Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Başlıkları Genel İstatistiki Bilgileri
« önceki   123 ... 212223   sonraki »

ANA SAYFA -> ADANA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Resul GUL

3 yıl önce - Cmt 29 Ksm 2014, 14:02

Arkadaşa ek olarak 29 Kasım 2014 Yani bugün itibarıyla Adana Tüm Başlık istatistiklerini de verelim..

Alıntı:

Gün itibariyle Wowturkey istatistikleri . Bursa kaybolmuş.

Evet ilginç olmuş Dün Fotoğraf Başlıkları istatistiklerinde Bursa Fotoğrafları başlığı ile arasında
1 Birim [bin] fark vardı.. 24 saatte yenilenen istatistikler gece 24:00 de yenilenince
Bursa Fotoğraf Başlığı yok olmuş.. Ama bir yukarısında yer alan Haber Sohbet Başlığı kalmış..

Bu da 18 Kasım da bir ekran yakalama daha düne kadar bu şekil bir sıralama mevcuttu
Dün itibarı ile bu değişti..İstatistikler de Bursa Başlığı Üst tarafta kalsın diye ..
Büyük ihtimal Bursa Haber Sohbettle birleştirecekler gibi duruyor..

Ersin ÇALDIR

3 yıl önce - Cmt 13 Arl 2014, 21:59

az önce aldığım ekran görüntüleri ;

önceki mesajlarda, Furkan Özer kardeşimizin söylediği ''yılbaşından önce 21 milyon okunmaya ulaşırız gibi'' cümlesi gerçekleşmeyecek sanırım çünkü son birkaç haftadır Adana başlığındaki hareketliliğin azaldığını gördüm..

yani geçen ay çok daha iyi bir istatistik yakalamıştık..

neyse yinede emeği geçenlere teşekkürler

daha önce başka başlıklarda söylemiştik çeşitli üyelerimizle birlikte..
Adana başlıklarının ivmesini yükseltmek çok basit, diğer bazı şehirlerin yaptığını yapmıyoruz ki biz.. yani boş mesajlar-boş tartışmalar içine fazla girmiyoruz..

örneğin falanca şehir başlığına bir fotoğraf yüklenince, altına 5-6 tane yorum geliyor; ''eline sağlık kardeşim'' , ''iyi yakalamışsın'' , ''on numara foto olmuş'' diye
veya proje-haber başlıklarında uzunca boş tartışmalar yapılıyor..

Adana başlıklarında ise bunu pek yapmıyoruz.. genelde fotoğraflar paylaşıp, kaynaklar göstererek, net mesajlar veriyoruz

Furkan Özer1
3 yıl önce - Pzr 14 Arl 2014, 14:28

Alıntı:
önceki mesajlarda, Furkan Özer kardeşimizin söylediği ''yılbaşından önce 21 milyon okunmaya ulaşırız gibi'' cümlesi gerçekleşmeyecek sanırım çünkü son birkaç haftadır Adana başlığındaki hareketliliğin azaldığını gördüm..

Evet öyle bir tahminde bulunmuştum çünkü mesaj yazdığım Kasım ayında çok iyi bir atak yapmıştı Adana başlıkları...Ben mesaj yazdığımda 20 kasımdı ve okunma sayımız 20 milyon 150 bin civarı idi.Bunu göz önünde bulundurarak 21 milyona ulaşacağımızı söyledim.Ama şimdi tahminimi biraz geriye çekeceğim ve yılbaşında yaklaşık;

44600 mesaj ve 20 milyon 750 bin civarında okunma sayısına ulaşacağımızı düşünüyorum.Büyük ihtimalde Ocak ayının sonlarına doğru da 21 milyona ulaşırız inşallah.

Bugünkü sayılar:

Resul GUL

3 yıl önce - Prş 18 Arl 2014, 15:01

Adana Tüm Başlıkların indekslendiği Bölümde okunma ve başlık sayılarında değişimler mevcut..
En son 4 gün önce alınan ekran yakalamasında
Başlık sayımız 1288 den 1290 çıkmış..
Okunma sayımız da 44 bini aşmış durumda..
18 Aralık 2014 itibarıyla alınan ekran yakalamaları..

Fotoğraf Başlığımız da mesaj sayımız 25 bini geçmiş durumda..
Okunma sayımız her gün artıyor ama son zamanlarda yavaşlama var gibi...

Resul GUL

3 yıl önce - Cum 26 Arl 2014, 18:18

Adana Tüm başlıklarda 26 Aralık 2014 Tarihi itibarıyla, Okunma sayımız 20 milyon 500 bini aşmış durumda...

Adana Fotoğraf Başlığımız İstatistiki Verimiz..
26 Aralık 2014 Tarihi itibarıyla bir Ekran yakalaması..
Yarından sonra Okunma sayımız 14 Milyon 800 bini bulabilir...

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 212223   sonraki »
ANA SAYFA -> ADANA