Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Mezitli- Medicalpark Hastanesi
« önceki   1234 ... 787980   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
önery

2 yıl önce - Pzr 13 Mar 2016, 17:28

internette daha ortada bir proje resmi, bir bilgi bile yokken 15 katlı , 17 katlı yapılmak istendiğine nasıl bu kadar emin oluyorsunuz anlamadım.

serkan33

2 yıl önce - Pzr 13 Mar 2016, 17:36

Önery bilmeden konuşuyorsun şu an. Belediye meclisinde geçen yıl bunun kavgası yaşandı, biz de burada paylaştık haberleri. 17 kat için imar planı değişikliğine MHP'li üyeler izin vermediler, CHP ve AKP'li üyeler sadece evet oyu verdiler, böylece mecliste reddedilmiş oldu 17 kat olayı, belediye imar planı değişikliğini 8 kat izniyle verdi.

Bütün bu haberleri geçen yıl paylaştık, şimdi onlar hangi sayfada arayamayacağım kusura bakma

hasanpozan
2 yıl önce - Pzr 13 Mar 2016, 18:52
1 SENE MECLİSTE KAT SAYISI TARTIŞILDI

hatta 2016 yılında Hizmetinizdeyiz diye tabela vardı
RUHSAT İşi uzayınca Tabela 2017 Yılında Hizmetinizdeyiz diye değişti !!!

önery

2 yıl önce - Pzr 13 Mar 2016, 19:50

Alıntı:

Önery bilmeden konuşuyorsun şu an.

hiç bir yerde 15-17 kat olacağına dair bilgi bulamayan biri , 15-17 kat olacaktı diyene nerden biliyordun diye soruyor. bilende " bilmeden konuşuyorsun" diyor. gerçekten komiksiniz.
bilsem konunun içeriğini , size nasıl biliyorsunuz diye sormazdım zaten.

ayrıca ortada tam doğru bir bilgi bile yokken...
biriniz 15 biriniz 17 kattan bahsediyor... yani bilgisi olanlar bile tam bilmiyorken...

Alıntı:
Bütün bu haberleri geçen yıl paylaştık, şimdi onlar hangi sayfada arayamayacağım

bu hastane ile ilgili haberi bu başlıkta takip etmem normal değil mi ?
bu başlıkta ne sizlerin yazdığında nede paylaşılan linklerde 15 kat 17 kat diye bir ibare yok.internette her hangi bir sitede 15-17 kat olacağına dair bir haberde yok.
nerden bilecem bu başlığın konusu ile ilgili haberin başka baştıkta verildiğini ?

sadece bir soru sorduk. dünyanın en önemli bilgisini biliyormuş edasıyla davranmanıza gerek yoktu...

serkan33

2 yıl önce - Pzr 13 Mar 2016, 21:35

Alınacak bir şey yok ama sanki biz kafamızdan atıyormuşuz yazmışsın, tepkim onaydı, gereksiz yere alınıyorsun. Ayrıca bu başlık henüz yeni sayılır, dediğimiz bilgi başka bir başlıkta paylaşılmıştı çünkü Büyükşehir Meclisi'ndeki konu üzerinden tartışmıştık, tahminen ya Büyükşehir'in projeleri başlığında ya da Mersin sağlık yatırımları başlığında olması lazım, ayrıca 17 kat doğrusu 15 değil..

önery

2 yıl önce - Pzr 13 Mar 2016, 23:17

alınmıyor, hiç bir yerde 15-17 kat olacak şekilde planlanmıştı gibisinden bir bilgi yokken , ortada dolaşan 15-17 kat olacaktı muhabbetinin kaynağını öğrenmek isteyenlerin sözcüsü oluyorum.

hasanpozan
2 yıl önce - Pts 21 Mar 2016, 11:56

inşaat başladı hala proje resmi yok.
o tarafta olanlar geçerken bakabilirler mi projenin resmi ve bilgilerini içeren tabelası dikilmiş mi ?

hasanpozan
2 yıl önce - Çrş 23 Mar 2016, 12:27
ŞÖYLE BİR İPUCU BULDUM

Serkan33 ve diğer araştırmacı arkadaşlar internette bulduğum ipucu

hasanpozan
2 yıl önce - Sal 12 Nis 2016, 18:12
14 KAT İÇİN BAKANLIKTAN İZİN ALINMIŞ

Kanal2000 de canlı yayına katılan Sayın Burhanettin Kocamaz aynen şunu söyledi:

"gmk bulvarı üzeri Mezitliye yapılacak özel hastane için 8 kat olması kararı alınmışken Ankaraya Bakanlığa başvurup 14 kat Ruhsatı alındı" dedi.

12.04.2016

.

serkan33

2 yıl önce - Sal 12 Nis 2016, 22:39

Ben de diyorum 8 kat için neden vinç kullansınlar, demek 14 kat olacakmış, üzüleyim mi sevineyim mi bilemedim, o bölge biraz sıkışık zaten binalarla, 14 katlı bir yapı hem de hastane binası biraz boğacaktır orayı..

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 787980   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET