Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3

Armegedon Nedir?
sinema Filmi 27.6%  27.6%  [16]
Masal 19.0%  19.0%  [11]
gercek savas 43.1%  43.1%  [25]
başka bişey ama bildiğim varsa açıklarım 10.3%  10.3%  [6]
Toplam Oy : 58

hüseyin kuyu

5 yıl önce - Pzr 20 Tem 2014, 01:35

Alıntı:
Muslumanlar ahir zaman,deccal,mehdi muhabbetleriyle Allah`u Ekber diyerek cihd ettigini sanip bosu bosuna can veriyorlar

Hiç bir insanın mehdi deccal vb sebeplerden cihat edeceğini (ortada bişey yokken)zannetmiyorum şu an yapılan cihatlar baskı altında inleyen ezilen Müslümanların buna karşı durmasıyla oluyor örnek çeçenistana dünyanın 4 bir yanından insanlar gitmişti cihat etmek için. vay efendim mehdi çıkacak ben cihat edeyim böyle biri varsa aklından zoru vardır.

mustiki212

5 yıl önce - Pzr 20 Tem 2014, 01:52

Uzun zaman önce PC daha yeni tanıdığım vakitlerde başından kalkamadığım hala zevk alarak oynadığım PC oyunu... Armageddon benim için şimdilik bu..

Misafir 6741

5 yıl önce - Pzr 20 Tem 2014, 03:30

Hıristiyanların inancına göre hak olan ? tarafla batıl ? olan müslümanlar arasında gerçekleşeceğine inanılan dünyanın 3. ve son savaşıdır. Bu savlarını güçlendirmek için de dünyaya çeşitli oyunlar sürerek müslümanların da bu saçma sona inanmalarını sağlamak isterler. Oysa gerçek öyle değildir. Müslüman ülkeler Türkiye de dahil cep telefonu, internet, televizyon gibi beyin uyuşturucu malzemeyle pasif hale getirilmeye çalışıyor ve bundada başarılı olunuyor. Müslümanların bir kısmı bile Armageddon savaşına inanıp sonuçta haklı olan tarafın galip geleceğine beyinleri inandırılıyor. Müslüman inancında hak ile batılın savaşı Amik ovasında olacaktır. Ama önce bir Suriye-Türkiye savaşı olmasını batılı güçler istiyorlar. Düşünün bakalım. Hatay üzerine oynanan oyunlar neye hizmet ediyor? Ülkede çıkarılmak istenen iç karışıklıklara, kalkışmalara bilmeden taraf olanlar nasıl bir vebal altına giriyorlar? En çok bu kesimin gözünü açması gerekir. Parlak sözlerle beyinleri uyuşturulan bir kısım, aslında ülkenin elden gitmesi için oynanan bir oyuna bilmeden alkış tutmamalıdır. Artık müslümanların gözünü açması ve üzerimize oynanan kirli pis oyunlara alet olmaması gerekir. Armagedon batılı hıristiyanların hayalidir ama gerçek olmayacaktır. İslam'ın dünyaya hakim olacağı gerçeği Allah tarafından Kuran'da müjdelenmiştir.

Misafir 9960

5 yıl önce - Pzr 20 Tem 2014, 03:52

Kurtlar vadisinde Tapınakçıların özel timi

Misafir 4882

5 yıl önce - Prş 31 Tem 2014, 18:43

Isid denilen belaya israil zemin hazirliyor yoksa bosuna filistin bayragini niye yaksinlar ki? Maksatlari baska dertleri islam deil bilincalti mezhepcilik savasi altinda otorite boslugu olusturmak,yoksa bugünlerde Ömerli de piknik alaninda niye isid icin genc cocuklari kandirsin sakin aldanmayin! oysa ayni vakitte Türk polisleri niye tutuklaniyor ? Emniyet bu gercekleri hic mi görmezden gelir?

21ahmet
5 yıl önce - Prş 31 Tem 2014, 18:47

Alıntı:
Hiristiyan bir tarikat vardi ismini getiremedim, inanclarina göre, Hz Isa nin yer yuzune inisini hizlandirmak icin dunya savasi cikartmaya calisiyorlarmis

Kutsal kasenin şövalyeleri mi öyle birşeydi galiba.

Misafir e57

5 yıl önce - Prş 12 Mar 2015, 09:30

hıristiyan ve yahudilerin ortak hayalidir. Bir an önce gerçekleşmesi için çaba gösterdikleri ve karşılarında düşman olarak Müslümanları kabul ettikleri dünyanın 3. ve son savaşı adını verdikleri savaştır. saçma ve batıl inanç ve hikayelerle örülü bir safsatadır. Ama onlar Armageddon un gerçekleşmesi için bütün şartları 1 yüzyıldır sabırla hazırlıyorlar. Bu ikili ittifaka göre onların birliği iyiliği, müslüman cephesi ise kötülüğü temsil etmektedir. Biz Müslümanlar ise maalesef büyülenmiş gibi uyku halindeyiz.

Misafir c31

4 yıl önce - Pzr 15 Ksm 2015, 00:53

dünkü paris saldırları mısırın suriyenin ırakın karışıklığı müslümanlara dünyadaki saldırılar zengin avrupa ülkelerinin ve israilin şımarıp azması, hainlerin kuduz köpekler gibi sağa sola saldırması gösteriyorki Armageddon yani İslamdaki karşılığı Melhamei kübra artık çok yaklaşıyor. bütün inançlarda ortak noktası Hatayda çıkacağıdır. kürdistan isteyen şerefsizlerin ülkemiz sınırı boyunca uzun toprak parçasının Akdenizde denize ulaşmasının tek engeli Hataydır. Buradaki bu toprak parçası mı acaba 3. dünya savaşını çıkartacak? göreceğiz.

Misafir 791

4 yıl önce - Sal 24 Ksm 2015, 05:03

her 3 dinde de Hatay Amik ovasında çıkacağı belirtilen 3. dünya savaşıdır. sadece adları farklıdır. Hatayda son günlerdeki gelişmeler adım adım bu savaşın olgunlaşmaya başladığını gösteriyor. Zaman çok hızlı geçiyor.

Misafir 286

3 yıl önce - Cmt 20 Ağu 2016, 02:04

Ciksin diye herseyi yapiyorlar. Ortadogu ve afrika kangolune dondu.

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET