Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Forum Bornova [AVM]
« önceki   123 ... 51525354   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 52
Nurhayat35
1 yıl önce - Pzr 22 Oca 2017, 01:17

Keşke bir deli kuyuya taş atsa şuan burada 55 kişi mağdur edilmiş durumda ve amac hakkın yerine ulaşması empati yap aynı durum senin başına geldi diyorsunuz ki aldığı para yetmedi o kadar sacma ki sözünüz bunu cahil olsa söylemez ülkede istimlak ile alınan yerin ne zaman değeri verilmiş bana bir örnekle göster sana helal olsun çok bilgilisin diyecem anayasanın 35 maddesinde diyorki iyi okumanı tavsiye ederim (herkez mülkiyet ve miras haklarına sahiptir ancak bu haklar kamu yararı amacıyla kanunla sınırlanabilir) yani kamu yararı ile alınan yerler ancak kamu yararı haricinde kullanılamaz yani ojeni parfümünü başka yerden alacaksın demek yada sana bir soru neden bunlar ahmet den Mehmet'in arazisini değilde burayı tercih ettiler söyleyim buraya 600 yılda değerini anca buluyor inşallah anlamışsındır kuyu ve deli konusuna gelirsekte yanlış bir tabir güçlüyü savunmak insanlara zevk verebilir lakin adalet topaldır ağar hareket eder ama gideceği yere ergeç varır

Bu olayı bu resim özetler

Nurhayat35
1 yıl önce - Pzr 22 Oca 2017, 01:46

Gerçi heryere avm yapılınca ülke ilerliyor ya arkadaşım konu dağıldı saçma sapan bir hal aldı tüketim toplumu olduğumuz bir zamanda bir avmnin olması ülkenin yada izmirin ilerlemesi ile ne alakası var adam gelmiş taaa almanyadan senin eğitim alanını almış yurt yerini almış sonra avm yapmış ilerlemeden bahsediyorsun okul yap bilim adamı yetiştir doktor yetiştir Avukat yetiştir mühendis yetiştir öğrenciler güvensiz evlerde mahallerde kalıyor yurt yap spor alanı yap mevzu benim para almam dava açmam değil burada yorum yapılmış bende sans eseri gördüm ve yazdım avm yi savunan bir zihniyet olamaz avm olur tamam bizde gidiyoruz ama öz sermayelerinle aldıkları özel mülke ait yerlere yapılsın devlete ve kamuya ayrılan yerlere değil sebebi ise devlet ve üniversite yerini çok ucuza yada küçük bedeller ile kiraya vermesidir yorum yapan kuyucu git sen bir mt2 yer iste alırsın insanlar artık mezar yeri alamıyor 300.000 mt2 yeri yıllık 300,000 TL verip ayda 4.000,000 euro kazanacak sonra beni eleştircen helal olsun size rant ve peşkeş ten bahsediyorum uyan uyan yasadan anlarmış gibi aynısı senin başına gelse ne yaparsın bir düşün

Hasankrm
1 yıl önce - Pzr 22 Oca 2017, 14:43

Helal olsun size sizin gibi düşünen insanlara çok iyi bilirim bu alış veriş merkezini birilerinin üstüne basarak biryerlere gelenlere örnek bir ders olur bu Yaptığınız sonuna kadar haklısınız

Barudi1
1 yıl önce - Pts 23 Oca 2017, 00:33

Ülkemizin Heryerinde böyle sorunlar mevcut çok üzücü olaylar bunlar

mahmut11
1 yıl önce - Pts 30 Oca 2017, 23:31

(+)

sayfa 52
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 51525354   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR