Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul'da yeşil kalmadı diyenlere gelsin...
123 ... 363738   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Burç

3 yıl önce - Cum 04 Tem 2014, 15:33
İstanbul'da yeşil kalmadı diyenlere gelsin...

Her yeni yapılan yatırıma, her icraate karşı çıkan istemezükçüler için açtım bu başlığı.
Ağaçsever doğa kelebekleri bu başlığı çok sevecek.

İstanbul'un ne kadar yeşil bir şehir olduğunu gösteren fotoğrafları burada toplamayı düşünüyorum.

Şu anda ana sayfaya çıkmış olan şu fotoğraf ile başlayalım,
işte köprü yapılınca yeşillikler yok oluyor zannedenlere gelsin birinci Boğaz köprüsü :

(+) Foto Muratdoktor

Bunlar da ikinci köprü :

(+)

(+)

(+)

orman dağ nehir
3 yıl önce - Cum 04 Tem 2014, 16:07

git gide azaldığı gerçeğini değiştirmiyor rahat olun!

inşaat inşaat inşaat ...

KORAY3434
3 yıl önce - Cum 04 Tem 2014, 16:18

Alıntı:
git gide azaldığı gerçeğini değiştirmiyor rahat olun!

inşaat inşaat inşaat ...

5300 kilometre karelik ve 16 milyon insanın yaşadığı bir şehirde her tarafın orman orman orman olmasını bekleyemezsiniz sanırım. O zaman bizim binalarda değil, ağaç kavuklarında falan yaşamamız lazım.

21ahmet
3 yıl önce - Cum 04 Tem 2014, 16:20

İstanbul gerçekten gerek iklimsel,gerek diğer etkenler sonucu memleketimizin en yeşil yerlerinden biri.

111vasalov
3 yıl önce - Cum 04 Tem 2014, 16:26

bu kadar guzel yesil sehriniz var ama bazilari sukur deyeceyine nasukurluk ediyor..yoksa Istanbul bizim Baku gibi yarimsahra yazi cok sicak kisi Sibirya gibi olan ormanla yakin uzak alakasi olmayan bir sehir olsaydi ne yapardiniz?

En son 111vasalov tarafından Cum 04 Tem 2014, 16:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

NİHAT 44
3 yıl önce - Cum 04 Tem 2014, 16:30

işin kolayı var istanbulu beğenmeyen bırakıp kendi yeşil memleketlerine gitsin.bir nebze olsun istanbul da heryönden rahatlar.

Kemal Çevik
3 yıl önce - Cum 04 Tem 2014, 16:35

(+)

Ağaçlar ev açmış

Alıntı:
işin kolayı var istanbulu beğenmeyen bırakıp kendi yeşil memleketlerine gitsin.bir nebze olsun istanbul da heryönden rahatlar

Peki ben ne yapacağım benim yeşil memleketim gün geçtikçe betonlaşıyor, acaba yeşili yok edenleri, kendi yeşil memleketlerine mi göndersek, böylece her yönden rahatlarız.

Kemal ÇEVİK

En son Kemal Çevik tarafından Cum 04 Tem 2014, 16:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ünal27
3 yıl önce - Cum 04 Tem 2014, 16:39

İstanbul bence yeşili çok az olan bir şehir.O fotoğraftaki yerlerde istanbuldaki nüfusun %1-2 si ancak yaşıyordur.Geri kalan nüfus ise beton içinde hayatını sürdüyüyor.

orman dağ nehir
3 yıl önce - Cum 04 Tem 2014, 16:44

Alıntı:
İstanbul bence yeşili çok az olan bir şehir.O fotoğraftaki yerlerde istanbuldaki nüfusun %1-2 si ancak yaşıyordur.Geri kalan nüfus ise beton içinde hayatını sürdüyüyor.

gel de bunu anlat bazılarına. bakırköy-zeytinburnu sahili otellere boğuldu çok şükür.

istanbul,'u betona boğanlar gitse de şehir rahatlasa.

ali dostbey
3 yıl önce - Cum 04 Tem 2014, 16:44

Planli sehirlesmenin oldugu bolgeler genelikle yesil ama planli sehirlesmenin olmadigi bolgelerin hali icler acisi, kentsel donusum demek sadece eski binayi yik yerine yeni ve daha guzelini yap demek degildir, kentsel donusum yesil alanda demektir...

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 363738   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet