Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Halil
14 yıl önce - Çrş 27 Nis 2005, 21:51
THY nin yeni Ucak Tasarimlari!!

THY bildiginiz gibi 51 yeni ucak siparisi verdi.
Airbus A 330 (5 Adet)
Airbus A 320 (19 Adet)
Airbus A 321 (12 Adet)

Boing 737-800 (15 Adet)

Bu yeni ucaklarin kabin tasarimi tamamen farkli olacak,, yeni ucaklarin gelmesiyle birlikte eski ucaklarinda kabinleri yenilenecek.. Thy ayni zamanda ucaklarin dis tasarimindada degisiklige gidiyor.. Sizde eger Miles&Miles uyesi iseniz fikrinizi Thy ile paylasabilirsiniz. www.thy.com adresinden ankete katilabilirsiniz.. benim favorim 2 nolu tasarim..Ozellile A 330 da cok hos durur..Ilk ceyregi rekorla kapatan Thy iyi yolda.. Iki senedir yasanan karmasa sona ermis gibi..

1 nolu tasarim

2 nolu tasarim

3 nolu tasarim

4 nolu tasarim

messiah_haktan

14 yıl önce - Çrş 27 Nis 2005, 21:59

Hepsi mükemmel tasarim!Günümüze uygun, modern olmus fakat low-bugdet havayollarinin "modern" tasarimlarina benzememis,hala bir agirlik gösteriyor,mükemmeller!! Benim favorim birince tasarim.O assagiya kadar inen kirmizi bölüm cok hosuma gitti,ücüncü tasarim haric hangisini yaparlarsa yapsinlar cok sevinirim amma favorim birincisi.

Halil
14 yıl önce - Çrş 27 Nis 2005, 22:11

Bende 1. ve 2. arasinda kararsiz kaldim ama 2. daha sade ve hos gibi geldi bana.. Gercekten hepsi harika.. 3. de enteresan ama mat ve belirsiz renk kullanmislar ve tasarim kendini pek gostermiyor.. Tasarlayanlarin ellerine saglik.. bu enenin ekim ayindan itibaren ucaklar gelmeye basliyor.. Thy onumuzdeki sene de A 340 larin yerine alternatifleri degerlendirmeye baslayacak.. zaten teklifler alindi bile.. Bence bu sefer politik baskilari dinlemeyip A 330 dan alelacele gelistirilen A 350 yerine Boeing 787 dreamliner i tercih etmeliler.. Bu renk ve tasarimlari B 787 de dusunuyorumda..... agzimin suyu akiyor

www.sercan.de
14 yıl önce - Çrş 27 Nis 2005, 22:36

evet...1. en güzeli...mavi olan gne birza degise bilir..ama o kirmizi süper

yalper
14 yıl önce - Çrş 27 Nis 2005, 22:44

Mat olmasi cok dogal 3 harika, lalemizi on plana cikariyor, 1 den de vazgecemedim dogrusu..

Ekrem
14 yıl önce - Çrş 27 Nis 2005, 23:53

harika tasarimlar bana göre 1. ve 4. en uygun...

Orhan
14 yıl önce - Prş 28 Nis 2005, 01:16

ben de 1 ile 4 arasinda kararsiz kaldim. 1 guzel ama 4teki butunluk yok. 1índe kuyruk kismi cok hos.

THY'de cok iyi gelismeler oluyor fakat son yonetim degisikliginin sebebini bir turlu anlamis degilim. Tam isler yoluna girmisken insallah ortalik yeniden allak bullak olmaz

recepkap
14 yıl önce - Prş 28 Nis 2005, 04:58

Ben oyumu 1. numarali tasarima verdim. gerekten hepsi cok guzel olmus. Lale tasarimida guzel. Umarim lale deseni de bir sekilde eklenir, hangi tasarim kazanirsa kazansin.

THY'ni acele bir yenilenmeye ihtiyaci var. Ben senede 3-4 kez Turkiye'ye geliyorum ve servisin giderek kotulestigini ve artik ic dekorun cok eskidigini ve diger havayollarina nazaran ( Avrupali rakipleri daha ziyade) cok geride kaldigini dusunuyorum. Gelismeler guzel ama bence degisim ruzgari daha hizli esmeli.

Selamlar

ömer_01

14 yıl önce - Prş 28 Nis 2005, 08:21

bende 1 ile 3 arasinda kararsiz kaldim. 1'in kuyruk kismi cok hos oyumu 1 numaraya verdım...

Ufuk

14 yıl önce - Prş 28 Nis 2005, 09:00

Bence birinci tasarım. Kuyruktaki kırmızının, altta akıp giden maviyle olan yakınlaşması çok iyi olmuş.

sayfa 1
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET