Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Suryapı Marka Rezidans ve AVM
« önceki   123 ... 474849505152   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 48
Cüneyt5316

1 ay önce - Sal 31 Ekm 2017, 21:21

Bugün avm girişine Bursa’nın büyük bir haritasını koyuyorlardı ve yanında da toplu iğne vardı. Harita üzerinde “Sur yapı marka AVM ye nereden geliyorsunuz” yazıyordu. Sanırım müşteri yoğunluğu nerede ise ona göre servis koyacaklar.

Misafir 63f

1 ay önce - Prş 02 Ksm 2017, 23:06

mecbur müşteri gelsin diye servis koyacaklar

seriper
1 ay önce - Pzr 05 Ksm 2017, 10:07

Bugün ilanlarda gördüm çok yakında cinemaximum olarak

Ne oldu imax mi cimax mi bekleyenlere

Ben en başından söyledim geçmiş mesajlara bakın hep inkar ettiniz ( daha inşaat aşamasından bahsediyorum) suryapı marka avm sıradanın ötesine geçemeyen ve yenilik olarak Bursa’da olmayanı getirmeyen (decathlon dışında) basit herhangi bir alışveriş merkezidir.

Nokta

Minaseoul
1 ay önce - Pzr 05 Ksm 2017, 12:07

Bence Avmlerin ne olacağı belli değil. İlk başlarda Kent Meydanı da dolu değildi ama sonradan hareketlenmeye başladı. Eskiden As Merkez çocukluğumda daha hareketli geliyordu ama sonradan gittiğimde eskisi gibi görmedim. Realin de bir ara hareketli olup sonradan iş yapmamaya başlayınca kapandı. Real gerçekten sevdiğim bir yerdi. Ve çocukluğumda çocuk arabası şeklindeki alışveriş sepetlerine binmek en büyük keyfim olup oradaki kulaklıkları takıp müzik dinlemeye çalışmakta ayrı bir keyifti.

yturap

1 ay önce - Pzr 05 Ksm 2017, 14:36

İyi de IMAX zaten sinema teknolojisine verilen isim. Türkiyede IMAX salonlarda sadece cinemaximum sayılı sinemalarında var kusura bakmayın ama cidden komik duruma düşmüşsünüz..

hakan_02
1 ay önce - Pts 06 Ksm 2017, 14:43

Vay vay vay IMAX'in sinema salonu zinciri firması sanılmasını bir kenara koydum, yazmadan önce IMAX türkiye diye bir google'a yazsaydınız şu an varolan IMAX sinemaları hangi firmanın bünyesindeymiş. Tamam cinemaximum yokken IMAX vardı türkiye'de ama DI. Vardı. Şu an bütün imax'ler cinemaximum'dur. Çok yakında olması süper. Açılsın da star wars'u orada izleyelim.

Berktuğ
site denetçisi

1 ay önce - Sal 07 Ksm 2017, 10:40

seriper demiş ki:
Ben en başından söyledim geçmiş mesajlara bakın hep inkar ettiniz ( daha inşaat aşamasından bahsediyorum) suryapı marka avm sıradanın ötesine geçemeyen ve yenilik olarak Bursa’da olmayanı getirmeyen (decathlon dışında) basit herhangi bir alışveriş merkezidir.

Bursa'da olmayan tek-tük markalar kaldı zaten onlarda gelince İstanbul gibi olucaz zaten daha neyi bekliyorsun anlamadım.

Misafir ad4

1 ay önce - Çrş 08 Ksm 2017, 21:37

İstanbulda olupta Bursada olmayan bişeymı kaldı artık ? Dünya kadar AVM var,birinde olan diğerinde olmayabilir ama genelde artık hepsi Bursada mevcut ! Bu neyin kafası anlamadım ! Bu AVM işlemesinde eleştirelim diye dua edenler var,ne garip insanlar !!!!!

Berktuğ
site denetçisi

1 ay önce - Prş 09 Ksm 2017, 11:20

Misafirin biri demiş ki:
İstanbulda olupta Bursada olmayan bişeymı kaldı artık ?

Bildiğim sadece GAP var o da yakında gelir zaten.

Cüneyt5316

1 ay önce - Prş 09 Ksm 2017, 20:18

Evet GAP var. Bir ara anatoliuma açılma ihtimali vardı ama oraya da açılmadı.

sayfa 48
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 474849505152   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet