Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman Neopolitan Evleri
« önceki   123 ... 128129130131   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 129
Misafir 603

1 yıl önce - Sal 27 Eyl 2016, 16:16

Merhaba. Yaklaşık 10 aydır Neopolitan'da oturuyorum. Daha hareketli ve canlı olduğu için kuzey cepheyi tercih ettim. Evlerde cam yüzeyler fazla olduğu için güney cephenin daha sıcak olduğunu duymuştum. Ben tercihimi sadece zevkime uyduğu için (soğuk-sıcak hesabı yapmadan) kuzey cephe ve üst katlardan yana kullandım. Kışın ısınma konusunda hiçbir problem yaşamadım. Dolayısıyla bu konuda görüş soran arkadaşın zevkine neresi uyuyorsa o cehpeyi almasını tavsiye ederim. ben genel olarak memnunum. alan ve oturan herkese hayırlı olmasını dilerim...

Misafir 690

11 ay önce - Prş 02 Şub 2017, 12:49

neopolitan projesi mevcut evime yakın güzel bir proje olduğu için taşınmak için ideal bir site olduğunu düşünüyorum fakat aklımı karıştıran daha doğrusu bilmek istediğim birkaç husus bulunmakta.
evlerin değerleri piyasaya da bağlı olarak düşme gösteriyor gibi gözüküyor. mevcutta 4. ve 5. katta 410000 liraya satılık daireler gözüküyor ki yazın 2. kat 430000 liraya satılıyordu diye hatırlıyorum.
site sakinlerine sormak istediğim ilk şey yakıt parasının ne kadar geldiği olacaktır. çünkü aidat 250 lira civarı sanırım onun üzerine ne kadar geldiğini merak ediyorum.
sosyal tesisler tam kullanımda mı acaba?
uzun süredir konuya mesaj atlılmamış genel konularda memnuniyet seviyeleriniz nasıldır?

Misafir 28c

11 ay önce - Cmt 04 Şub 2017, 11:53

Neopolitan eryamana deger katan bir proje..Bir de son gunlerde metromall ve twin tower projelerini duyuyoruz..Eryamanimizin daha da guzellesecegini dusunuyorum..Alan arkadaslara hayirli olsun..

Misafir ac3

10 ay önce - Pzr 05 Mar 2017, 12:17

Merhabalar

129 sayfadaki tüm yorumları okuduktan sonra, sonunda merak ettiğim bir iki konu var, sayın site sakinlerinden cevap alabilirsem, neopolitanda ev almak ile ilgili nihai kararımı vereceğim.

* Kapalı otapark ile ilgili bir gelişme olmadığını anlıyorum, yanılıyormuyum
* Okul ve site arasındaki bir araziye açık otopark yapılarak siteye dahil edileceği yazılmış, bu durum neticelendi mi ?
* Sosyal tesislerin açık olduğu saatler nelerdir?

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

yukselguzel
8 ay önce - Cmt 22 Nis 2017, 14:52
kat planlari

Merhabalar
Neopolitan evlerinin kat planlarina ihtiyacım var.
İnternette bulamadım.
Elinde olan birisinin paylaşması mümkün müdür acaba?
Şimdiden çok teşekkürler.

Geleceğin Mimarı
8 ay önce - Prş 27 Nis 2017, 14:20

Eryaman'ın tartışmasız en muhteşem konut projesidir.

Misafir b0c

4 ay önce - Çrş 23 Ağu 2017, 08:49

Otopark sorunu ne yazık ki hala devam ediyor . Her 2 daireye bir kapalı otopark düşüyor . Yarım yamalak olan otoparkında manevra alanı çok dar bazı komşuların araçları çizildi parkederken . Otopark sorunu hiçbir zaman çözülemeyecek . Ben artık sokağa parkediyorum aracımı .

New engineer
4 ay önce - Çrş 23 Ağu 2017, 18:26

Komşum tek sorun otopark değil ki , en basit yağmurda bile dairelerin içine su giriyor , dış aliminyum cephe ve camlarda büyük sorunlar var . Yönetime evimin su basması sorununu ilettiğimde , birçok dairede bu sorunun olduğu ve bişey yapamayacaklarını belirttiler ,sadece mütahit firmanın telefonunu vermekle yetindiler . Her yağmurda dairenin içini su basıyor , yağmur yağınca elimizde bezlerle oda oda geziyoruz . 3 yılda sitedeki hiçbir sorun giderilemedi , otopark sorunları , binanın sorunları , camlar vs . Gecen yağmurda dairemin içi ,

(+)

(+)

(+)

(+)

Misafir 621

4 ay önce - Prş 24 Ağu 2017, 09:49

Neopolitan sitesinin önündeki parkın oradaki anayolda hayat kadınları duruyor . Gündüzleri bile duruyorlar , yanlarına yanaşan arabalarla pazarlık yapıyorlar , bazen tek kadın bazen 2-3 kadın duruyor . Bu durumdan oldukça rahatsızım , markete yürüyerek gidemez olduk . Gündüz günüde olmaz ki , gece gündüz burdalar . Bir jip bekliyor yolun karşıda , kadınları çalıştıran kişi sanırım , vatandaş olarak bir çözüm bekliyorum . Gidip uyarsam , belki silahı var , bu tip insanlara bulaşılmaz zaten , Can güvenliğimiz yok . Nasıl bir çözüm üretebilir buna , klima bloklarında oturuyorum , taşınmayı bile düşünüyorum artık .

Misafir 494

4 ay önce - Prş 24 Ağu 2017, 18:11

yanlış anlamazsınız inşallah. fiyatlar ne civarda?

sayfa 129
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 128129130131   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet