Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Misafir b78

4 yıl önce - Pts 27 Tem 2015, 23:30

Koç holding bünyesindeki setur marina, Hilton spa zincir otelleri, ünlü iş adamları ve ünlülerin bölgeden villa arsa alimlari ve bence en önemlisi örenin o mavi bayraklı tertemiz denizi. İşte öreni önümüzdeki 5 yıl içerisinde bodrum yapacak sebeplerden bazıları.

Yakın zamanda marinadan fotoğraf çeken varsa paylaşması ricasıyla diyelim

MustafaErtem
4 yıl önce - Sal 28 Tem 2015, 10:55

Ultra lüks 550 yat kapasiteli Koç Holding Setur Marina Yat Yerleşim Planı Haritası

(+)

Misafir 1aa

4 yıl önce - Cum 31 Tem 2015, 21:25

Örende 7 yıldızlı otel yapılacak. Ayrica milyon dolarlik marina orene cok yakisti. Son günlerde orende gayrimenkul talebi de bundan kaynaklı diye düşünüyorum. Ünlüler konusuna gelince şuan benim bildiğim öyle ünlü filan görmedim fakat menajerleri avukatlari araciligiyla arazi alımı yapiyor olabilirler.

Orende arsa, gayrimenkul alanlar 3-5 yıl sonra memnun kalacaklari yatirimin meyvesini alacaklardır diye dusunuyorum

MustafaErtem
4 yıl önce - Pts 03 Ağu 2015, 16:20

Ören sahili mavi bayrak girişimleri devam ediyor diye biliyorum. Yakın zamanda da olumlu sonuçlanacaktır.
Ayrıca emlak, gayrimenkul sahipleri örende öyle kolay kolay yer satmıyorlar. Özellikle yabancı yatırımcılar ilgilendiği için herkes bu süreçte beklemede.

Ören bir başka güzel. Gökovanın cenneti diyebilirim.

Misafir 214

4 yıl önce - Sal 18 Ağu 2015, 11:33

Marinanın detaylı fotoğrafları sitede mevcut değil. Site sakinlerinin konuya duyarlılık göstermesi dileğiyle.

sayfa 7
ANA SAYFA -> MUĞLA