Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara - Gimart Outlet
12   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Nazım B
3 yıl önce - Prş 31 Tem 2014, 13:16
Ankara - Gimart Outlet

Alıntı:
Başkent'te 500 yatırımcının bir araya gelerek 140 milyon TL yatırımla oluşturduğu ortaklık Gimart Outlet'i meydana getirdi. Anadolu Bulvarı ile İstanbul Yolu'nun kesiştiği yerde inşa edilen Gimart, 25 bin metrekaresi açık olmak üzere toplam 82 bin metrekarelik alana ve bin 200 araçlık otoparka sahip. Gimart Outlet, Ankara'da 750 kişiye de istihdam sağlayacak.
Kaynak: http://reklam_link.com/gimart-outlet-acildi/265653

Dün bu yeni açılan avmyi gezme şansım oldu. Bildiğimiz diğer avmlere benzemeyen bir konseptte inşa edilmiş. Avmdeki mağazalar sanki bir caddede yan yana sıralanan dükkanlar gibi sıralanmış haliyle diğer avmlere benzemiyor. Avm iki kattan oluşuyor ve zemin katta saymadım ama 10-15 tane giyim üzerine markalaşmış markaların outlet mağazaları bulunuyor. Üst katta ise üstü açık şekilde dizayn edilmiş yeme-içme mekanları hizmet veriyor(Henüz açılmayan dükkanlar ise ayrıca mevcuttu)Teknoloji marketi olarak ise sadece Teknosayı görebildim. Avm ayrıca İstanbul yolundaki A City avmye ise yürüme mesafesindedir(yaklaşık 10 dakika)
Avm ye ait web sitesi mevcut değil. Sadece facebookta bir sayfası var onuda incelemedim.
Avm giriş

Fast Food katı

Fast Food katı

Fast Food katı

Zemin kat

Birol Ezertaş

2 yıl önce - Çrş 26 Ağu 2015, 21:03

(+)

(+)

(+)

Berktuğ
site denetçisi

2 yıl önce - Çrş 26 Ağu 2015, 21:54

İnternet sitesi açılmış bile ama Marketi sineması falan yok ufak çapta bir avm.
http://gimart.com.tr/

CengizHan Pala
2 yıl önce - Çrş 26 Ağu 2015, 22:24

AVM'sinden çok teras katı cezbediyor. İlk yazında ilgi vardı. Tüm mekanlar 4-4 lük.

Misafir f94

2 yıl önce - Çrş 26 Ağu 2015, 22:37

Çağdaş Market açılacaktı tabelası vardı ama vazgeçmiş sanırım.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA