Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas PrimeMall AVM
« önceki   1234 ... 267268269   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Misafir 6e6

4 yıl önce - Cum 12 Eyl 2014, 21:38

Novada Tokat ve Novada Konya'yi goruyorsunuz. O yuzden Novada acilirsa mutlaka iyi bir sey olur. Novada'yi yaptiran Turkmall'un eski ortagi Multi'nin yapacagi Forum Elazig'i da Elaziglilar olarak bizler bekliyoruz, insallah iki sehir de AVM'ler konusunda kazancli cikar.

eyup58
4 yıl önce - Cum 12 Eyl 2014, 22:47

Ahmet Bey,uzun zamandır tatilde olduğunuz için herhalde projeden haberiniz yok..Diğer başlıkta projenin resimleri paylaşılmıştı ama ben yine de bir kez daha paylaşayım...Eğer olur ya proje değişirse onu da paylaşırız..

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Son olarak da şunu söyleyeyim;bugün Gültepe Mah. de işim vardı;gitmişken AVM nin yapılacağı yere de uğradım...Proje artık inşaata dönüşmeye başlamış;çünkü AVM nin yapılacağı Sivas Beton un yerinde artık inşaat çalışmaları var;şantiye kurulmuş durumda...Greyderler, kepçeler toprağı kazıyorlar kamyonlarla kazılan toprak taşınıyordu..Yaklaşık 100m. lik bir alanı inşaat için kazmış durumdalar..Alan oldukça geniş;AVM nin kullanabilir alanı 55. 000-60.000 metrekare olarak söylenmişti...Temel için çalışmlara son hızla devam ediyor

mcht68

4 yıl önce - Cmt 13 Eyl 2014, 00:34

arkadaşlar bu tokat novada avm'nin bilgileri, bizimki nasıl olacak bilgisi olan paylaşabilir mi?
Proje Künyesi
Toplam kiralanabilir alan: 28.000 m²
Hipermarket: 2.500 m²
Perakende: 20.000 m²
Restoran & Kafe: 2.500 m²
Eğlence Alanı: 1.400 m²
Sinema Alanı: 1.600 m²
Toplam İnşaat Alanı: 56.000 m²
Otopark: 500 araç
Proje geliştirme: Turkmall
Konsept: Turkmall
Mimari: Turkmall – Nova Sultani
Yatırımcı: Turkmall -

eyup58
4 yıl önce - Cmt 13 Eyl 2014, 00:49

mcht68;Sivas'a yapılacak olan Avm nin Tokat tan daha büyük olacağını Osman Yıldırım yazın Twitter dan paylaşmıştı...Sivas'a yapılacak Avm nin kullanım alanının 55.000-60.000 metrekare arasında olacağı açıklanmıştı...Bugün yolum o tarafa düştü ;AVM nin yapılacağı alana gittim..Şantiyeyi kurmaya başlamışlar;inşaat alanında da alanı kazma çalışması vardı;alan oldukça büyük bir alan ama açıkçası ne kadar metrekare olduğunu alana bakarak anlamış da değilim..100 metre civarında bir alanı boydan boya kazmışlardı;kepçe,greyder kazıyor kamyona toprağı doldurup doldarıp gönderiyorlar.....Alan oldukça büyük gözüküyor;ama kaç metrekare olacak tam emin olamadım...İnşaat artık başlamış gözüküyor;bakalım temeli ne zaman atacaklar?

yusufyuşa23
4 yıl önce - Cmt 13 Eyl 2014, 08:24

Hayırlı olması temennisiyle...

ahmet icem
4 yıl önce - Pzr 14 Eyl 2014, 13:38

Teşekkür ederim eyüp bey.. umarım en yakın zamanda gerçekleştirilir. Sivas'ın çok acil bir şekilde avm ye ihtiyacı var.

sinan5858

3 yıl önce - Cmt 04 Ekm 2014, 21:45

Temel kazma işi bittimi arkadaşlar? Fotoğraf çeken varmı

merto58
3 yıl önce - Cum 10 Ekm 2014, 10:36

Avm nin kümbetle bağlantısı yapılacakmı, karayollarının içerisinden yol geçirileceği söylentisi doğrumu...

eyup58
3 yıl önce - Cmt 11 Ekm 2014, 19:25

AVM inşaatında ; inşaata başlamak için geri sayım sürüyor..Bugün inşaat alanından bir kaç resim çektim;alan oldukça büyük gözüküyor...Kazma işlemi sürüyor..Görünen o ki buraya sadece Avm yapılacak gibi gözüküyor...Çünkü konut için burada yer kalmamış gözüküyor;ayrıca konut tabelası da kaldırılmış durumda...İnşaatı düşünülen alanın tamamı kazılacak gibi görünüyor...İnşaat alanından bir kaç resim:

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

]

konyatürk
3 yıl önce - Cmt 11 Ekm 2014, 23:39

Sivaslı arkadaşlar, Turkmall'un sitesinde Novada Konya ile ilgili bir gelişme olup olmadığına bakarken projeler başlığına Novada Sivas'ın da eklenmiş olduğunu gördüm. Kiralanabilir alan 27.000 metrekare, açılış tarihi 2016 olarak gözüküyor.

http://www.turkmall.com.tr/?page_id=360

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET