Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
ÖNDER FAHRİ

6 yıl önce - Pts 15 Eyl 2014, 14:09
Konya - Türk Yıldızları Jet Akrobasi Timi


Öncelikle bu başlığı açmaktan duyduğum mutluluğu belirtmek isterim. Ancak bir o kadar da üzüldüm bu başlığı açarken. Çünkü yıllardır Konya'mızın ve Hava Kuvvetlerimizin en önemli markalarından ve ordumuzun ve ülkemizin gururlarından birisi olmasına rağmen bizlerin Türk Yıldızlarına bir başlık açmayı akıl edememiş olduğumuz gerçeği beni üzdü.

Ama olsun, geç de olsa bu büyük eksikliği bugün gidermiş olalım.

Pek çoğumuzun bildiği gibi Türk Yıldızları sık sık dünyada ve ülkemizin muhtelif şehirlerinde insanlarımıza gösteriler, daha doğrusu görsel şölenler sunmakta. Bu şölenlerin en sonuncusu ise geçtiğimiz gün Konya'mızda yani bu kartalların gerçek yuvasında, kendi topraklarında yapıldı. Karaaslan Hadimi Parkı'nda hemşehrileri ile buluştu Kartallar. Öncelikle bu görsel şölen olmak üzere Kartallarımızla ilgili haber ve aktiviteleri buradan paylaşalım.

Sevgilerimle ...


En son ÖNDER FAHRİ tarafından Pts 15 Eyl 2014, 14:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi


ÖNDER FAHRİ

6 yıl önce - Pts 15 Eyl 2014, 14:17

Alıntı:
TÜRK YILDIZLARI NEFES KESTİ

Konya 3. Ana Jet Üssü'nde görev yapan Türk Hava Kuvvetleri’ne bağlı akrobasi timi Türk Yıldızları’nın gösterisi nefes kesti. Konya Büyükşehir Belediyesi’nin katkıları ile Karaaslan Hadimi Parkı’nda düzenlenen etkinlikte Uğur Işılak da konser verdi.
Türk Yıldızları Nefes Kesti

15.09.2014 10:40


Konya Büyükşehir Belediyesi’nin katkıları ile düzenlenen Türk Hava Kuvvetleri’ne bağlı akrobasi timi Türk Yıldızları’nın hava gösterisi ve Uğur Işılak konseri ilgiyle izlendi.
TÜRK YILDIZLARI BİR KONYA MARKASI

Konya Büyükşehir Belediyesi Karaaslan Hadimi Parkı’nda düzenlenen etkinlik öncesi konuşan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, dünyada en saygın güçlerden ve birliklerden olan Türk Yıldızları’nın bir Türkiye ve Konya markası olduğunu söyledi.

Türk Yıldızları’nın marka değerini güçlendirmek, Konya ile daha güçlü bir şekilde bütünleştirmek için Ankara Yolu’nda Türk Yıldızları Parkı’nı yakında hizmete açacaklarını kaydeden Başkan Akyürek, orada Türk Yıldızları’nda kullanılan, hizmet dışına çıkarılmış uçaklardan temsili olarak yerleştirildiğini söyledi. Park için büyük bir yolcu uçağı da satın alarak içini kafeterya olarak düzenlemekte olduklarını kaydeden Başkan Akyürek, bu parkta Türk Yıldızları’nı güçlü bir şekilde yaşatmış olacakları vurguladı.

UĞUR IŞILAK SAHNE ALDI

Konuşmanın ardından sahne alan sanatçı Uğur Işılak’ın seslendirdiği birbirinden güzel eserlere binlerce Konyalı coşkuyla eşlik etti.

Konya Valisi Muammer Erol ve Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, konserin sonunda Uğur Işılak’a teşekkür ederek çiçek takdim ettiler.

TÜRK YILDIZLARI’NDAN UNUTULMAYACAK GÖSTERİ

Programın sonunda Konya 3. Ana Jet Üssü'nde görev yapan Türk Hava Kuvvetleri’ne bağlı akrobasi timi Türk Yıldızları nefes kesen bir gösteri düzenledi. Türk Yıldızları’na bağlı 6 uçak, Karaaslan Hadimi Parkı ve etrafında toplanan binlerce kişiye unutamayacakları bir gösteri sundu. Solo ve takım olarak sergilenen hareketlerin yanı sıra üç boyutlu sema gösterisi ve gökyüzüne çizilen kalp hareketi büyük alkış aldı.

Gösteriyi Konya Valisi Muammer Erol, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, 3. Ana Jet Üs ve Garnizon Komutanı Hava Pilot Tümgeneral Muhittin Fatih Sert de izledi.http://www.konya.bel.tr/haberayrinti.php?haberID=4263


Gerçekten Konyamıza, yani Kartalların gerçek yuvasına yakışan bir gösteri olmuş. Fotoğraflar muhteşem, tümünü izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

http://www.konya.bel.tr/haberbasin.php?haberID=42 ...Durum=FOTO


osman 42

6 yıl önce - Pts 15 Eyl 2014, 18:53


(+)
süleyman4242
6 yıl önce - Çrş 17 Eyl 2014, 13:05

Konyadaki gösterilerden kareler resimler alıntıdır.
(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)
(+)

(+)


süleyman4242
6 yıl önce - Prş 18 Eyl 2014, 14:03

Dunyayi Turk Yildizlarinin Gozunden Gorun

http://www.kanalon.tv/haberler/91714/11/dunyayi-t ...den-gorun/sayfa 1
123 ... 91011   sonraki »
ANA SAYFA -> KONYA