Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
mahmut11
1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 15:03

Şubeleşip zincirleşmesinden bahsetmemdeki sebep şuydu:

Alıntı:
Her nasıl Köfteci Yusuf vb. başlıklar mevcutsa sitede; (burda başlığı eleştiren bazı üyelerin o sayfalarda onlarca yorumu bulunuyorken) bu başlıkta aynı sebepden bulunuyor.

Bu nedenden dolayı, köfteci yusuf zincirleşmiş bir marka, her tarafta var. Biliniyor, o nedenden dolayı o başlığının reklam amacı taşımadığı daha doğaldır. demel istedim.
Nusretin de başlığı var ama oradaki üyelerin hiç birinin amacı nusret reklamı değil. Mesele bu.

Çeşme'de ara sokaktaki bir tavukçu için başlık açılması yersiz bence.
Ayrıca biz buraya yazdıkça zaten google tarafından indeksleniyor, bir tür "seo" luk zaten bu ..

O zaman ben de bucakoop çiğköftecisi diye başlık açayım?

Misafir e0d

1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 20:41

Bu tip gizli reklamlar her ne kadar siteden silinse de google bunları önce spam reklam olarak arşivliyor. Google AdSense ile çalışan bir siteyse site sahibinin kazancını da düşüyor.

GkhanTR
1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 20:49

Gizli reklam olmadığı için sıkıntı yok misafir merak etme bu başlıkta silinen mesajda yok Ama bu tarz içeriksiz mesajlarınız ile başlığı kirletmezsenizde sevinirim

Misafir bfb

1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 21:02

take away nedir yahu? gavurlaşma Avrupalının gölgesinde yaşama özentiliği tavan yapmış

UfukRaifoğlu
1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 21:05

Marka ismi çok komik.Asucan take away .vay anam vay görgüsüzlüğe gel.

Emir ERTEN

1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 00:37

Koyunun olmadığı yerde Keçiye Abdurrahman Çelebi derler.

Çeşme'de zaten dışarıda yemek için pek seçenek yok. Aslında var ama lezzet yok. Fiyatlar da cabası. Çeşme'ye ilk geldiğimde Adana kebap yemiştim. Kebaba hiç benzemiyordu mesela. Kumrusu ünlü ama o da her damak tadına hitap etmez. Rekabet az olduğundan burası biraz özgünlüğü ile ön plana çıktı ve yıllardır bu şekilde devam etti. Yani zayıf takımların arasında her sezon puan farkıyla şampiyon olan bir takım düşünün.

Çeşme'de ayrıca çiğ köfte de bir seçenek. Onu da artık mezrada bile bulabiliyoruz.

Misafir da5

1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 01:06

yaz kış fazla özelliği yok zaten çeşme 2 bilemedin 3 ay gerisi bomboştur köhne dandik dükkanlardan bozma yerleri modifiye edip isim yapmaya çalışıyorlar sahibi eskiden TAKE AWAY ci! miydi? kim bilir inek mi sağıyordu çiftçilik mi yapıyordu nedir biraz çeşme insan yüzü görünce hemen karekter değiştiriyorlar.
Alış veriş yapılmaz insanına da güven olmaz benden söylemesi.

mahmut11
1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 01:43

Yozdil'in bir yazısı vardı bunla ilgili, aklıma geldi malesef (Yozdil'i günahım kadar sevmem ama neyse) , Çeşme'de bim reçellerinin kapağının altına beyaz masa örtüsü koyup organik diye satıyorlar falan yazmıştı. Burası da o hesap işte.

GkhanTR
1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 10:27

Gezilecek yerler ve yenecek şeyler ile ilgili blog yazıları yazan Doruk Özşahin'in ilgili yazısı.

Alıntı:
Asucan Take Away. Çeşme Merkezdeki Ziraat Bankası’nın sol tarafından birazcık daha yürürseniz karşınıza çıkacak olan küçük bir dükkan. Cumartesileri kapalı ve genelde yemek için sıra beklemeniz gerekiyor. İçeri girer girmez, sipariş alan tonton teyzemize “Atom Box” istiyorum diyorsunuz. Oda size üzerine hangi soslardan istediğinizi soruyor. Soslarınıza karar verip ödemeyi yapıyorsunuz, on dakika sonra aşağıdaki manzarayla karşılaşıyorsunuz. Ev yapımı schnitzel ve coleslaw, sıcak ekmeğin arasına yerleştiriliyor. Malzemelerin hepsi ekmeğe sığmıyor, sandviçten ısırık aldığınızda, ağızınızdaki salata-tavuk oranını dengeleyebilmek için takviye yapma imkanınız oluyor. Ben bir taneyle doyuyorum. Normal bir insan genelde hepsini bitiremiyor. İstanbul’da böyle birşey henüz yemedim.

http://dorukozsahin.com/cesmede-ne-yenir/

Misafir db4

1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 10:37

Buram buram reklam kokan bir başlık. Neden denetçilerimiz hala bir müdahalede bulunmuyor. Çeşmede buna benzer en az 50 mekan var. O zaman hepsine ayrı başlık açılsın.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet