Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
123 ... 232425   sonraki »

ANA SAYFA -> MUĞLA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
KILINC

13 yıl önce - Pts 05 Tem 2004, 21:13
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi

Muğla Üniversitesi, 03 Temmuz 1992 tarihinde kurulmuştur.
Üniversitede faal dört fakülte, iki enstitü, dört yüksekokul, yedi meslek yüksekokulu, on araştırma ve uygulama merkezi bulunmakta; 49 bölüm, 29 ana bilim dalı ve 67 programda 14000'in üzerinde öğrenciye 700’e yakın öğretim elemanı ve 600’e yaklaşan idarî personel ile eğitim-öğretim hizmeti verilmektedir.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

En son KILINC tarafından Pts 05 Tem 2004, 21:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

KILINC

13 yıl önce - Pts 05 Tem 2004, 21:23
Sıtkı Koçman Öğrenci Sarayı

Sıtkı Koçman Öğrenci Sarayı, özel yemek salonu, alakart, tabldot yemek salonları ve kafeteryası ile 1200 kişilik oturma kapasitelidir.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

KILINC

13 yıl önce - Pts 05 Tem 2004, 21:30

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

KILINC

13 yıl önce - Pts 05 Tem 2004, 21:35

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

CenkCelik

12 yıl önce - Cum 13 May 2005, 04:48

Ellerine Sağlık...

Türkiye'nin çağdaş yüzü olan (ya da en azından olmasını dilediğimiz) kampüslerin (yerleşkelerin) fotoğraflarını mümkün olduğunca takip etmeye çalışıyorum.

Fotoğraflarla ilgili teker teker yorum yapmaktan ziyade özetle ilk başta dikkatimi çekenleri özetleyeyim:

- Ağaçların boyutlarına bakınca kampüsün yeni yeni oturmaya başladığı görülüyor.
- Spor Salonunuzu çok beğendim. Bizim kampüste (ODTÜ Kampüsü) 3 adet kapalı spor salonu olduğu ve özellikle en son yapılanın içinde birçok spor etkinliğini birarada yapabilme imkanı olduğu halde hiçbirinin tribünleri sahayı 4 taraftan çevirecek şekilde dizayn edilmedi.
- Etrafa serpiştirilmiş heykeller etrafa renk katmakla birlikte bence biraz iğreti durmuş. Belki kampüs daha da ağaçlanır ve o mermer gibi bembeyaz duran heykellerin renkleri biraz daha koyulaşırsa daha güzel ve ortamla uyumlu olabilir gibi geldi bana.
- Bu arada Konferans Salonu'nuda beğendim.

Şimdi de haddim olmadan bir uyarı ve bir de tavsiyede bulunayım:

- Belki dikkatinden kaçmış olabilir ama iki ayrı mesajda aynı fotoğrafları yollamışsın (peşpeşe bu kadar fotoğraf yollayınca sanırım böyle kazalar olabiliyor)

- Teker teker binaları görmek bana kampüs hakkında yeterli bilgi vermedi. Yüksek bir yerden (varsa kampüse hakim yüksek bir tepe ya da bir binadan) kampüsün genel görüntüsünü yansıtan bir fotoğraf çekip bizlerle paylaşırsan sevinirim.

Hoşçakal & Dostça Kal...

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 232425   sonraki »
ANA SAYFA -> MUĞLA