Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
bulenty76
3 yıl önce - Çrş 15 Ekm 2014, 09:12

teslim alan ya da görüşen arkadaşlar yok mu gelişmelerle ilgili bilgi alsak

serden20
3 yıl önce - Çrş 15 Ekm 2014, 19:13

Bugün site yönetiminden telefonuma gelen mesaja göre sitenin geçici iskanı alınmış ve geçici iskan belgesi, tapu fotokopisi, dask poliçesi ve kimlik sureti ile elektrik aboneliğine başvurabilecekmişiz. Su ve doğalgaz abonelikleri için ayrıca bilgi verileceğini de not düşmüşler.

Ruhumun
3 yıl önce - Çrş 15 Ekm 2014, 19:57

Serden20 telefonuma gelen sms i okuyamadan silmiştim doğrusu içeriğini merak ediyordum neyse ki açıklamışsınız teşekkürler.Dün evlerin teslimatının durumunu sordum sizin eviniz B blok bizde B bloğun teslimatlarına geçtik arayacağız dediler bekliyoruz bakalım

Misafir 99f

3 yıl önce - Çrş 15 Ekm 2014, 22:06

Aramalarini beklerseniz aramiyorlar siz arayin bizede cumartesi gunu gittigimizde sizin bloga sira geldi hafta ici arariz dediler aramadilar bugun biz arayinca gelip teslim alabilirsiniz dediler ve gittigimizde daha onceki gunlerde bizim bloktan teslim alanlar hatta tasinan vardi

Ruhumun
3 yıl önce - Çrş 15 Ekm 2014, 22:24

Haklısınız Misafir 99f biraz olayın farkındayım şehirdışından muhtemelen yarın dönüyorum.Anlaşılan telefonda halledemeyeceğiz bizzat uğrayayım bakalım.

serden20
3 yıl önce - Çrş 15 Ekm 2014, 22:53

Bence teslim konusundaki sıkıntı tek başına firmadan kaynaklanmıyor bunda bazı daire sahiplerinin de payı var. Şöyle ki ben e bloktayım ve bayramdan önce teslim için firmadan verilen randevuya gittiğimde satış ofisinde bizim dışımızda başka daire sahipleri vardı ve bizim gibi teslim bekleyen bir aile dışında diğer arkadaşlar daha kendi dairelerinin teslimi başlamadığı halde tabiri caizse araya kaynak yapmak için gelmişlerdi. Hatta ben dairemi teslim alırken bir ailenin çoktan taşınmış olduğunu bile öğrendim. Firma yetkilileri teslim işini bir düzene göre yapmak istiyor ama bazıları bu düzene uymak istemiyor gibi. Tabi ki aciliyeti bulunanlara öncelik tanınabilir ona sözüm yok.

Ruhumun
3 yıl önce - Çrş 15 Ekm 2014, 23:25

Bunun önüne geçilemez.Madem kaynak olan var trafik misali bitmez onlar,teslimatlar bitene kadar.Ki sahiden aciliyeti olanlar var onları es geçiyorum.

ghostdisco
3 yıl önce - Cum 17 Ekm 2014, 00:11
Bilgi

Merhabalar, ilk önce bu aciliyet konusunda bilgi vereyim. Ben acil olanlardan biriydim. Şöyleki; bahçen elvandan ev alabilmek için oturduğum evi sattım. Alan adamla eylülün ilk iki haftası diye anlaştık. Tabi bahçen elvan sahipleri bize bu tarihi verdiği için. Bu süre geçince sattığım kişiyle sıkıntılar yaşamaya başladım bu yüzdende bahçen elvan sorumlularını bu konuda sıkıştırdım ve en azından eşyamızı taşımamız için bizim dairemizi erken teslim edin diye söylemde bulunduk. H Melisa blokta olan dairemi 20 eylülde eksikleri ile birlikte teslim aldım. Eksikleri bugün itibari ile halen bitmedi bitittirmeyede uğraşıyorum. Tabi teslimat ve taşınan çok olunca bu haliyle biraz zor oluyor ama çok ilgililer. Elektrik aboneliğimi bugün yaptırdım sincan enerjisa'dan yaptırılabiliyor. Ücreti ise 333,31 tl tuttu. 15-20 dk sürenizi alıyor. Aynı gün açtılar. Su şantiye suyu olarak kullanmaya devam ediyor. Site yönetim Başkanı muhsin bey pek ilgili ve alakalı bir kişi değil. Sorduğunuz soruları biran önce başımdan gitsin diyerek sallıyor. Eksiklerle ilgilenen Alev bey çok ilgili bir kişi. Sorununuzu hallediyor ve hemen ustaları dairenize yönlendireniliyor. H blok görevlisi mehmet abimizide es geçmemek lazım. Çok efendi ve dürüst bir kişilik. H blk sakinlerine burdan bildirilir
Bu arada facebook'ta bahçen elvanşehir diye arattır iseniz oradaki paylaşımlarıda okuyabilirsiniz

bulenty76
3 yıl önce - Cum 17 Ekm 2014, 09:33

sayın ghostdisco sanırım kat komşusuyuz öncelikle eviniz hayırlı olsun bizim de teslimde eksiklikler vardı henüz anahtar teslimi almadık, doğalgaz ve su için abonelik yaptıramıyoruz malum, banyo ve mutfakta sıcak su akıyor mu, petekler yanmaya başladı mı bi de ocak çalışıyormu yemeği nasıl yapıyorsunuz ?

ghostdisco
3 yıl önce - Cum 17 Ekm 2014, 11:47

Sizede hayırlı olsun. Evet öyleyiz galiba. Şuanda petekler ve sıcak su yok. Doğal gaz aboneliği olmadığı için ocak çalışmıyor doğal olarak. Ben zaten şuan oturmuyorum. Oturmayı düşünüyorum ama kaloriferler yanmadığı için ve sıcak su olmadığı için çocukta olduğu için pek gözüm yemiyor işin açığı. Ama aldığım duyumlara göre ayın 20 sinden sonra merkezi sistem çalışıcakmış. Yani bi 10-20 gün sürer düiiyenlerde var. Abonelikler uzun bi müddet olmayacak galiba.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet