Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
yusufyuşa23
3 yıl önce - Pts 05 Oca 2015, 17:17

Emrah uzaktayım, başlık açmam için katkıda bulunmak lazım. Şehri bir gezip fotoğraflamak gerekiyor. Memlekete her gidişte alırım makineyi elimden geldiğince çekerim. Başlık açacak kadar gelişme yaşanmıyor maalesef memlekette. Stabil bir şehirden çıkarılan başlıklar da rağbet görmüyor

Emrah23
3 yıl önce - Pts 05 Oca 2015, 17:27

Elazığa geldiğin zaman attığın fotoğrafları biliyorum yazdığın mesajlarla verdiğin katkıyı da. Ama stabil lafına katılmıyorum geldiğin zaman resim çekecek çok şey bulabilirsin benim makinam olmadığı için telefonla çekip paylaşmak istemiyorum yoksa bir aya yakındır Elazığdayım bayağı paylaşım yapabilirdim. Diğer şehirlerin de başlıklarına bakarsan gereksiz diye nitelendirilecek başlıklar var diyebilirsin ancak gerek görüp açmışlar ve denetçilerde silmemişse sıkıntı yok demektir

Barış23

3 yıl önce - Sal 06 Oca 2015, 12:59

Başlık sayımız en az 700 olmalı.bu aralar kimse katkıda bulunmuyor.resmen stop ettik.az gayret beyler!!

yusufyuşa23
3 yıl önce - Sal 06 Oca 2015, 13:06

Alıntı:
Ama stabil lafına katılmıyorum geldiğin zaman resim çekecek çok şey bulabilirsin

Yılda bir kere bir hafta memlekette bulunabiliyorum.

oguzhan23
3 yıl önce - Sal 06 Oca 2015, 13:34

Bu kadar elazığlı üye varken ilgi az anasayfada bakıyorum nickleri 23 lü bir sürü üye var ama başlıklarda aktif olan barış23 tolgadt yavuz alkan emrah23 kaanzng23 yusufyuşa23 cengizsarıcicek o kadar çok sayfa var ama demirbaş üyeler sayesinde var başlıktansa ilgi çekmek daha önemli bence misafir çok geliyor mesela onları üye olmalari icin ikna edelim

Barış23

3 yıl önce - Sal 06 Oca 2015, 13:43

Oğuzhan23 sende istersen bir tane başlık aç. Hem siftah yapmış olursun!

oguzhan23
3 yıl önce - Sal 06 Oca 2015, 13:53

Abi ben açarsam değil başlığı siteyi kapatırlar onun yerine elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum belediyeden duyduklarımı paylaşmaya çalışıyorum gözlemlerimi dile getiriyorum ah internetim yok asıl sorun o abi telefondan bu kadarı yapabiliyorken başlığı kontrol etmem zor

yusufyuşa23
3 yıl önce - Sal 06 Oca 2015, 14:24

Bende başlık açmak isteyenlerdenim ama ölü başlık açmak istemiyorum. Haber sitelerimizi takip ediyorum ama maalesef gelişme yok, açılmaya değer başlıkları da arkadaşlarımız sağolsun açmışlar.

Barış23

3 yıl önce - Sal 06 Oca 2015, 15:32

Canın sağolsun oğuzhan23

oguzhan23
3 yıl önce - Sal 06 Oca 2015, 15:54

Eyvallah abi sağolasın ama fikir verebilirim ulaşım konusunda elazığ otobüs firmaları başlığı açılmış ama bunun haricinde murat ve hazar turizme baslık açılabilir çünkü ikiside 40 yılı devirmiş firmalar başlık açılması icin şart koşulan firma yaşıydı onların farkı var yani onun dışında fırat üniversitesi öğrencileri ve elazığ esnafı bozuk yolları mayın tarlası kaldırımları gibi gibi şikayetleri olanda fazla olur elazığın bir sorunu mu yok onların her biri başlık olabilir ama ilgi ne derece olur yada siyasi görüşler yüzünden millet birbirine girer mi ne kadar sağlıklı olur başlıklar bilemiyoruz ama canlılık şart ilgiyi çekmeliyiz

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET