Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Suryapı Marka Rezidans ve AVM
« önceki   123 ... 505152535455   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 51
mesut3000
7 ay önce - Pzr 10 Arl 2017, 16:23

Cinemaximum Carrefour sinema bileti fiyatı 12 TL iken Marka Avm Cinemaximum 17 TL. Ne farkı var acaba?!

Berktuğ
site denetçisi

7 ay önce - Pzr 10 Arl 2017, 22:35

(+)

mutlubursa
7 ay önce - Çrş 13 Arl 2017, 12:47
İmax açılmış hadi hayırlı olsun

3rd Kind
7 ay önce - Prş 14 Arl 2017, 05:59
IMAX 3D çok pahalı

Star Wars filmi kişi başı 26 TL! Filmin yanında atıştırmalık birşeyler aldığınızda da toplamda 40 küsür lira veriyorsunuz.

Cüneyt5316

7 ay önce - Prş 14 Arl 2017, 10:07

Bence normal o avmye. İstanbul’da maltepeparkda biz yine bu filmin bir önceki Serisine 34₺ ye bilet almıştık.

Misafir a34

7 ay önce - Prş 14 Arl 2017, 11:07

Neden bu kadar pahalı arkadaşlar diğer sinemalardan farkı nedir ki bu fiyat farkı var? Bilgisi olan paylaşabilir mi?

seriper
7 ay önce - Prş 14 Arl 2017, 12:09

Alın size imax

Ne oldu pahalımı geldi

Ferhat1688
7 ay önce - Prş 14 Arl 2017, 12:17

Alıntı:
Alın size imax

Ne oldu pahalımı geldi

Sen hala bu konuda konuşuyor musun? En son böyle demiştin:

Alıntı:
Bugün ilanlarda gördüm çok yakında cinemaximum olarak

Ne oldu imax mi cimax mi bekleyenlere

Ben en başından söyledim geçmiş mesajlara bakın hep inkar ettiniz ( daha inşaat aşamasından bahsediyorum) suryapı marka avm sıradanın ötesine geçemeyen ve yenilik olarak Bursa’da olmayanı getirmeyen (decathlon dışında) basit herhangi bir alışveriş merkezidir.

Nokta

Eeee... ne oldu? Bilmişlik taslayıp ukala ukala konuştun ama haksız çıkan sen oldun. Bu seferde kalkmış pahalı falan diyorsun ki bence pahalı da değil İMAX için 26 TL normal fiyat.

Misafir ad2

7 ay önce - Prş 14 Arl 2017, 14:14

Bilmediğim için soruyorum arkadaşlar bu imax in farkı nedir az çok baktım perde falan değişikmiş galiba ama izleyen deneyimleyen arkadaşlar değer mi bu fiyata.Gerçekten güzel bir sinema keyfi sunuyorsa imkanım olursa gitmek isterim de.

3rd Kind
7 ay önce - Prş 14 Arl 2017, 19:23
TAYYARE SİNEMASI

IMAX sinemasında 3D Star Wars seyretmek çok güzel bir şey, tavsiye ederim, ancak daha önce de dediğim gibi hafif pahalı. Yalnız şunu da söylemeden edemeyeceğim: Hiçbir sinemadan 1990 yılında Tayyare Sinemasında izlediğim Kickboxer (Kana Kan) filmini izlediğim kadar zevk aldığımı hatırlamıyorum. Koltuklar bildiğiniz tahta bank (safları sıklaştırabilirsiniz yani), içerisi havasız, perde kocaman, film Türkçe dublaj, special effects de var (millet tezahurat yapar, alkışlar, küfür eder, tiyatro gibi yani). Ne günlerdi be! Van Damme filmde adama uçan tekme vuruyor, yanımdaki abi de elinde sigara (sigara da serbest) hop oturup hop kalkıyor:''Vur be koçum, vur be gözünü sevdiğim, helal olsun sana be!''. Yani böyleydi işte, bilen bilir. Hafta sonu 3 film birden oynardı, koşa koşa giderdik. Acıkınca cepte para olmadığı için simit-ayran fix menü. Eve bir gelirdim akşam olmuş hava kararmış. Hey gidi günler ...

sayfa 51
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 505152535455   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet