Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 13
Misafir 411

1 yıl önce - Cum 21 Arl 2018, 09:20

Burda mesele olaya siyasi yaklaşmak değil, Çankaya teras ev yapmak istediğini söylüyor, bununla ilgili gerek müteahhitlerden gerekse büyükşehir belediye den destek görmüyor. Bu işler yaptım oldu bitti ile yapılırsa dev gecekondulardan başka birşey ortaya çıkmaz Uganda örneği bunun içindir. Günü kurtarmak yeterli değil vatandaşın yaşam standardını yükseltecek projeler üretilmeli Çankaya belediyesi geç yapacak ama emin olun Güllüce caddesi Mamak tarafında evler 300-500 bin iken Çankaya bölgesinde milyonlarla ifade edilecek. O bölgede teras evlerin yapılması hem çevre hem bölge için çok iyi olacaktır. 15 katlı ucubeler bölgeyi daha da çirkinleştirecektir. Yeterli mütehaitler kazansın biz de kazanalım mantığı çok zararlı

Misafir e9b

1 yıl önce - Cmt 22 Arl 2018, 19:42

Kimse kimseyi kandırmasın. Çankaya belediyesi bu kentsel dönüşüm projesinde arsa sahiplerini yarı yolda bıraktı. Çözüm üretmiyor teras evler haricinde bu bölgede özellikle topraklık hastanesinin karşısındaki alanda çok katlı yapı planları var. Belediye çok yavaştan alıp sürekli çözümsüzlük üretiyor. Arsa sahipleri mağdur oldu. Özellikle belediyenin arsa hissedarı olduğu arsalarda yavaştan alıyor. Çözüm üretmiyor. Viraneden ve boş arsalar öylece bekliyor. İlk etapta bu bölgede harekete geçse zaten işler yoluna girecek. Belediye sesimizi duymak istemiyor.

Misafir 893

1 yıl önce - Sal 25 Arl 2018, 23:12

Çankaya belediyesi bu işin içinden çıkamaz. Emlak ve inşaattan anlamayan insanlar yönetim den gitmedikce merkezi bir yerdeki bu yer atıl kalacak. Yenimahalle belediyesini örnek almaları lazım ama belediye başkanı bu kadar pasif kaldıkça işler yavaş ilerliyor. Bu belediye elinde heba oluyor bu bölge acilen çözüm üretecek birileri lazım.

Kahan Ün
1 yıl önce - Çrş 09 Oca 2019, 17:54
Çankaya Belediyesi Zafertepede arsaları geri almayı durdurdu.

Ben 26672 ada 1 Parselde arsa sahibiyim. Belediye maalesef ödenek olmadığı için buradaki arsaları geri almıyor. Benim gibi bekleyen bir kaç kişi daha varmış. Numaramızı aldılar, haber vereceklerini söylediler fakat bir ses çıkmadı. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok seviniriz.

Çankaya Belediyesi Zafertepe Kentsel Dönüşüm Kentsel Tasarım Proje Alanındaki imarın 26632/1,2, 26634/1,2, 26635/1,2,3, 26636/1,2,3, 26637/1,2, 26598/1,2,3, 26609/1,2, 26587/1,2,3,4,5, 26588/1,2, 26593/1,2,3, 26592/1.2, 26591/1,2, 26589/1,2, 26590/1,2, 26668/1,2,3, 26667/1,2,3, ve 26672 ada 1 parsellerdeki Belediyemiz hisselerinin 2981, 3290, 3366 yasalar kapsamında 750.-TL/m2 den hak sahiplerine tahsis edilmesine ve bu parsellerdeki hisselerini satmak isteyenlerden hisselerin 1100.-TL/m2 den Belediyemizce 2942 sayılı yasaya göre kamulaştırma yoluyla satın alınması hakkında, Belediye Meclisimizin 07.09.2015 tarihli birleşiminde okundu.

Arda Beşir
1 yıl önce - Çrş 09 Oca 2019, 22:38

serkanux
1 yıl önce - Pzr 13 Oca 2019, 13:29

Güllüc cad.üzerinde oturuyorum.güllüce cad.başında 1 tane site yapılıyor.birde akdere ortaokulunun yanında ve m.ali altun cad.üzerinde ardiyenin yanına yapılan site var.bölgede yapılaşma çok yavaş ilerliyor.belediyeler yolları açmıyor.müteahhitler bölgeye.grmiyor.bunun sebebi nedir.bilen var mı.

serkanux
1 yıl önce - Prş 17 Oca 2019, 20:32
50.Yıl kentsel dönüşümü

Cimer üzerinden ankara valiliği ankara büyükşehir belediyesi çankaya ve mamak belediyesine iletilmek üzere bölgenin genel durumunu anlatan ve gerekli mercilerin bu durumla ilgilenmeleri gerektiğini belirten kapsamlı bir dilekçe yazdım. Daha önceden belediyelere dilekçe yazmıştım. Çalışmaların başladığı ile ilgili yuvarlak ifadeler kullanan cevaplar gelmişti. Bölgenin kaderi inşallah artık değişir.Ankaranın merkezinde başkente yakışmayan bu görüntü kirliliği biter.Mağduriyetler giderilir.

Misafir 9f3

1 yıl önce - Cum 25 Oca 2019, 01:07

Bu bolgede 40 yil ikamet etmis biri olarak artik umidimi kestim gecekondumu birakip baska bir ilceye tasindim. Su anki belediye baskani veya gelecek belediye baskani bu kentsel donusum u yapamaz yapsaydi bu zamana kadar yapardi. 50.yil mah kentsel donusumde hic yeni bir haber duyuyormusunuz ben duymuyorum mamak kentsel donusumun adi geciyor nedense bu mahallenin hic bir yerde adi gecmiyor en ufsk bir umut isigi yok ne diyorlar bu bolge degerli ben goremedikten sonra

Misafir 77c

1 yıl önce - Cum 01 Şub 2019, 01:19

Bu bolge herhalde kiyamete kadar boyle kalacak baksaniza baskan adaylarindan bu bolge ile alakali en ufak bir sey duymuyoruz buraya cevre bakaninin el atmasi bu bolgenin bu gecekondulardan kurtarilmasi gerekiyor son imar yonetmeligine gore ne olacagini kimse bilmiyor kimi teras evleri kimi cok katli evlerden bahsediyor acikcasi halk belediyelerce bilgilendirilmiyor cankaya belediyesinden bir yetkili bu hak sahlplerini toplayipta bu bolge halkinin ne yapmasi gerektigini soylemiyor Turkiye min her yerinde kentsel donusum den bahsediliyor ne dense ankara nin gobeginde boyle bir bolge kaderine terkedilmis vaziyette duruyor yetkililere sesleniyorum ankarada en once lik verilmesi gereken 50.yil mah bu durumda olmamali baskente yakismiyor

Misafir 432

1 yıl önce - Cum 08 Mar 2019, 00:20

Cankaya bel baskani sanki cankayanin parki yuzme havuzu cok onemli bir ihtiyac once insanlarin barinma ihtiyaclarini giderin kentsel donusum de 50. Yil mah ne durumda hic bir ilerleme yok gercek hak sahipleri olarak bu bolgenin bir an once cozume kavusmasini istiyoruz

sayfa 13
« önceki   123 ... 12131415   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet