Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Deniz Has
4 yıl önce - Çrş 03 Hzr 2015, 20:46

Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahhaa yahu bu sitede nasıl bir akp reklamı yapılıyor? Başlıktaki manipülasyona bak: "önümüzdeki 'beş' yıl içinde" arkadaşım hiç çekinme "akp döneminde gelişecek yerler" diye başlık aç. Zira öyle bir propaganda dönüyor ki farklı düşünenler vatan haini bile ilan edilebiliyor.

Eren Aksoy 25

4 yıl önce - Çrş 03 Hzr 2015, 22:51

Abdullahpaşa Semti

Aksu23
4 yıl önce - Çrş 03 Hzr 2015, 23:23

Alıntı:
Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahhaa yahu bu sitede nasıl bir akp reklamı yapılıyor? Başlıktaki manipülasyona bak: "önümüzdeki 'beş' yıl içinde" arkadaşım hiç çekinme "akp döneminde gelişecek yerler" diye başlık aç. Zira öyle bir propaganda dönüyor ki farklı düşünenler vatan haini bile ilan edilebiliyor.

Deniz 5 yıl sonrada AKP'nin iktidarda olduğuna sen bile inandıysan muhalefet partilerinin hepsi kapansın. Iyi niyetle açılmış bu Başlığa lütfen siyaset bulaştırma. Bu kafayla gidersen 10 yıl sonra yazılsa da başlıkta yine AKP reklamına yoracan

cengiz sarıçiçek

4 yıl önce - Çrş 03 Hzr 2015, 23:37

Doğu Batı Kuzey Güney Ekseninde Bütün Semtler Gelişme Gösterecektir.

Deniz Has
4 yıl önce - Prş 04 Hzr 2015, 16:02

Alıntı:
Deniz 5 yıl sonrada AKP'nin iktidarda olduğuna sen bile inandıysan muhalefet partilerinin hepsi kapansın. Iyi niyetle açılmış bu Başlığa lütfen siyaset bulaştırma. Bu kafayla gidersen 10 yıl sonra yazılsa da başlıkta yine AKP reklamına yoracan

Zaten ümidi kesmişim. Muhtemelen alacaklar. Beş yıl yeni seçimden sonraki dönemin hepsini kapsadığı için yazdım. Sadece artık 1 yıl var. Ama dediğin gibi olsun siyaset yazmayacağım.

Hadi yazın bakalım ben susuyorum. İyi yazın haa. Parti bayraklarını da unutmayın.

Misafir 201

4 yıl önce - Sal 13 Ekm 2015, 10:22

Aksaray bahçelerin durumunu bilen varmı acaba sahipsiz semt

ESAT23
4 yıl önce - Sal 13 Ekm 2015, 11:21

Eğitim Kampüsü nün yapılması düşünülen alanın çevresindeki araziler, değer kazanmaya başladı. Aksaray Mahallesi'nin Güney Çevreyoluna yakın bölümleri de aynı durumda. Yerleşik Aksaray Mahallesi'nin konut alanı olarak değer kazanması özellikle o bölgede düşünülen Eğitim Kampüsü ve Yeni Otobüs Terminali yatırımlarının başlamışıyla ivme kazanacaktır.

Tolga Dt
4 yıl önce - Sal 13 Ekm 2015, 11:22

Sami abi eğitim kampüsleri projeleri iptal edildi diye biliyorum.

ESAT23
4 yıl önce - Sal 13 Ekm 2015, 11:33

Evet şu anda tüm Eğitim Kampüsü Projeleri askıya alındı. Ancak mevcut hükümetin seçim beyannamesinde öngörülen tüm okulların tam gün eğitime geçilmesi vaadinin gerçekleşmesi için Eğitim Kampüsleri Projesinin tekrar gündeme alınacağını düşünüyorum.

Misafir bdd

3 yıl önce - Pts 21 Arl 2015, 18:49

Şahinkaya Bızmışen Cip Poyraz Sürsürü Olgunlar

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET