Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Koyun, Koç, Keçi, Kuzu, Davar
123 ... 343536   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Cemoli D18
3 yıl önce - Cmt 23 Ağu 2014, 04:38
Koyun, Koç, Keçi, Kuzu, Davar

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

alpaslan120

3 yıl önce - Cmt 23 Ağu 2014, 11:11

yani konu ne biraz açıklayıcı olsa daha iyi olur...

önery

3 yıl önce - Cmt 23 Ağu 2014, 11:23

Koyun koç kuzu keçi falan filan deyip , ama sadece koyun veya koçlardan üç beş fotoğraf koyup hiç bir bilgilendirme yapmadan , niçin ne amaçla açtığınızı açıklamadan başlık açıyorsunuz.

Son zamanların en saçma başlığı olmaya aday
Umarım bu başlığı gördükten sonra biriside at eşek katır deyip bir başlık açmaz..

Neslihan D55
3 yıl önce - Cmt 23 Ağu 2014, 11:30

Olmayanları da sen çek fotoğrafını koy Başlığın fotoğrafla alakalı olduğunuda anlamayıp saçma sapan başlık deyip saçma olmayan yorumlar yaparlar tabi sizde haklısınız..

Resul GUL
3 yıl önce - Cmt 23 Ağu 2014, 11:35

Alıntı:

Koyun koç kuzu keçi falan filan deyip , ama sadece koyun veya koçlardan üç beş fotoğraf koyup hiç bir bilgilendirme yapmadan , niçin ne amaçla açtığınızı açıklamadan başlık açıyorsunuz.

Amaç ne olabilir acaba ?Başlığı açan arkadaş bir Bilgilendirme yapacaktır diye düşünüyorum..
Başlığı ilk gördüğümde ve de Başlık Haber Sohbetlerde açılınca Hayvancılıkla ilgili
bir Başlık mı diye düşünmüştüm.. Sayfayı Açınca Sadece Koyun fotoları ile karşılaştım..

Bu "koyundur" bu "keçi, " bu "koç ", bu da "kuzu" Buna da "Teke" denir vs.. Fotoğraflar altında küçük bilgilerle bir tanıtım mı yapmaktı amaç...? Ama görünen odur ki bu da yapılmamış..

Haldun Turan

3 yıl önce - Cmt 23 Ağu 2014, 11:42

Değişik bir başlık ve aynı zamanda gıcıklık ve sataşmak için fırsat kollayanlarca yanlış yerlere çekilmeyede müsait.

Birde bolca klon Dolly'ler vardır ve onlar kendilerini iyi bilir

Ayvalık Altınova sahilinde gördüğüm koyun sürüsü

(+)

yusufyuşa23
3 yıl önce - Cmt 23 Ağu 2014, 12:31

İlk klon Doly 96'da öldü. Şu an klon çalışmaları ne düzeyde devam ediyor bilmiyorum. Genetik mühendisi veya bu konu üzerinde bilimsel çalışma yapan arkadaşlardan kısa bilgi istiyorum

Cemoli D18
3 yıl önce - Pzr 24 Ağu 2014, 01:45

http://www.tarimkutuphanesi.com/KOYUN_IRKLARIMIZ_00164.html

Burada Türkiye'de bulunan koyun ırklarına erişebilirsiniz

Fotoğraflarını paylaştığım koyunlar ise cop kuyruk diye tabir edilin koyunlardır.
Bursa'nın MustafaKemal Paşa ilçesinin Derecik köyündedir bu koyunlar.

Emir ERTEN
3 yıl önce - Pzr 24 Ağu 2014, 05:01

Merinos koyunu ünlüdür. Ülkemizde kuyruğu olan ve olmayan koyunlar var. Kuyruğu olan koyunlar lezzet olarak daha iyi. Kuyrukyağı yemeklere lezzet katıyor.

Keçi de ormanlara zarar verdiği için pek tercih edilmiyor son senelerde. Ayrıca inatçı olmaları nedeniyle koyuna göre daha iticiler.

Cemoli D18
3 yıl önce - Cmt 06 Eyl 2014, 17:24

(+)

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 343536   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET