Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Emrah23
4 yıl önce - Cmt 08 Ksm 2014, 21:18
Elazığ Başlıkları İstatistikleri

Birkaç şehirin başlıkları ile alakalı istatistikleri özellikle de Malatyalı kardeşlerimizin açtığı başlığı görünce bende Elazığ başlıkları ile istatistiki bilgileri paylaşacağımız bu başlığı açmak istedim. Bir kaç başlıkla alakalı görselleri ben paylaşıyorum devamı sizden arkadaşlar

Aksu23
4 yıl önce - Cmt 08 Ksm 2014, 22:26

istatistiklerimize baktimda bazi konu basliklarinda adim bile yok daha da yogunlasmaliyim.

Bu mesaj 1000. mesajim oluyor. Bu siteye emek verenlerin hepsinin eline koluna ve yuregine saglik. 5 yili askin bir suredir bu sitedeyim. Cok guzel arkadasliklar dostluklar kazandim. Benim gibi memleketini cok seven ve memletinin adi kotulenmesin hep iyi anilsin diye ugrasan insanlari gormek bu siteye muptela olmami sagladi. Emegi gecen tum arkadaslara sevgiler saygilar.

Yeri gelmisken Elazigli uye arkadaslar maalesef puan konusunda cok cimriyiz. Baska sehirlerin sacma konu basliklarinda en basit yorum bile 3-4 yildiz aliyor bizde tik yok. Cogu arkadasimiz arti sayisi %75in altinda puan bile veremiyor. O kadar guzel paylasimlarda bile mesaji begenen yok.Biz birbirimize destek olacagiz ki baskalari bizi parcalamasin.saygilarimla...

Yavuz ALKAN
4 yıl önce - Cmt 08 Ksm 2014, 23:00

Bende o art puanlarda %75'in altında olanlardanım. Bilgi veriyorum artıyı bıraktım eksi veriyorlar bide. Yorum bile katmadığım, edindiğim bilgiyi aynen aktarırlen bile eksi puan alıyorken beni bu sayfadan soğuttular. Aldığım bilgiyi dahi yazmak istemiyorum. Kalın sağlıcakla.

Barış23

4 yıl önce - Pzr 09 Ksm 2014, 00:17

Emrah cok onemli bir baslık acmıssın,seni tebrik ederim. İyi bir calışma yapmıssın.İDDİA EDİYORUM,ANA SAYFAYA ÇIKAN ŞEHİRLER İÇERİSİNDE BASLIK SAYISI OLSUN,MESAJ SAYISÌ OLSUN SEHİRLERİN NÜFUSUYLA ORANTILANDIĞINDA ELAZIĞ BİRCOK KONUDA 1.OLUR..ZİRA ANA SAYFADA Kİ ŞEHİRLER İCERİSİNDE EN AZ NÜFUSA SAHİP İL ELAZIĞ...Performansımız mükemmel.Tam gaz devam arkadaşlar. (1000.Mesaj ını yazan Doktor Aksuya nice bininci mesajlar diliyorum)

Barış23

4 yıl önce - Pzr 09 Ksm 2014, 00:19

susnazlı senin bugün başına gelen eksi mesaj olayı benimde diger wowgakgolarında bazen başına gelebiliyor..Cok dert etme..yorumlarìna drvam et..

uğur2323
4 yıl önce - Pzr 09 Ksm 2014, 00:30

Bayağı bi geride kalmışım daha çok paylaşım yapıp mesaj yazmalıyım ayrıca susnazlı kardeş paylaşmlarna devam et pireiçin yorgan yakma toprağım

Tolga Dt
4 yıl önce - Pzr 09 Ksm 2014, 01:10

Puan konusunda bir durgunluk var. Puanlarıma baktığım zaman benim puanlarımda çoğu başkaları tarafından verilmiş. Az önce süsnazlı ya artı verdim. Bencede bu konuda üşenmemek lazım Elazığ lobisi olarak birbirimizi desteklemekiyiz.

En son Tolga Dt tarafından Pzr 09 Ksm 2014, 01:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

emryy
4 yıl önce - Pzr 09 Ksm 2014, 01:12

emreagean ve leventçlk abimiz uzun zamandır görünmüyor takip ediyorlarsa onların da yeniden katkılarını bekliyoruz.

EHALİLB

4 yıl önce - Pzr 09 Ksm 2014, 06:08

Başlık için teşekkürler köylüm. Elazığ başlıklarına gösterilen ilgi ve alaka bence iyi durumda zaten okunma ve mesaj sayılarından belli oluyor. Wowgakgolar olarak da çok ilgiliyiz bu konuda da hepinize teşekkür ediyorum. Artı puan konusunda sonuna kadar katılıyorum. Bir de wow verme olayı var tabi. Lütfen bu konuda da ilgi gösterelim. Başlıklarımıza yüklenen fotoğraflardan wow puanını esirgemeyelim. Bu sayede fotoğrafın ana sayfaya çıkması daha da kolaylaşır ve bundan iyi de tanıtım olmaz diye düşünüyorum.

yusufyuşa23
4 yıl önce - Pzr 09 Ksm 2014, 08:56

Dr. hastayı bırak Wow'a gel.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET