Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir Cafe, Pub, Restaurant ve Pastaneleri
« önceki   123 ... 161718   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
mahmut11
3 yıl önce - Sal 17 Şub 2015, 01:22

Viva Bella, Balıkesir'e yolum düştüğünde gitmeye çalıştığım bir pastane. Hakikaten güzel ve kaliteli bir yere benziyor

Bu arada, Başlık cümlesi düşük gibi. Bence Balıkesir Şehir Merkezi Cafe,Pub, Restaurant ve Pastaneleri olarak değişmeli

Aydın10
2 yıl önce - Cum 27 Şub 2015, 01:39

City Meats

Bence Balıkesir'in tartışmasız en kaliteli mekanı.Hatta Türkiye'deki et restaurantları arasında da en iyilerinden biri bu mekan.Çok nezih ve kaliteli bir yer.Alkışı hakediyor herşeyiyle.

(Fotoğraf alıntıdır.)

Aydın10
2 yıl önce - Çrş 08 Nis 2015, 00:00

VivaBella Patisseria, Balıkesir'de dört yerde hizmet vermektedir.

web sitesi : http://www.vivabella.com.tr/

(fotoğraflar alıntı)

Balıkesir'in efsane ve kökleşmiş mekanıdır. Yemekleriyle,içecekleriyle,pastalarıyla ve kalitesiyle fark yaratan nezih bir yerdir.Özellikle merkez şubesi ve göletin yanındaki şubesi popülerdir.Balıkesir'e gelenlere tavsiye ederim.

Misafir 033

2 yıl önce - Çrş 08 Nis 2015, 13:40

Viva , Balıkesir ile özdeşleşti artık. Eş,dost,arkadaşla buluşunca gidilen yerlerin başında geliyor.

Aras Berkin
2 yıl önce - Çrş 08 Nis 2015, 13:44

Alıntı:
Balıkesir'de pub yok ki, gece hayatı yok zaten.. 2-3 pastane... Bir Bandırma kadar eğlenceli değil ne yazıkki balıkesir..

Salas bir yerdi ama Balikesirde tam neredeydi bilmiyorum bir binanin terasinda balkon gibi bir mekan var, nargile servis ediyorlar bira servis ediyorlar ortam guzel kuzenlerle gitmistik sene 2010

Ama bir Akcay-Altinoluk-Edremit gibi degil. Oralarda guzel mekanlar vardi son yillarda gitmedim bazen denizin ustunde canli muzik yaparlardi ben pek duskun degilim oyle seylere ama sevenler icin yer cok.

Baslik yanlis denmis ama bence Altinoluk, Akcay, Edremit gibi yerlerde de guzel mekanlar restaurantlar gazinolar var dileyen varsa onlarida yazarim oralari da Balikesir ilinde sonucta.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 161718   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler