Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
cengiz2323

5 yıl önce - Sal 30 Eyl 2014, 20:43

arkadaşlar , kesik köprü bölgesinde üniversiteye ait araziye yapılması düşünülen zıraat ve diğer fakültelerin olması güney çevre yolunun giriş kısmının bu bölgede olması, hankendi ve aşağıdemirtaş köyünün mahalle olması ve ayrıca yeni yapılacak stadyumun yine aşağı Demirtaş köyü girişinde olması özellikle aşağıdemirtaş için ne demek olacak yani şuan imar girmiş değil.İmar girmesi durumu varmı buradaki tarlaların şuan bile fiatında bir yükselme olmuşmudur çünkü bildiğim kadarıyla köyde şehir şebeke suyu kullanılıyor.stadın ve karşı tarafında yapılacak olan üniversite ile ilgili bölümlerle birlikte bu köy civarı bayağı bir hareketlenecek sizden bildiğiniz gelişmeleri ve olacakları öğrenmek istiyorum teşekkür ederim.

adalet1231
5 yıl önce - Sal 30 Eyl 2014, 20:55

Gülmez dağı ve etekleri dolacak diye düşünüyorum, bahçe olarakta Gümüşbağlar Köyü oldukça gelişecek noktalardan biri. Elazığın sağı solu heryer doldu, Gülmez ise hala boş, o bölgenin gelişmesi zaten Vali beyin oraya gitmesiyle anlaşılıyor

cengiz2323

5 yıl önce - Sal 30 Eyl 2014, 21:02

Yeni mücavir alan yapılanmasıyla gülmez ve civarınında aktif bir şekilde büyümesi normaldir.Ancak görünen o ki söylediğim Aşağıdemirtaş köyünün mahalle olması ve batıda bulunması ayrıca üniversite yeni stadın bu bölgede yapılması bu köyün bu durumdan nasıl etkileneceğidir.

koray er
5 yıl önce - Çrş 01 Ekm 2014, 08:44

KUZEY CEVRE YOLU YAPILIRSA AKGÜN YUKARISI ŞUAN GELİŞMEKTE ZATEN BİRDE BU YOL YAPILIRSA ORASI BAYAĞA BÜYÜR ASLINDA YENİ TERMİNAL BİNASINI KUZEY CEVRE YOLU ÜZERİNE YAPMAKTA MANTIKLI GİBİ ...

aaydin23

5 yıl önce - Çrş 01 Ekm 2014, 13:02

tarfik yoğunluğu güneyde daga fazla diyarbakır bingöl daha aktif bir akıma sahip...

hanserin
5 yıl önce - Çrş 01 Ekm 2014, 18:40

-Baskil Yolu
-Şahinkaya
-Sarıçubuk
-Meryemtepe
-Esentepe
-Zafran
-Yeniköy
-Aşağı Demirtaş
-Nuralı
-Gülmez
-Kesikköprü
-Sugözü-Ulukent(Hastaneler biterse)

adalet1231
5 yıl önce - Prş 02 Ekm 2014, 09:59

- Gümüşbağlar Köyü (Mürüdü)

Misafir 110

5 yıl önce - Sal 14 Ekm 2014, 00:44

önce şehrin merkezi gelişmeli aksaray köyden ibaret olgunlar dökük eski binalarla dolu zafran köy gibi fakat yavaş yavaş dönüşüyor şuanda değer kazanan bölge benim gözümde şahinkaya sarıçubuk cip köyü poyraz köyleri buralara hem yığılma hemde talep var benim görüşüm tabi

Misafir 214

4 yıl önce - Cum 29 May 2015, 14:12

Elazığda ben arazi alıp kısa zamanda kazanmak istiyorum diyorsan,

Nurali çamyatağı, tümü
Gümüşbağlar mürüdü, tümü
Fevziçakmak, kentsel dönüşüm
Gülmez mevkiinde kentsel dönüşüm dogal sit hariç

Harput da gelişecek yerlerden fakat doğal sit alanı olduğu için çivi çakamazsınız.

Yukarıda saydığım bölgelerde arazi kapmaya bakın. Ankara da çevre ve şehircilik bakanlığında görevliyim Elazığlıyım. Toki kentsel dönüşüm kapsamında hem ev yapacak hemde arazi satacak. 5 ve 8 kat imar alacak yerler Elazığda buralar. Ayrıca kuzey imar yolu ve kuzey çevre yolu 2 ayrı yol olarak yapılacak. Yolun içerisinde kalan tüm yerler imara girecek. Elazığ büyükşehir adayı bir il olduğu için şuanda kentsel dönüşümlü bölgede konut inşaatlarına hız verildi. Bu tüm türkiyede böyle. şehre yüksek katlı binalarla büyükşehir görüntüsüne kazandırma politikasıdır.

Elazığda şuanda başka yerlere para bağlamının bir anlamı yok. hankendi tarafı en az 20 yıl ister. bağ bahçe için hakendi tarafını düşünebilirsin.

Misafir f33

4 yıl önce - Pzr 31 May 2015, 10:37

zaten kentin en güzel mekanları gülmezin olduğu bölge. üniversitenin yaptığı çalışmalarda kentin en sağlam zemini harput gülmez mıntıkası. yeni yapılan otelin çevresindeki boş alanlar ile gümüşbağları nurali bölgesi tamamiyle konutla kapanacak. tabiri caizse ankaranın çankayası olacak yerler.

sayfa 2
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET