Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Vadikent Ankara
12   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Baturalptürk
3 yıl önce - Sal 28 Ekm 2014, 05:25
Vadikent Ankara

Ankara'nın kuzey mahallelerinden Sancaktepe'de Komyapı tarafından konut projesi gerçekleştiriliyor. Forum Ankara'ya 2 km mesafede ve çevreyolunun kuzey koluna çok yakın. Ankara'nın hem ciddi yatırım almayan hem de hızla kentsel dönüşüm geçiren bölgesinde böyle bir projenin hayata geçirilmesi özellikle sevindirici. Devamının gelmesini umuyorum. Dönüşürken binalar tek tek müteahhide verilmektense, arsalar toplu konut oturtulacak şekilde düzenlenirse şehirlerimiz daha yaşanılır ve daha şık hâle gelebilir.

İşte Vadikent Ankara projesi:

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

yarsa007
3 yıl önce - Sal 28 Ekm 2014, 08:21
Vadikent

Bu proje kaç konuttan oluşuyor.Fiyatlar hangi aralıkta bilgisi olan lütfen aydınlatabilir mi.

Misafir 07a

3 yıl önce - Çrş 29 Ekm 2014, 10:53

Ankara’nın Keçiören ilçesinde Belediyece Kentsel Dönüşüm Kapsamında değerlendirilen Yükseltepe’de hayata geçirilen Vadikent projesi ilköğretim ve liselere, sağlık tesislerine ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla dikkat çekiyor. 3+1 ve 4+1 dairelerin bulunduğu Vadikent Ankara projesi geniş aileler tarafından büyük ilgi görüyor. Vadikent projesi teslim edildikten sonra 3+1 dairelerin 1.000 TL-1.200 TL'den kiraya verilmesi bekleniyor.

En düşük-en yüksek konut fiyatı: 180 bin TL-318 bin TL

Ödeme Seçenekleri
1- Yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanılabiliyor.

2- Yüzde 25 peşinat, yüzde 25'lik kısım ise teslimde ödeniyor. Kalan konut bedeli teslime kadar vade farksız taksit yapılıyor.

3+1 : 180.000 - 250.000 TL
4+1 : 235.000 - 318.000 TL

Proje Hakkında
3+1 ve 4+1 dairelerden oluşan Vadikent, 570 daireden meydana geliyor. 4 blok halinde yükselen Vadikent, Ankara - Keçiören'de inşa ediliyor. Temelleri 25 Temmuz'da atılan Vadikent projesi konum olarak Yükseltepe bölgesinde yer alıyor. Projede ilk etabı oluşturan iki blokta satışlar devam ediyor.

Misafir 027

3 yıl önce - Cmt 13 Hzr 2015, 20:16

Komyapi musteri taleplerini ciddiye almiyor

Misafir 93d

3 yıl önce - Cum 19 Hzr 2015, 12:32

Keçiörenin tartışmasız en iyi projesi. lokasyon olarak biraz zamana ihtiyacı var, fakat bir kaç sene içinde özel bir muhit olacak gibi duruyor. daire sahipleri teslim tarihi hakkında ne düşünüyor. herkese hayırlı olsun

Misafir 282

3 yıl önce - Cum 19 Hzr 2015, 12:47

Lokasyon olarak baya baya baya bir zamana ihtiyacı var. Ayrıca otomobil ile ulaşım olarak çok sıkıntılı bir noktoda, ulus, kızılaya tek çıkışı etlik caddesi (yozgat bulvarı). bilenler bilir bu caddenin sabah ve akşam trafiği kilitlenir. sabah 4 km yol yaklaşık 45 dakika sürüyor (aşağı eğlence-ulus arası).

Misafir 6c7

3 yıl önce - Cum 10 Tem 2015, 00:47

İlk etap en gec bu kasimda teslim edilecek
.sirketten yonetim planinin olusturmasini bekliyoruz.lokasyon olarak gayet guzel.kent ormanina komsu olmasi en buyuk avantaji
.daire sahipletinin yorumlarini bekliyoruz

Misafir 66d

3 yıl önce - Pts 20 Tem 2015, 22:11

Gelecek vadeden bir proje.Eğitim merkezli bir yer olacağı kesin ilkokuldan fakülteye kadar.zamanla geleceğin ćukurambari olacağının sinyallerini veriyor.Gozukapali hem oturulabilir hemde güzel bir yatırım olarak değerlendirilebilir. Ulaşım sıkıntı olacağını zannetmiyorum Çevreyolu bağlantısı kısa zamanda yapılacak olan teleferik ve metro bağlantısı ulaşımın sorun olmayacağını n bir göstergesidir. Saygılar...

Misafir 152

2 yıl önce - Sal 01 Eyl 2015, 23:43

Son hali gercekten guzel...kecioren belediyesi gecekonduları neden hala yıkmıyor...bir cogunda sahipleri de oturmuyormus.mustafa ak baskandan konuyla ilgilenmesini talep ediyoruz.firmadan da yonetimplani ve tasinmayla ilgili duzenlemeleri bekliyoruz

Misafir 6cf

2 yıl önce - Prş 03 Arl 2015, 16:30

komyapı vadikent 2015 aralık teslim dedi ama şimdi de topu başkent gaza atıyorlar. sorunun halledilmesini istiyoruz. tabiki ortada müşterilerle temas kuran projesine sahip çıkan bir yönetim varsa... bana yok gibi geliyor. adam 450-500bin bandında ev satıyor, sanki tokiden ev almışız gibi muamele ediyor. hala teslim tarihi muamma.... hala site yönetimi yok....

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet