Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Aksaray Pertevniyal Valide Sultan Camii
« önceki   1234 ... 141516   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
sserhat
11 yıl önce - Pzr 26 Ksm 2006, 20:43

istanbul üniversitesi'nin mimarisini anımsatıyor.

sabahattin kayış

11 yıl önce - Çrş 06 Arl 2006, 14:34

(+)

(+)

Bu fotoğrafları çekerken çevresinden inanılmaz sayıda çirkin görüntü veren işportacı esnafı var, hele o muhteşem kapının üzerinde postersiz gün hatırlamıyorum, bu poster satan kimse engellenemiyor mu? Çocukluğumdan beridir bu posterler ve işportacılar burada.. O yüzden Camii'in alt kısımlarını kesmek zorunda kaldım..

Tarihi eserlerimiz üzerine herhangi bir yazı yazmak şöyle dursun, afiş, vs. asıyorlar hiç hoş olmuyor, geçen yıl Rumelihisarı üzerine dev bez afişler asmışlardı oldukça çirkin duruyordu, bence bu konuda bir tim görevlendirilmeli ve devriye gezerek bu tür eserlere müdahale edenler engellenmeli ve cezalandırılmalıdır..

Sinan Doğan

11 yıl önce - Çrş 06 Arl 2006, 23:31

kesinlikle Sebahattin Bey'in söylediklerine katılıyorum. Böylesi bir tarihi değerin girişindeki rezil tablo duyarlı insanları oldukça üzüyor.

(+)
Bir gece çekimi

sabahattin kayış

11 yıl önce - Cum 08 Arl 2006, 03:49

(Camii detaylarından)

Camii penceresenin sağ ve sol kanadında sekizgen motiften çıkan bir desen var iken üstteki daire beşgen bir yapı ile farklılık göstererek göbeğinde yıldızı oluşturuyor...

ahmet_güllü

10 yıl önce - Pzr 18 Şub 2007, 17:28
Pertevniyal Valide Sultan Camii

Pertevniyal Valide Sultan Camii - ISTANBUL

(+)

En son ahmet_güllü tarafından Pzr 18 Şub 2007, 18:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 141516   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL