neden destek oldunuz
burda trafik vardı oh ya artık ışık kalkacak trafik rahatlayacak bir durumda yok
biz yapılana asla karşı değiliz ama gerekli olsun
menderes baba hangi kavşağı gereksiz yere yaptı ki. hepsi trafiği hızladırdı ve rahatlattı
bu 5 yılda 1 kavşak yapacak güya o da işe yaramaz kavşak olacak
burda ise bekleyeceksiniz çünkü ışıksız kavşak olamaz zemin katta
aklı evvel alt geçitte ışık yok rahatlayacak diyenlere de zaten ışıksız geçiliyordu
tramvaya rahatlık olacak diyenlere de tramvay da ışıksız geçecekti deriz
ama melteme geçiş yapılacaksa ki öyle deniyor
o zaman zaten alttan geçeceğini sanmıyorum
yine üstten trafiği aksatıp geçecek diğer yerlerde olduğu gibi
yani kavşak büyük bir israf ve müteahhit zengin etme işi.
keşke istanbuldaki akıllı buraya başkan olsaymış
hemen temel atmama töreni yapardı
herşeyiniz sahte. yok israf yok hizmet

"Menderes Türel'in projesi nerede, kaynak gösterin" dediğiniz anda sizi ciddiye almayı bıraktım, enerjimi harcasam da size mantık gerektiren bir şeyi izah etmek mümkün olmayacak.

Sizin bu sitede aylardır yapmış olduğunuz faaliyetlerin internet jargonunda bir adı var; Trollük

Umarım bu kör partizanlığı, kutuplaştırıcı "siz-biz" söylemlerini bedavaya yapmıyorsunuzdur da karşılığını alıyorsunuzdur. Gönüllü yapıyorsanız çok feci...

ali alimi012
2 hafta önce - Cum 22 Ksm 2019, 20:56

kişi kendinden bilir işi bu laf tam sizin zihniyete göre
demek ki yıllardır menderes bey ne yapsa troluk yapıp karşı çıktınız
sonra menderes beyin projesini çaldınız
sonra sahiplenip bizim yaptığımız doğru dediniz
,,,,,,,,,
ak parti dünyanın en doğru işini bile yapsa biz karşı çıkacağız diyenlerden de bu beklenir
yada ne beklenir hiç kestirilemez
bugün süt beyaz der
yarın süt kara der
bu zihniyet işte 250 yıl iktidar olamaz
imza iftiraya uğrayan m ince
güya m ince saraya çıkmış mış
işte bütün zihniyetiniz bu
ayrıştırmayı bölmeyi sizi bizi teröre destek vermeyi teröristi savunmayı çok iyi bilirsiniz
ne güzel kendinizi tarif edip ekmek yediğiniz yer için çalışıp trojanlık yapıyorsunuz
trocanlar sizi

emre_boduk
2 hafta önce - Cum 22 Ksm 2019, 21:39

Forumda yeni baslık açıp siyasi tartışmaları oraya taşıyabilir kimseye rahatsızlık vermezsiniz başlık belli 3.etap tramvay bunun dışında hersey gereksiz rica ediyorum bilgi alışverişi yapan kişilere ayıp oluyor

BeyDaglari
2 hafta önce - Cmt 23 Ksm 2019, 00:46

Tamam ali sen haklısın meşgul etme başlığı rahatsız ediyorsun insanları artık bak.

tarık279
2 hafta önce - Cmt 23 Ksm 2019, 00:59

Üniversite kapısı protokol geçişi ve KPSS döneminde yoğunluk giderici olması için açılıyor ve böyle olmaya da devam edecek. Uncalı Meltem geçişi yapan araçlar yoğunluk yaratıyor bahanesiyle kapattılar orayı.

emre_boduk
2 hafta önce - Cmt 23 Ksm 2019, 01:19

Üniversite özerk bir yerdir onun yolu genel kullanıma açık değildir polis dahil özel izinle girebilir ve çağırılmadan giremez kapıdan ne yazık ki kestirme yol kullanmak için vatandaşların uğrak yeri haline gelmiş zamanla bence bu bir bahane değildir
Bende araç girişine açık olmayacak diyenlerdenim ama bitince görcez nasıl bir uygulama olucak

ALİ AKSÜYEK
2 hafta önce - Cmt 23 Ksm 2019, 10:58
Antray 3 .etebı

Arkadaşlar bende ak partilyim fakat burada biz part i değil 3 .etap proje lerini yayınlıyoruz birbirimize lütfen kafa yorgunluğu yapmayın proje kimsenin değil bogaz içi ve yüksel firmanındır. Hangi belediye başkanı gelirse gelsin yapmak. Zorunda. Çünkü ihalesi bitmiş sözleşme yapılmış şu andada. 2020 yılı sonuna kadarda sampi kavşağına kadar makyol inşaat firması bitirecek 3 ,etabın sonu.

ali alimi012
2 hafta önce - Cmt 23 Ksm 2019, 13:35

emre kardeş senden ricam şu projenin resminin olduğu sayfayı bir zahmet link at inceleyelim
benim tepkim sadece gerekli yapılan işe karşı çıkanlar buna neden karşı çıkmadı bunu da gerekli diye düşürsek eğer. yani dürüstlük.ben koskoca www da bir şey bulamadım senin 2018 de koyduğun bir fotoğraf ve geçen koyduğun aynı fotoğraf dışında
lütfen kaynağını açıkça göster bakalım

sayfa 122
« önceki   123 ... 121122123124   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM