Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 563
Misafir 83e

7 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 09:51

Burada bir yılın için de kaç tane yönetim değişti, ama en çok yanlısı nebi temur gil yapti, geli gelmez 4 tane görevli çıkardılar sakinlere yalakalik yapmak için aidatı düşürdüler, aidatı düşürmeselerdi simdi 20 veya 30 TL lık zamla 270 lira olurdu kimsenin zoruna gitmezdi, ah aldılar kışın içinde görevlileri çıkardılar ne oldu, alma mazlumun ahini çıkar aheste aheste bu site böyle geldi böyle gider, 6 ay yüzme havuzları kapalı kaldı 10 binli radan 60 bin TL 4 görevlinin ki 2 ser binliradan 8 binlira 6 ayda 48 binlira eder 108 binlira nerde bu para hangimiz gidip sorduk devir tesliminde kaç lira ile teslim ettiklerini yazık bu siteye yedikleri yanlarına kar kaldı, şimdide utanmadan aday oluyorlar f bloguda kendine buyulemis o nederse arkasından gidiyorlar bi akilli yok

Misafir 117

7 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 19:19

Değerli komşular kımler seçildi bloklarda bilgisi olan varmi?

Misafir a39

7 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 21:50

Atilla'nin ekip darmadagin oldu.isim isim bilmiyorum.saadece b blokta destekledigi aday kazanmis. Gecmis olsun onlara

Misafir 634

7 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 22:44

Degerli komsularım kimler seçildiği hakkında tam bilgisi olan varmı . Şimdiden tesekkur ederim

Misafir 68c

7 ay önce - Sal 16 Oca 2018, 18:57

A blok Erdal bey eski yönetici. B blok Enes bey. C blok ? D blok ? E blok Ertuğrul bey. F blok Nebi bey eski yönetici. G blok Tuncay bey. H blok? I blok Mehmet bey. K blok ? eskıler neden tekrar aday oldular istıfa etmişlerdide değerli sakinler bilen varmı?

Misafir 1cb

6 ay önce - Pts 22 Oca 2018, 20:12

komşularım duyumlarıma göre yeni yönetim oluşuyormuş hemde hepsi huzur hakkı konusunda anlaşmışlar başkan 3000 tl alacakmış para almayalım diyen arkadaşlar bile huzur hakkı alacakmış ne kadar yazık ne değişti

Misafir f1c

6 ay önce - Sal 23 Oca 2018, 16:05

gelip emek verip güzelce siteyi yönetecek bir yönetimin huzur hakki alması çok doğal.kim.neden böyle bi sorumluluk alsinki.mutlaka bi karşiliği olacak.

Misafir 68d

6 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 08:50

Bende anlamıyorum bunu . Tum sitelerde blok temsilcisi belli bi hak alir . Bizikidinde neden garip karsilaniuor . Ben buraya yazanlarin iui niyetli olduguna inanmiyorum . Maalesef ya baska komsu binalardaki insanlar yaziyor yada siteyi sevmeyen gorevliler sanirim .

Misafir 93b

6 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 18:50

Mrb değerli komşular b blok görevlisi dursun bey e yârdim topluyordu eski yönetici sayit bey diğer bloklardada toplanıyormu bilen varmı?

Misafir 6e9

6 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 19:23

F blok hala olayın farkında diyil sanirim şunku tekrar Nebi bey i seçtiler 1 yıl önce 4 görevli işten çıkartıldı ve 5 ay havuzu kapalı kaldı ve aydatları düşürdü ve bundan sakınlerimiz çok mutluydu sosyal hayat ta her şeye zam yapılıyor bizlerde almayalım o zam ı o zaman şimdi 60 70 tl zam çok geliyor bize ama yapacak bir şey yok hesabi Nebi beyden sorsun f blok sakınler....

sayfa 563
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet