Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Sevtap
14 yıl önce - Pts 25 Nis 2005, 21:47
Ankara Genel Kurmay Bşklığı, Kara Harp Okulu, Kuvvet Komutanlıkları

(+)

(+)

(+)

Meclis'in karşısında Kara Harp Okulu

(+)

Kara Harp Okulu

(+)

Sevtap
14 yıl önce - Pts 25 Nis 2005, 21:58
Kuvvet Komutanlıkları

Bu fotoğrafları çekerken askerlerden epey ikaz yedim, özellikle kara kuvvetlerine hiç yaklaştırmıyorlar. Kara kuvvetleri çok geniş alana yayılı, çok binası ve kapısı var ama ben sadece iki tane çekebildim

Kara Kuvvetleri Komutanlığı-Anıttepe/Yücetepe

(+)

(+)

Hava Kuvvetleri Komutanlığı-Eskişehir Yolu/Yücetepe

(+)

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı-Dikmen Kavşağı

(+)

(+)

Erdem
14 yıl önce - Cmt 30 Nis 2005, 18:51

Çok ilginç...

Yine de çekebildin, öyle mi?

Ankara'da İstanbul'un aksine kimse alışık değil fotoğraf makinelerine.. Hadi askeri yerler neyse, güvenlik elemanı olan her binayı çekmeye çalıştığında engellenmeye çalışılıyorsun.

Hava Kuvvetlerini çok uzun zamandır burada görmek istiyordum, gerçi binanın karşısından olmayınca ihtişamı belli olmuyor ama; yapacak bir şey yok ne yazık ki..

Ellerine sağlık.

Sevtap
14 yıl önce - Cmt 30 Nis 2005, 19:56

Teşekkürler, aslında hepsi tam karşıdan güzel görünüyor ama hava kuvvetlerini tam karşıdan çekmek istediğinde, 3.fotodaki genel kurmay kapısının önünde durman gerekiyor Bu binalar birbirine çok yakın ya da karşılıklı olduğu için, birine yanaşmadan diğerini çekmek zor. Tam karşıdan ancak arabayla geçerken çekilebilir, birkaçını öyle çekmiştim

Sevtap
14 yıl önce - Cum 02 Eyl 2005, 20:02

Jandarma Genel Komutanlığı'nı da buraya ekliyorum:

(+)

(+)

Alıntı:
Hava Kuvvetlerini çok uzun zamandır burada görmek istiyordum, gerçi binanın karşısından olmayınca ihtişamı belli olmuyor ama...

Bir de karşıdan Hava Kuvvetleri:

(+)

sayfa 1
ANA SAYFA -> ANKARA