Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Misafir f9e

2 ay önce - Çrş 13 Eyl 2017, 00:13

pahalımı? 15 tl koca porsiyon asuman hanımla foto çekildik unluler geliyor..talep çok
cmtesi kapalı süper bi yer

Misafir a6e

2 ay önce - Çrş 13 Eyl 2017, 22:06

5 tlye satılan yemeğe hangi ünlüler geliyor? a, e, ı, i, o, ö ,u ,ü?

AnL_95
2 ay önce - Prş 14 Eyl 2017, 01:59

Espri mi bu şimdi ?

mahmut11
2 ay önce - Prş 14 Eyl 2017, 04:45

Bu arada ben de başlığın reklam koktuğunu düşünüyorum. Yani her lokanta için başlık açmaya gerek yok. AEUIOÖÜİ örneği ise hoş olmamış.

Misafir 63e

1 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 19:53

başlık reklam amaçlı yazılmış olsa da reklamı yepılan yer pek iyi bir yer değil pislik içinde masada sinek vardı midemiz bulandı insan önce temizliği öğrenip ondan sonra işletme açması lazım
sen sinekten böcekten hoşlanırsın belki de o pisliğe alışmış olabilirsin ama biz insanlar buna tahammül edemeyiz.
Biz buraya sineklerin resimlerini koymaya utandık rezillikten başka bir şey değil

yusufyuşa23
1 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 19:55

Alıntı:

Biz buraya sineklerin resimlerini koymaya utandık rezillikten başka bir şey değil

Müşteri gelmeyince mekan sinek avlıyordur. Ondandır.

GkhanTR
1 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 20:51

Sürekli reklam amaçlı falan deniyorda başlığa, sanırım artık banada söz hakkı doğdu Başlığı 3 yıl önce açmamın sebebi, ilgili mekanın Çeşme'de çok bilinen bir mekan olması. Ilgili yerle hiç bir bağım yok tabikide. Gittiğim zaman bende hesabımı ödeyip gidiyorum. Her nasıl Köfteci Yusuf vb. başlıklar mevcutsa sitede; (burda başlığı eleştiren bazı üyelerin o sayfalarda onlarca yorumu bulunuyorken) bu başlıkta aynı sebepden bulunuyor. Seversiniz sevmezsiniz ayrı konu, bazı mesajların sırf karalamak için yazılması apayrı bir şey konu.

Eğer ki masanız çok pisse belirttiğiniz gibi sinek varsa; o mekanın olduğunu anlayabileceğimiz sekilde fotoğrafını çeker koyarsın ki bizde aa evet haklı diyebilelim.

Dediğim gibi seversin sevmezsin ayrı konu,ama yalan yada karalama yapmak ahlaklı değil. Ben seviyorum, benim gibi sevenlerede afiyet olsun. Kışın gitmediğim için bilmiyorum ama yazın gittiğimde boş masa bulmak zor olduğuna göre bizim gibi seven çok

mahmut11
1 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 22:52

Köfteci Yusuf bir zincir olduğu için başlığının olması gayet doğal ama çeşmede bir dükkan için izmir haberler ve sohbet'de başlık açılması elbette kafalarda acaba reklam mı yapıyor? izlenimi bırakır.. Hele mekan çeşme ise..

Misafir 8ed

1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 02:24

sitede üyeler arasında gizli reklam döşeme olayı izmir sokak yemekleri sayfasında da var.
Sürekli foto yollayıp mekanları tanıtan kişi belli bir şey kendi kankasının okul arkadaşının vesairinin açmış olduğu dükkanların reklamını bolca yapmakla yetinmeyip adreslerini de veriyor... Bu sitede açılan bu tip gizli reklam kokan byazıların silinmesi ve yazı sahiplerinin ihtar alması lazım

GkhanTR
1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 11:11

Bir yerin şubeleşip zincir olması neyi değiştirir bilmiyorum, fakat başlıktaki ilgili mekan Çeşme ile ilgili Google aramalarında ciddi bir yere sahip. Öyleki Google amcaya "Çeşme'nin Ünlü Tavukçusu" yazdığınızda direk Asucan sonucunu gösteriyor. Bir çok blog sitesindede ilgili yer ile ilgili yazılar yazılmış olmasıda her şeyi anlatıyor Ha derseniz ki Çeşme'ye gittin mi en az 30-40 lira vereceksin yemeğe, uygun fiyatlı bir yerin duyulmasını istemiyorum, orası ayrı konu

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet