Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Türk Yapımı Korku ve Gerilim Filmleri - [SİNEMA]
« önceki   123 ... 43444546   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 44
Haldun Turan

6 ay önce - Cmt 26 Eyl 2020, 00:06

Tabiki düşük.

Haldun Turan

6 ay önce - Çrş 07 Ekm 2020, 16:22

İzlediğim 2 Türk korku müsveddesi filmi paylaşmak istiyorum.

Bir sinema sitesinde üyenin biri şunu yazmış vah vah.

Burdan devletimize sesleniyorum, cinli filmlere vergi alın C.f.V (cinli film vergisi) adı altında yüzde 250 oranında falan.

Mezarlık

2018'in mayıs ayında sinemalarda gösterime giren film You Tube'a düşmüş ve yine vah vah diye diye izledim.

Sinema sektörünün mezarcıları toplanmışlar kendilerine yakışanı yapmışlar.

Uzun adamın donukluğu gayet sinir bozucuydu

Bol bol argo konuşmaların olduğu iğrenç bir filmdi kısaca.

Gece Gelenler

2019'un kasım ayında sinemalara gelen filmi internetden izledim ve yine yapacağınız filme tüküreyim dedim.

Şamanizm üzerinden doğaüstü bir şeyler yapmaya çalışmışlar ama ellerinde patlamış.

Haldun Turan

4 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 01:25

Alem-i Cin 1 - 2

Özgür Bakar'ın birbirinin devamı olan 2 filmini izledim.

Genelde berbat ötesi çıkan Türk korku filmlerini düşününce bu 2 film için rezalet diyemem.

Olsada olur olmasada olur filmlerden.

Yine de 2.film bence bir tık daha fazla tahammül edilecek türden.

Bir sinema sitesinde 2 üye bu 2 film hakkında şunları yazmış.

Çok güldüm gerçekten.

Şu cinler bu yönetmenlere saldırsın artık bıktık

Cinler kovalasın seni Özgür Bakar.

Haldun Turan

4 ay önce - Sal 01 Arl 2020, 02:50

Araf 2: Cin Bebek Doğuyor

2019'un ocak ayında sinemalarda gösterime giren filmi internetden izledim.

İlk filmin üzerinden 13 sene geçmiş ayrıca.

Sadece yine vah vah dedim.

Böyle amatör böyle dandik filmler çekmeye daha ne kadar devam edecekler ?

Ama işin komiği Araf'ın 3. ve 4.sü de çekildi ve onlar da linkini verdiğim siteye gelmiş.

Sefil Türk korkularını bilgisayarımda yeni metin belgemde izlenecekler listeme yazma takıntım var bu yüzden izlemeye ve sonra yerden yere vurmaya devam edeceğim

Bir sinema sitesinde Araf 2'yi izleme gafletine düşmüş bazı üyelerin yorumlarını paylaşıyorum

Tam bir trajedi bu yorumlar

- Üniversitede radyo sinema bölümündeki hoca ödev istemiş galiba film yapın diye öğrenciside biraz abartmış sinemaya salmış

- Puanım sıfır bile değil. Eksi 10

- Yani ne diyeceğimi bilemiyorum. Hayatımda izlediğim en dandik en basit en kof en gülünç korku filmi.

Korkmak için değil yapımcıya küfretmek için gidebilirsiniz. Savcılara suç duyurusunda bulunuyorum.

Milleti aldatmaktan.

- Arkadaş sıkılmadınız mı ya böyle saçma filmler yapmaktan ? Çok paranız varsa gidin hayır kurumlarına bağışlayın vatana millete hayrınız dokunsun.

- bi bitmediniz

https://fullhdfilmizlebaba.com/movie/araf-2-izle/

Haldun Turan

4 ay önce - Cmt 05 Arl 2020, 01:36

Araf 3: Cinler Kitabı

2019'un kasım ayında sinemalarda gösterime giren nasıl 4 kez çevrildiğini anlayamadığım Araf'ın 3.filmini izledim.

Yine skandal ve yine iğrençdi.

Bir sinema sitesinde bu korku müsveddesi film hakkında bazı üyelerin yazdığı yorumları paylaşmak şart oldu.

Çok güldüm tabiki

- Arkadaşlar eğer izleyeceğinize söz verirseniz bir cin filmide ben çekicem senaryo hazır filmin adı cin ve tonik

- olum siz organize bir örgüt müsünüz yeter be yeter

- En Büyük Pişmanlık!!!

- cinli film çekicem konu tavsiye edebilecek varmı ? 5 kişi lazım cinci teyze,cinci hoca,içine cin kaçan biri,cin çağıran vede cin çıkartan kişi o ben olacak cini skerek çıkartıcam haberiniz olsun ona göre başvuru yapın

Haldun Turan

3 ay önce - Pts 21 Arl 2020, 01:17

Araf 4: Meryem

Araf serisinin 4.filmine rezalet bile diyemeyeceğim

Bütün bölümler birbirinden bağımsız ama hala ısrarla 1-2-3-4 diyorlar.

Sanki 90'larda çekilmiş gibi amatör ses efektleri ve ucuzluğu tavan yapmış bir korku müsveddesi filmdi

Bir sinema sitesinde bazı sinema severlerin yorumlarını yazmak yine şart oldu

- Yeter! artık birisi dur desin şu tarza. Sayın kültür bakanını göreve çağıyorum. Diyanet işleri başkanımızda olabilir.

- Film kör ebe oynamak gibiydi biz kördük ebemizi gördük

Haldun Turan

3 ay önce - Sal 22 Arl 2020, 01:37

Cin Deresi ''Müsfer''

Skandal ötesi bir Türk korku müsveddesi film daha.

İnternete düşmüş ve izledim.

Film o kadar kötü ki anlatamam yani ben yapsam daha iyisini yapardım dedirtecek cinsten, çekim berbat, kamera sarsıntılı, efekt diye bir şey yok, sadece hazır renk efekti kullanılmış, bide film olduğu anlaşılsın diye birkaç ses efekti eklenmiş.

Oyunculuk 0+0. Bence bunu o oyuncular kendi aralarında kendi imkanlarıyla çekmişler.

Bu bir film şirketinin yapacağı iş değil çok boş bir film.

Bu sefil filmdeki tek olumlu şey 2 kız oyuncudan birinin gözlere hitap eden görünümü

İğrenç film müsveddesi hakkında bir sinema sitesinde beni güldüren 2 yorumu yazmak isterim.

- Söylenecek çok şey var ama yazıpta klavyemin kullanım süresini bitirmek istemiyorum

- Oscar ın iddialı film adaylarından.

Haldun Turan

3 ay önce - Sal 12 Oca 2021, 00:29

İzlediğim 2 Türk korku filmini paylaşmak istiyorum.

Kabr-i Cin: Mühür ve KİKİ - Lanet-i Cin

Gene skandal gene tam bir çöpdü Türk korku müsveddesi filmler.

Bir sinema sitesinde okurken acı acı güldüğüm bazı yorumları yazmam şart oldu.

- Bu kadar sıçırığını hiç izlememiştim yarım saat dayanana madalya.
- Lütfen birisi bana hayatımdan akıp giden 104 dakikamı geri verebilir mi ? Kolay kolay yorum yapmam ama flash tv oyunculuğuna karşı ilgim arttı.
- Bu nasıl bir film ismidir?Arapça kursundan mı öğrendiniz?
- Filmin adını duyunca sadece kikikiki diye gülesim geldi
- Buna vereceğeniz 30tl ile gidin çiğköfte yapın tarifi veriyorum;
1 adet leğen
250gr ince çekilmiş kuşbaşı
2 su bardağı bulgur
2 su bardağı isot
1 tatlı kasıgı tuz kimyon karabiber
maydonoz,soğan,sarımsak, salça
sonra hepsini leğene koyup yoğurun gitsin.. afiyet olsun..sonraki cinli filmde size su böreği yapılışını anlatıcam..

Resul GUL

2 ay önce - Cum 15 Oca 2021, 11:53

Gerçekten böyle bir araştırma yapılmış mı bilemiyorum (Biraz üfürme gibi duruyor)

Ama Okuyunca, Direk aklıma Haldun Turan ve Bu Sayfa geldi Doğruluk payı ne kadardır bilemem

Mehmet BLC
2 ay önce - Cum 15 Oca 2021, 11:57

Bizdekiler korku filmi değil ki, Haldun'un bugüne kadar Türk korku filmlerinden "hah bu olmuş, harika bir korku filmi idi" dediği tek bir film bile hatırlamıyorum, müzikle, ani kamera hareketleri ve efektlerle korku filmi ürettiğini zannediyor bizim filmciler. Bir kere isimler problemli, "kiki" diye korku filmi ismi mi olur, bu afişi koyma, "kiki" nedir diye sor, herkes güler.

sayfa 44
« önceki   123 ... 43444546   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET