Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Forum Bornova [AVM]
« önceki   123 ... 5051525354   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 51
Nurhayat35
11 ay önce - Pts 16 Oca 2017, 01:19

Çok kısa zamanda buradan ve tüm sosyal medya ve basında yer alacak herkez yada merak edenler takip etsin insanların hakkını kimlere teslim etmişler kimler bura sayesinde yolunu bulmuş hepsi çıkacak bu bir yolsuzluktur ve büyük bir suçtur saygılar

Misafir fbb

11 ay önce - Sal 17 Oca 2017, 15:01

iyi de ne olacak şimdi?...Yıkın binlerce kişi işsiz kalsın..Bu mu çözümünüz? İzmir'in ender güzel AVM lerinden biri toz toprak olsun. Bu kafayla zaten ilerlemiyor bu ülke!!!

srhnrl
11 ay önce - Sal 17 Oca 2017, 15:09

Alıntı:
Kamulaştırma ile alındı yani eğitim amaçlı buraya eğitim Alanında yurt ve sosyal alan yapabilir ama avm yapamaz yani arazi bizden istimlak edildi ve ticari alana çevrilip alman bankası commerz real AG sunuldu

Kamulaştırma ile aldığı para hanımefendiye yetmemiş şimdi fazlasını istiyor. haksız şekilde bir alım söz konusu değil, muhtemelen o zamanki malikin mirasçılarından hanımefendi. o zaman kamulaştırma davası açılmadı ise veya sonuçlandı ise ben yeni sahibiyim diye yeniden dava açamaz, daha doğrusu açar ama zaman aşımı nedeniyle düşer.

işin özeti şu: bir deli kuyuya taş atmış...

Nurhayat35
10 ay önce - Pzr 22 Oca 2017, 01:01

Keşke Biraz araştırıp öyle yorum yapılsa gerçi şu mantığı halen anlamıyorum zamanında söyle böyle avm avukatlığını neden yapıyorsun onu anlamış değilim ilk önce yorum yapmadan yasaları araştırın komik duruma düşmek yada güçlüyü savunmak hiç hoş değil bu mantıkla ilerlemek değil hiç bir yere gelemez kimse amaç para olsaydı zaten zamanında da dava açılırdı burası eğitim amaçlı kamulaştırıldı iyi oku eğitim bunun tek mantığı eğitim şimdi ben neden arazimi alman bankasına vereyim eğer ora eğitim amaçlı bir yer ise tamam arkadaşım siz ve sizin gibi düşünen insanlar yüzünden ülkenin hali ortada her yer özelleşince eğitim yerleri senin oje parfüm alma yeme içme yerin olamaz kusura bakma kamulaştırma kanunu da okumanı amacı dışında kullanılan yerin zaman aşımına tabi olmayacağını öğrenirsen burdaki insanlara daha iyi yorum yaparak bilgi verirsin saygılar

mahmut11
10 ay önce - Pzr 22 Oca 2017, 01:06

Nurhayat hanim ne kadar istiyorsunuz peki.
Bu davayi bahsediyorzaniz kac para galep ettiginizi de yazin.

sayfa 51
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 5051525354   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR