Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
serden20
3 yıl önce - Cum 10 Ekm 2014, 17:32
Ankara Etimesgut Bahçen Elvanşehir Konutları

Arkadaşlar,
Bahçen Elvanşehir projesi tamamlanmak üzere olduğundan daire sahipleri ile karşılıklı bilgi alışverişi yapılabilmesi için projeyle ilgili ayrı başlık açıklamasının uygun olacağını düşündüm. Selamlar.

bulenty76
3 yıl önce - Cum 10 Ekm 2014, 17:46

bu ne zamandır beklediğimiz birşeydi teşekkürler

bulenty76
3 yıl önce - Cum 10 Ekm 2014, 17:48

buradan sorayım o zaman bizde kaşmir için yazılanları okuyunca endişeleniyoruz açıkcası ama yazdıklarınız içimizi rahatlattı ne zaman taşınılacağı iskan durumu elektrik su doğalgaz bağlantısıyla ilgili birşeyler söyledilermi size?

serden20
3 yıl önce - Cum 10 Ekm 2014, 17:48

Firma yetkilileri tarafından sitede oturumun 20 ekimde başlanmasının düşünüldüğü ve taşınma konusunda her daire için bir randevu tarihi verileceği ve o tarihte asansörlü taşıma sistemi ile taşınmalara izin verileceği söylendi. Yük asansörü kullandırılmayacakmış.

serden20
3 yıl önce - Cum 10 Ekm 2014, 17:52

Elektrik su ve doğalgaz abonelikleri için sanırım iskan gerekiyor. Firmaya sorduğumda bu aralar ön iskanın alınması için uğraştıklarını söylediler. Çevreden araştırdığımda tüm aboneliğin 1000 tl civarı tutacağını öğrendim.

bulenty76
3 yıl önce - Cum 10 Ekm 2014, 17:56

cevaplar için teşekkürler bu arada biz de H blokdayız (melisa)

serden20
3 yıl önce - Cum 10 Ekm 2014, 18:24

Biz e bloktayız. Hayırlı olsun

Ruhumun
3 yıl önce - Cum 10 Ekm 2014, 21:44

İskan konusunu dün görüştüm ve önümüzdeki haftaiçi hallolabileceği söylendi.Bu arada ev alan herkese hayırlı olsun.[/code]

Misafir b28

3 yıl önce - Pzr 12 Ekm 2014, 00:01

Arkadaşlar merhaba,

Alan herkese hayırlı olsun, bence çok güzel bir proje. Mayıs ayında inceleyip oldukça beğenmiştim, nasip olmadı, şimdi tekrar düşünüyorum.

Daireye bakarken sormayı unuttuğum bir şeyi sorayım: daireler arası ısı / ses yalıtımı var mı? ( Merkezi sistem olduğu için ısı sorun olmaz aslında ama özellikle ses yalıtımı çok önemli. )

Fiyatlar nasıl? çok artış oldu mu? Yarın bir uğrayıp tekrar bakmayı ve konuşmayı düşünüyorum...

Ruhumun
3 yıl önce - Pzr 12 Ekm 2014, 15:51

Sevgili Misafir b28 inanın benim için de ısı yalıtımından ziyade ses yalıtımının daha çok önemi vardı.Gürültüye tahammülüm yok dolayısıyla ilk sorduğum ses yalıtımı ne durumda idi.Isı ve ses problemi yaşamayacağımız söylendi ama ben yine de en üst kattan aldım.Fiyat konusuna gelince bir miktar artış olduğunu duymuştum.Ki bugün gittiyseniz şayet sağlıklı bilgi sizdedir.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet