Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara EGO - Hat Revizyonları
« önceki   123 ... 131132133134   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 132
mursel kasap
2 ay önce - Pts 13 Oca 2020, 11:45

Ne gibi karışacak biraz açıklar mısınız.

ozgur_clm
2 ay önce - Pts 13 Oca 2020, 11:57

Bence 454 olarak değil de başka bir numara ile bakanlıklar olarak çalışıcakmış gibi konuşulmakta.Öveçler tarafında zaten 453 ego ve 353-5 öta hatları yeterli.

batutr0661
2 ay önce - Pts 13 Oca 2020, 12:00

Alıntı:
Ne gibi karışacak biraz açıklar mısınız.

Mürsel bey, bildiğiniz üzere 454 hattı Örnek-Öveçler arasında çalışan bir hat ve AHOK grubunu bu iki semte iki hat (353-5 ve 530-5) olacak şekilde ayarladılar. Söz konusu 454 hattı yeniden dönüş yaparsa eğer bu iki - 5'li hattın 454 rotası üzerinde gittiği yerlerin kapanacağı kanaatindeyim. Diyelim ki kapanmayacak bu sefer 454 ile yolcu kavgasına girişecekler. Hadi diyelim kapandı bu sefer yine o 353-5 ve 530-5 grubu çift semtli hat isteyecektir. Bunu düşünerekte esprili dil ile ortalığın karışacağını dile getirdim. Tıpkı eski 185-5 olayı gibi Atsan atılmaz satsan satılmaz hesabı olacak diye düşünüyorum

mursel kasap
2 ay önce - Pts 13 Oca 2020, 12:13

Ahok kim güçlü ego varken.454 hattının örnek övecler olarak çalışmasını istiyorum.Ahoklarin bu hatta girmeleri başlı başına hataydı.Ahoklar gitsin 414 hattına girsinler Bağlum hattına destek olsunlar.Saçma sapan yerlere girmesinler.185-5 olayından ders alsınlar.

Fatih Şen

2 ay önce - Pts 13 Oca 2020, 12:21

408 Solo olması gerekiyor diyenleri esefle kınıyorum.

Ali Ersoy mahallesi sınırlarına 15 kat ve üzeri bir sürü bina yapıldı ve hala yapılıyor nüfus artıyor.

Sabah,Okul çıkışı,Akşam derken tıka basa otobüsler zaten.

450 Ego ise çok iyi oldu.408 binbir yerden dolanıp duruyordu ve Altınpark trafiği meşhur sabahları.

408'in kızılaydan sonra ki rotası Güneşevler halkının %90'ı için önemli değil ona birşey diyemem...

Birde 450 ÖHO konserve kutusu araçları yenilense ve şoförler adam gibi araç kullansa,

Birde dolmuşcuların konserve kutu eski püskü dolmuşları yenilense.

pek sorunumuz kalmayacak.

Tunç D.

2 ay önce - Pts 13 Oca 2020, 12:33

Alıntı:
AHOK grubunu bu iki semte iki hat (353-5 ve 530-5) olacak şekilde ayarladılar.

Bunlardan olması gereken 453 hattına takviye yapılıp 353-5 hattının Öveçler ayağının iptal edilmesi olacaktır, 353-5 hattının kıt araçla Öveçler’e gitmesi esas sorunu oluşturuyor çünkü.
Adam gibi bölgelerinde takılıp bölgelerine en iyi hizmeti vermeye yoğunlaşsalar kendileri adına en iyisini yapmış olacaklar.

ysuf2011

2 ay önce - Pts 13 Oca 2020, 12:33

414 e gelemez çünkü sıkıntı olur çoğu zaman körüklü çalışan hat ama bağlum a gelmeli ve 268-112 şeklinde çalışmalı
———
Fatih kardeş öho da araçlar değişsin diyor sun ama değiştir mek kolay mı zannediyor sun Eğer bilmiyor san Onur abi ye söyle sana gereken cevabı verir

Fatih Şen

2 ay önce - Pts 13 Oca 2020, 13:12

Yusuf kardeş 450 hattında ki otobüsler dökülüyor.

Klima bile çalışmıyor yaz kış.

Koltuklar sökük daha fazla ayakta yolcu almak için.

Olan koltuklarında diz mesafesi az,oturma yerleri ufak.

Şoförlerin elinden telefon sigara düşmüyor.

Otobüslerin içini afedersin ××× götürüyor.

Dolmuş gibi her yerden yolcu alıyorlar,

Duraklarda Dışkapı Ulus Kızılay vb. bekleyip duruyorlar.

Kafalarına göre yavaş veya hızlı gidiyorlar.

Bazılarında reklam yapışılı dışarıyı göremiyorsun.

Gayette kalabalık ve yoğun saatlerde balık islifi yolcu taşıyorlar ,

Şimdi bu durumda mağdur kim ? Öho şoförleri mı halk mı ?

Beğenmiyorsanız ve kazanamıyorum diyorsanız bu kadar kural dışı işe rağmen,bu kadar yoğun yolcu talebine rağmen,

Ya yalancısınız yada nankör...

Kusura bakmayın biz kör değiliz,ne güzel otobüsleri olan hatlar var,içleri temiz bakımlı vs.

Ama siz semte göre oynuyorsunuz.

Sonra da binbir bahane.

Otobüsün içinde sigara içen mı mağdur onun kokusunu çekenler mı ?

Bize bayramlık ağzımızı açtırmayın.

Araç değişimi hadi zor diyelim,mevcut araçları bakımlarını yapmakta mı zor ?

Adam gibi koltuklar takmak,klima kullanmak,temiz ortam sunmak,

Ve adam gibi,kurallara uygun şoför olmakta mı çok zor ?

Otobüsün içinde oto fırçası olan otobüsler görüyoruz başka yer mi yok halkın içine koyuyorsunuz onları ?

batutr0661
2 ay önce - Pts 13 Oca 2020, 13:27

Alıntı:
414 e gelemez çünkü sıkıntı olur çoğu zaman körüklü çalışan hat ama bağlum a gelmeli ve 268-112 şeklinde çalışmalı

Aslında 414'ü pik saatlerde sık bir şekilde kaldırsalar hiçbir sorun olmaz körüklü konusunda. Bağlum tarafına da cidden destek gerek. 185-5 kapanmadan önce bir kaptanıyla aramızda geçen bir konuşmada da bu Bağlum fikrimi savunmuştum ancak Bağlum'dan sonra başka bir yere gidecekse orası şehir hastanesi olmamalı. Çünkü 339-5 hattının şehir hastanesi ayağı bile bomboş iken ikinci bir hat göndermek saçma olacaktır. Bağlum - Ümitköy arası çalışması bence daha iyi olacaktır. Yanlış hatırlamıyorsam Ümitköy'ün iç taraflarında otobüs ihtiyacı görülüyordu oraya gönderilebilir mesela.

mursel kasap
2 ay önce - Pts 13 Oca 2020, 13:38

Malesef 185-450 Öho hattı en kötü öho hattı.Çok kötü otobüs sürüyorlar.Diğer öho hatlarinada bindim gayet iyiler.Bu arada 414 ahok gelmeli Keçiören ostim dolmuşlarina alternatif olur.414 ahok gelirse sefer sayısıda artar.Bence 414 ego hattı iptal olup ahok gelmeli.454 ego hattı yeniden açılıp örnek övecler arası işlemeli.

sayfa 132
« önceki   123 ... 131132133134   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet