Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
nazım bıçak

11 yıl önce - Prş 19 May 2011, 17:07

Alıntı:
aktarma dan para mı kazanmak istiyor bilemiyoruz

Aktarmadan Para kazanıldığı zannediliyor aslında her aktarma kar değil zarar getiriyor farkında değiller.

eraserhakan
11 yıl önce - Prş 19 May 2011, 20:43

Alıntı:
topbaşın düşman olduğu 2 konu var:

Katiliyorum!
Iyi guldurdunuz, beni Allah da sizi guldursun

cetinokan85
11 yıl önce - Cmt 21 May 2011, 18:55

Aktarmadan kar olmadığı kesin bende onu dile getirmek için konuya değindim ibb yi anlamak mümkün değil mühendisler birşey bilmiyormu yoksa biz mi fazla hayalperest... bütün halinde bir metro hattı kurmak yerine bölük börçük hatlar kurmak akıl karı değil ne güzel hat kurulmuş tıpkı metrobüsü avcılardan beylikdüzüne uzatacakları gibi aynı işlem yapılarak sefaköyden itibaren üstten tıpkı m1 in davutpaşadan otogara viyadük üzerinde gittiği gibi bir nevi havaray şeklinde halkalıya gidebilir ve aktarmaya gerek kalmaz malum isatanbulda insanların 1 dakikası bile çok önemli nede olsa metropol !

cetinokan85
10 yıl önce - Prş 05 Oca 2012, 04:17

bu proje son günlerde sefaköy halkalı olarak yapılacak diye söyleniyor..sefaköy altınşehir minibüsleri kaldırılarak minibüs şoförleri havaray şoförü olacakmış o zaman havarayı altınşehire hatta olimpiyat stadına uzatmaları gerek yoksa minibüsçüler ayaklanabilir...

Teoman Karakurt

10 yıl önce - Prş 05 Oca 2012, 10:47

yaparlarsa ilginç bir sistem olur. tem in üstünden geçerse de daha ilginç olacak. otoyolun üstünden havaray geçiyor !

minübüsler kalkacaksa her türlü öneriye sıcak bakarız.

İSMAİL ÇELİK

10 yıl önce - Prş 05 Oca 2012, 11:33

Alıntı:
2-m1 hattı

2014'te topbaş gitsinde yeni gelen adam umarız m1'e bi el atar.

M1 Merter Çırpıcı(saçma Zeytinburnu ismi)olan yer sonrası müsait bunada Bakırköy Meydan'a gitmeli zaten.

Mevcut d100 üstünde kalanlar 6 mümkünse 8 vagona göre istasyonlar ayarlanıp Topkapı-Cevizlibağ-Merter-Merter ÇIRPICI-İncirli-B.evler-Ataköy-Yenibosna-Sefaköy sonrası planalanan Beylikdüzü hattından gitmeli.

DTM-AHL istasyon ve hatları ise Kuyumcukent-Zafer-Üçevler-Siyavuşpaşa(saçma Kocasinan adı verilecek)-B.eVLER YAYLA(Saçma Sera ismi verilecek)-İncirli bu hat normalde Beylikdüzü hattında planlanıyor ama ayrı hat olarak Bakırköy Dikilitaş-Bakırköy meydan-Bakırköy İskele Ahl sonrasıda Ataköy Konakları(Ataköy Plas AVM YANI VE BURADA Marmaray a bir istasyon ilavesi yapılmalı)Bakırköy Meydan şeklinde çember hat olmalıdır.

Mehmet Kasım
10 yıl önce - Prş 05 Oca 2012, 12:40

istanbul gibi bi uçtan bi uca 50 km'yi bulan yoğun nüfuslu bir şehirde metro hattının şehrin tam göbeğinde şak diye kesilmesi çok saçma ve büyük bir eksiklik.

yenibosna-avcılar metrosu şart.

cetinokan85
10 yıl önce - Cmt 21 Oca 2012, 23:42

yıllardır bakırköy beylikdüzü metrosu diye söyleniyor bir adım bile atılmıyor bakanlık aldı hala bir adım yok çok yazık...istanbulun hızla artan nüfus bölgesi Halkalı'daki insanlar istanbulun merkezi yerlerine gitmek için 2 saat ve daha fazla zaman harcamaya mahkum ediliyorlar bu devirde pes doğrusu bir metropole yakışmıyor...M1(H.Limanı-Aksaray) metrosunu havalimanında kör düğüm ettiler ya ne diyim; bu kadar dar kafalı bir belediye olabilir mi... bu Yenibosna'dan uzatma işlemi çok eski de değil Aralık 2002 de oldu... hani diycem M1in ilk açılış tarihi olan 1989da beyinleri o kadar çalışmıyordu ... hala gecikilmiş değil... tıpkı taksim metrosunun aslantepe stadına gittiği gibi yenibosna durağından yada dünya ticaret merkeziden bir makas alınıp Halkalıya yeni bir hat yapılabilir bazı metrolarda havalimanı yazar bazılarında halkalı...

tolginho

10 yıl önce - Cmt 21 Oca 2012, 23:54

Alıntı:
yıllardır bakırköy beylikdüzü metrosu diye söyleniyor bir adım bile atılmıyor bakanlık aldı hala bir adım yok çok yazık..

Yatırım plan ve programlarına göre hareket ediliyor. Ulaşım Master Planına göre 2013 yılında başlayacak inşaatlar şunlar;

Bakırköy-Bahçelievler-Bağcılar (metro)
Yenikapı-Bakırköy (metro - m2'nin uzatması yani bittiğinde Hacıosman-Bakırköy hattı olacak)
Bakırköy-Beylikdüzü (hafif metro)

2013'te başka proje yok zaten. 2013 Bakırköy'ün senesi.

Ali Dağcı
10 yıl önce - Pzr 22 Oca 2012, 00:03

Alıntı:
Yenikapı-Bakırköy (metro - m2'nin uzatması yani bittiğinde Hacıosman-Bakırköy hattı olacak)

Bu hatta Bakirkoyden kast edilen tam neresi acaba. Havalimanina kadar gidiyor mu

sayfa 3
« önceki   1234 ... 232425   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM