Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Misafir eb9

1 yıl önce - Çrş 07 Mar 2018, 00:24

Adam güneş santrali gelişme ve değerlendirme gören ve 2 osb gelişme olarak gören insan ben ne diyeyim 1 osb etrafı çok gelişti şehir o taraf kaydı birazda 2 osb etrafı gelişsin birde kuzey Karadeniz yolu nedir abi ya öyle bir yolmu var Elazığ Sivas yolu diyorsaneğer 2025 kadar ancak biter onunda bir faydası olmaz

Misafir de7

1 yıl önce - Çrş 07 Mar 2018, 00:30

Misafir e29 saçmalıyorsun gözüm. Başka yaptığın birsey yok. Adam orsa maddeler halinde sıralamış. Senin okuduklarini aklın almıyorsa birine soyle sana okusun belki oyle anlarsın. 1.5 milyar lira butceli devasa bir organize sanayi kuruluyor 12 bin insan çalışacak. Bırak gumusbaglari palu arıcak keban heryerden insan akın edecek hemen dibindeki köylere mi faydası olmayacak. Susun be gözüm susun. Sizin gibi zihniyetler bu memlekete yeterince zarar verdi.

Sivrice 3455
1 yıl önce - Çrş 07 Mar 2018, 00:32

Meryemi Dağının arkasında 40 trilyon Güneş Enerjisi yatırmı var* Bölgenin en büyüğü.yalavuz köyünde.yalnız Köyü. Ges sanralinin bir tanesinden küçük bir kesit fotosu atıyorum.tamamı kareye sığmıyor.

Misafir ee1

1 yıl önce - Çrş 07 Mar 2018, 00:32

Daha dune kadar bu misafir 2 osb güney cevre yoluna kurulacak bölgede arsalar 2000 lira olacak diye kendini parçalıyordu. Nasıl ki gumusbaglar koyune 2 osb kurulacağı kesinleşince çark etti şimdi çamur atıyor. Allah sizi ıslah etsin. Başka birsey demiyorum.

Misafir b71

1 yıl önce - Çrş 07 Mar 2018, 00:33

Tamam işte bende diyorum aç İnterneti 1 osb etrafı incele belki anlarsın

Misafir a87

1 yıl önce - Çrş 07 Mar 2018, 00:36

Sivrice 3455

Yanlış bilgi veriyorsun. Bırak elazığı turkiyede suanda 40 trilyona kurulmuş bir ges yok. O fotoğrafını paylastigin yer tkdk destekli 1.8 milyona yapildi bunun % 67 hibe.

Gumusbaglar koyu obuz mezrasında suanda faaliyete gece 2.5 milyon lira lik 2 mw büyüklüğünde santral açıldı. Bölgenin en büyüğü mu bilmiyorum ama ilk sıradadır.

Sivrice 3455
1 yıl önce - Çrş 07 Mar 2018, 00:38

Güneş enerjisi santralinde çok fazla istihdam olmuyor-İşçi sayısı az-toprağı pahalandırıyor-hareket oluyor-yalnız köyde 4 tane var-En küçüğü 2mw.-küçüğünün başlangıç bedeli 7 trilyondu-gerisini sen hesap et- ama işçi istihfam çok az- tek iyiliği emlsk hareketi-ilanda ges in hemen yanında 75 lira istendiğini gördüm metresi-

En son Sivrice 3455 tarafından Çrş 07 Mar 2018, 00:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Misafir 10d

1 yıl önce - Çrş 07 Mar 2018, 00:38

Sen kayseri malatya osb leri aç 6. Bölge teşvik yasasi sonrası neler olmuş onları gor. Elazığ 1. Osb 6. Bölge teşviklerinde faydalanmiyordu. Benzetmeyo düzgün kur ki rotan belli olsun gözüm. 1.5 milyar lira lik yatırım diyoruz biz. Dubaililerin yapacağı yatırımdan bile fazla. Size cocuk oyuncagi geliyor bu işler. Elazığ bu osb ile kabugunu kıracak.

Misafir 83d

1 yıl önce - Çrş 07 Mar 2018, 00:42

Sivrice 3455 istihdam konusunda sana katılıyorum hatta hiç istihdam olmuyor denilebilir ama kurulan fabrikaların katma değer özelliği nedeniyle ulke bütçesine katkısı cok fazla. Kaldı ki ülke olarak biz elektriği yurt dışından satın alan if ülke konumundayız.

Misafir fd1

1 yıl önce - Çrş 07 Mar 2018, 00:45

Bu nurali gumusbaglar köylerine düşman olan üyeleri anlamak pek mümkün değil. Elaziga 5 km uzaklıkta olan bu köylerin gelismeyecegi iddiasında bulunmak akla mantığa aykırı . Kenan Keban yolu ne kadar gelişiyorsa gumusbaglar nurali de gelişecek. Güneyden geçen yolun aynısı kuZeye yapılıyor beyler. Bu kadar kör olmamak lazım.

sayfa 7
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET