Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman Neopolitan Evleri
« önceki   1234 ... 129130131   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Misafir 3d2

3 yıl önce - Prş 13 Ksm 2014, 00:26

Merhaba suan sitede ısınma başlamış sıcak su da mevcut

Misafir 2f7

3 yıl önce - Prş 13 Ksm 2014, 01:35

Merhaba,
Sitede oturum başlamış. Henüz bana bir bilgi verilmedi.Benimle aynı durumda olan var mıdır?

atillahan47
3 yıl önce - Prş 13 Ksm 2014, 10:15

Merhaba ,
Isınmanın başlaması güzel haber.
Evet oturumlar başladı.
Bence dairenizi gidip inceleyip daha sonra yetkili kişiler ile konuşabilirsiniz.

Misafir 55b

3 yıl önce - Prş 13 Ksm 2014, 15:50

Atillahan siz evi teslim alırken eksik vs gibi tespit işlemleri oldu mu? Teslim belgesi vs var midir?Ben oturmayacak olsam bile abonelik yaptirmam gerekiyor mu?Aidatlarin başlangıç tarihi ne zaman? Isinma,guvenlik,havuz,fitness hepsini iceriyor mu?Peyzaj ne durumda?Güvenlik ne.durumda?Yönetim olustu mu? Açıkçası ilgili insanların arayıp sormamasina şaşırıyorum. Bir tane asistan tutamamislar bu işler icin. Sorularimi cevaplarsaniz memnun olurum.

Soner aydın
3 yıl önce - Prş 13 Ksm 2014, 19:32

Neopolitan da ocaklar kaşmirdeki gibi elektrikli midir acaba?

atillahan47
3 yıl önce - Cum 14 Ksm 2014, 02:41

Alıntı:
Atillahan siz evi teslim alırken eksik vs gibi tespit işlemleri oldu mu? Teslim belgesi vs var midir?Ben oturmayacak olsam bile abonelik yaptirmam gerekiyor mu?Aidatlarin başlangıç tarihi ne zaman? Isinma,guvenlik,havuz,fitness hepsini iceriyor mu?Peyzaj ne durumda?Güvenlik ne.durumda?Yönetim olustu mu? Açıkçası ilgili insanların arayıp sormamasina şaşırıyorum. Bir tane asistan tutamamislar bu işler icin. Sorularimi cevaplarsaniz memnun olurum.

Herhangibir teslim tessellü olmadı ve herhangibir belge imzalanmadı. Artık oturduktan sonra olacak gibi. Abonelikler evleri aldığımızda noterden verdiğimiz vekalet ile hallediliyor. Aidat kasımda başlayacak diye biliyorum ve hepsini (sıcak su hariç) kapsıyor. Peyzaj hala devam ediyor. Güvenlik göstermelik şimdilik. Yönetim tek kişi şimdilik.

Ocaklar elektirikli. Katlarda doğalgaz yok.
Taşındıktan sonra daha çok bilgi verebilirim.

Misafir 260

3 yıl önce - Cum 14 Ksm 2014, 14:38

Teşekkürler atillahan.Ben de tasincam sanırım birkac aya.Aslında satayim diyordum ancak evlerin piyasası 500'u bulmamis.400-450 arasi.Pek talep de yok su aralar galiba.Piyasa durgunmus. Birkac sene oturup muhitin gelişmesini beklemek lazim diye düşünüyorum. Metromall de tamamlansin.O arttikca belki bizimki de artar.

Cihan Kamil
3 yıl önce - Cum 14 Ksm 2014, 15:25

aidat miktarı belli mi birde sosyal tesisler kullanıma açıldı mı?

atillahan47
3 yıl önce - Cum 14 Ksm 2014, 16:05

Evet aidat baştan beri belli.
350 tl içinde ısınma 24 derece, güvenlik, havuz, fitness, vs... sıcak su hariç.

Cihan Kamil
3 yıl önce - Cum 14 Ksm 2014, 16:33

hmm yüksekmiş gerçekten teşekkür ederim bilgilendirme için

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 129130131   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet