Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas PrimeMall AVM
« önceki   123 ... 263264265   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
recepsivas
3 yıl önce - Sal 09 Eyl 2014, 21:50

Yer Hakkında Sorusu Olanlar işaretlediğim yerde yapılacak gördüğünüz gibi yeni stadyumada çok yakın

A.B.ÜNVER
3 yıl önce - Çrş 10 Eyl 2014, 08:52

Hadi hayırlı olsun. İnşallah sadece alışveriş değil vakit geçirmeye de uygun bir yer olarak tasarlanmıştır da yıllardır Sivas'ta bir avm bile yok diyenleri susturur.

Misafir 8a6

3 yıl önce - Çrş 10 Eyl 2014, 11:25

Mango,zara,mudo,starbucks,d&r gibi markalar var mi ? Ben buna bakarim.Sayet yoksa o yapi avm degil avmcik olur.

OnurŞAHİN
3 yıl önce - Çrş 10 Eyl 2014, 20:09

Şirket arazinin değerinin 2-3 katı para teklif ederek ortak değil sadece kendileri yapmak istemiş,bakalım ne çıkacak fakat konutlarda yapılacağı için ve avm nin birkaç yılda o parayı çıkaracağı için Osman beyin çıkacağını düşünmüyorum...

Misafir b1c

3 yıl önce - Prş 11 Eyl 2014, 20:56

Projesi yok mu bu avm nin ?? Sivas'ta plansız programsız yürüyor bazı işler.. Alman disiplini lazım Sivas'a..

OnurŞAHİN
3 yıl önce - Prş 11 Eyl 2014, 22:42

komikmisin arkadaşım ?
adamlar zaten öyle kaba taslak tuğla örecek ne çıkarsa bahtımıza....
Sivas la problemin ne bilmiyorum ama bir mazin var orası kesin ağzına almışsın SİVAS ı düşmüyor maşşallah.
Projesiz inşaat yapacak halleri yok keza proje yi sana açıklama mecburiyetleri de yok....

beratdemir
3 yıl önce - Prş 11 Eyl 2014, 22:46

Şu bazı misafirleri kaale alıp cevap vermeye gerek yok.

ahmet icem
3 yıl önce - Cum 12 Eyl 2014, 21:09

Normal şartlarda önce proje ortaya konur sonra yapımı başlanır Sivasta önce yapımına başlanıyor sonra da projesi ortaya konacak.. sonra neden iç anadolunun en geri kalmış ili bizim ilimiz diyoruz..Bu kafayla daha çok avm değil fırın açarız..

emre karagulle

3 yıl önce - Cum 12 Eyl 2014, 21:27

Sonuçta belediyenin projesi değil proje açıklamak gibi bi zorunluluk da yok .Ama reklam açısından duyrulursa iyi olurdu.

turan58

3 yıl önce - Cum 12 Eyl 2014, 21:35

ahmet icem e bende katılıyom çünkü stad nerdeyse bitti bitecek daha tam olarak nasıl olacağını bilmiyoruz avm yi inşallah sıradan bir şey yapmazlar neyse bekleyip görecez hayırlısı.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET